Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontujemy sie

Gdzie kupic tanie meble?

Polecane posty

Gość aula9
a zobacz sobie mebelki na www.getinmeble.pl , miła obsługa, wszystko robione ręcznie a nie taśmowo, meblościanka przyjechała cała gotowa!narożnik cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa12
W sklepie http://www.bakpol.pl/ sprzedają różne meble, są to głównie meble dla firm, ale kilka szaf można wstawić np. do przedpokoju bo nie są jakieś brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka029
Zdecydowanie najtańsze meble można dostać w Agata Meble, chodzę tam czasami i widzę różne ceny, w sumie są dostępne na każdą kieszeń od tańszych do wysokiej jakości dobrych mebli skórzanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith1983
Ja kupiłąm na www.meble71.pl teściowa polecila i naprawde fajne. dobre jakościowo i ładne także szczeże polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykP
Jak idziesz do Black Red White to musisz liczyc się z ceną. ostatnio jak meblowałem swoje mieszkanie to kupowałem meble przez internet w www.meble71.pl. mają wszystkie takie same meble jak w Meble Agata czy takich marketach ale w niższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2323
Można w internecie znaleźć meble tanio, tylko czasami to trzeba się naszukać, bo zanim się człowiek przebije przez całą masę kiepskich ofert to trochę minie czasu;) Ja kupiłem meble do salonu poprzez stronę meblehm.pl. Jakościowo i cenowo prezentują się dużo powyżej przeciętnej. Poza tym, obsługa, dostawa, system ratalny wszystko ogarnięte profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennaa3
Ja gorąco Ci polecam sklep Meblomoda ;) Zajrzyj sobie na ich stronę internetową i na pewno coś Cię zainteresuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie meble na pewno kupisz w Agata Meble z tego chociażby powodu, że tam ciągle masz jakieś promocje więc zawsze natrafisz na dobre ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania parlik
Np. sklep.meble.pl - tam masz bardzo duzy wybór od wielu producentów i faktycznie same jakościowe rozwiązania. Oczywiście to kwestia gustu - co dokładnie bardziej wam odpowiada, ale na prawdę fajne zestawy można dobrać bez wydawania na ten cel kosmicznych kwot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bodzio . Brw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych salonach jeszcze nie byłam, bo żadnego nie mam w swojej okolicy, jedynie Agata Meble mam blisko więc tam zaglądam najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieterka0987
A gdzie konkretnie mają salon ? Piszesz o Wawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
ja mieszkam w Warszawie i mam ich salon niedaleko domu w Markach, zawsze tam zaglądam, a Ty gdzie mieszkasz, to może podpowiem do którego salonu miałabyś najbliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2537
Ja meble kupowałem przez http://www.hitmeble.pl/ Gorąco polecam. Mają duży wybór i atrakcyjne ceny. Do tego meble dowożą pod same drzwi. Mają bardzo sympatycznych sprzedawców i wszystko można ustalić i dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tablicy/olx, allegro :) no i w ikei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble na wymiar to spore koszty, nie każdego stać na takie meble, dlatego ludzie często decydują się na gotowe meble które mogą dostać w sieciówkach, bo są łatwo dostępne i mają lepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymałość mebli to ważna rzecz, teraz chcemy żeby nasze meble wytrzymały jak najdłużej nikt nie chce co chwila biegać do salonu i wymieniać mebli, kogo na to stać. Zauważyłam, że jedynie agata meble często daje jakieś rabaty na zakupy w swoich sklepach, dzięki temu mogą przyciągnąć więcej ludzi na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Mój stół do jadalni kupowałam przez stronę www.meblownia.net . Duży, drewniany, porządny, idealny dla całej rodzinki. Powiem szczerze, że w żadnym innym sklepie nie spotkałam się z takim charakterystycznym wzorem, robi wrażenie. ;) Polecam sklep, bo obsługa miła i ceny miłe dla portfela i konta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wolisz sobie najpierw zobaczyć meble "w realu" żeby wiedzieć jak będą wyglądać niż kupować tylko po uprzednim obejrzeniu mebla w sieci? Ja lubię najpierw zobaczyć meble a później ewentualnie kupić, dlatego często odwiedzam salony meblowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Black Red White, mam te meble, szafa się nie domyka, znajoma też ma szybko się ścierają. Może jest tanio ale jakość kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LankaW
Na chwile obecną wybór mebli jest ogromny. Nie to co kiedyś. Moim zdaniem, dobrze jest poszukać czegoś na internecie bo tutaj masz duży wybór. Osobiście bardzo podobają mi sie takie meble http://www.lissy.pl/meble-i-dekoracje/kategorie-mebli/meble-dokuchni/meble-do-jadalni/rid,6.html . Idealnie pasują do jadalni a po za tym, nie są aż tak drogie jak w innych sklepach z meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
masz rację dzisiaj mamy bardzo duży wybór mebli, trzeba tylko wiedzieć czego szukamy i czego oczekujemy od mebli, każdy z Nas ma inny gust więc będą się każdemu podobać inne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja całe biuro urządziłam tutaj: http://lobbysklep.pl/, ceny dosc spoko i duzo pasujacych do siebie mebli co sie niestety rzadko zdarza.. a ja lubię mieć wszystko w podobnym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. sporo inspiracji na aranżacje znajduję w Agata meble, jest to fajne rozwiązaniem bo można coś podpatrzeć i przenieść to do swojego domu,a le zanim coś kupię lubię iść do sklepu i zobaczyć meble na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Co powiesz na coś takiego- http://www.sklep.meble.pl/p109326,meble-systemowe-cezar-i-nowosc.html ? Szafa, szafka pod telewizor, komoda i stolik. Meble wyglądają nieźle, a ich cena jest bardzo przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Powiem tak – nie czuję się jakimś specjalistą od aranżacji wnętrz ale jakieś tam rozeznanie i smak to mam ;) Do mnie przemawiają kompozycje marki Rosanero. Można sobie je podejrzeć na stronie sklepu online www.rosanero.pl . To jest fajne połączenie stylu i klasyki z nowoczesnymi kierunkami w wystroju wnętrz. A wszystko złożone z dbałością o szczegóły, precyzyjnie wykonana tapicerka, lakierowanie z wykorzystaniem sprawdzonycy włoskich lakierów i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy wyborze kieruję się jeszcze jedną kwestią lubię kupować polskie marki ostatnio znalazłam w agata meble piękną sofę polskiego producenta no i nie mogłam się jej oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×