Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontujemy sie

Gdzie kupic tanie meble?

Polecane posty

Gość Joasia551
Blackart to najlepsze meble meble w Poznaniu. Kupowałam rok temu i w bardzo dobrej cenie i od tego czasu bardzo dobrze mi służą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POOliwia
Joaśka ja też kupowałam rok temu. Masz jakieś ślady użytkowania? Tak porównuje bo ja jestem zdziwiona jak przeczytałam. Nie mam żadnych śladów. Są bardzo dobrze zrobione i zabezpieczone przed zniszczeniem. Black Art - na pewno wrócę do nich po jakieś inne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosława
tanie meble dostaniesz w Black Art. Ktoś już chyba o nich pisał... są bardzo dobrej jakości i nie za drogie w porównaniu z innymi sklepami. Polecam warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowo niskie ceny za meble polskiej produkcji można ustrzelić na portalu www.mebel-partner.pl. Jeśli chodzi o stoliki czy ławy to można poprosić o spersonalizowanie np. pod takim względem jak wysokość czy kolor. Powiem z mojego doświadczenie, że nie robią tutaj problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.furnituro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.07.06 - wcale nie są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2000
Do salonu to mogę polecić sklep meblearkadius.pl Mają fajne, nowoczesne meblościanki w promocyjnych cenach. Swoją, składającą się z 4 elementów, kupiłam za 690zł. Może i Tobie coś wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p0pik
Możesz sprawdzić sobie ofertę sklepu MebloModa. Mają szeroki wybór i fajne ceny, na pewno coś znajdziesz dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tu coś znajdziesz dla siebie www.kuchniebula.pl Mają ciekawą ofertę kuchni i mebli łazienkowych o najwyższych standardach wykonania. Ich największym atutem jest doświadczenie w projektowaniu funkcjonalnych, ergonomicznych kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olggaa44
Tanie niestety nie zawsze znaczy dobrze, wręcz w większości wypadków tanio to kiepska jakość ;) Jak szukasz mebli do firmy to zainteresuj się meblami metalowymi np takimi szafami http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/szafy-metalowe/szafy-na-dokumenty-niejawne-klasa-a jeśli interesują cię meble do domu to n a pewno nie szukaj po marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
Dużo fajnych mebli w nowoczesnym stylu można znaleźć w ofercie sklepu formyUzytkowe.pl. Mają meble do salonu, sypialni, kuchenne, łazienkowe, dziecięce, biurowe, a nawet ogrodowe. Proponują też stylowe lampy, zegary marki Karlsson i inne dodatki dekoracyjne. Wzornictwo naprawdę wyróżnia się na tle innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
ale z drugiej strony drogie też nie zawsze oznacza zawsze najwyższej jakosci, więc na dwoj***abka wróżyła. osobiście mogę powiedzieć że kupowałam meble w agata meble nie płaciłam dużó, a już od kilku lat mi dobrze służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styga
A ja z kolei polecam sprawdzić tutaj: http://www.odyseameble.pl/. Sama ostatnio urządzałam się w nowym domu i przede wszystkim zależało mi na nieco starodawnym stylu w części jadalnej. Chodziłam po sklepach z antykami, ale po 1 strasznie drogo, a po 2 oczywiście nie było kompletu krzeseł (bo stolik udało mi się wyhaczyć ^^). Trafiłam na tę stronę i nawet ciężko było się zdecydować w pewnym momencie :P ostatecznie zamówiłam takie krzesła: http://www.odyseameble.pl/produkty/krzeslo-vivaldi/ dobierając oczywiście odpowiednią tapicerkę i drewno. Jestem zadowolona z zakupów również dlatego, że nie poszliśmy z torbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtt
Meble, które zamówiłam na www.luviomeble.pl są dokładnie takie jak je sobie wymarzyłam. Bardzo cenna pomoc pracowników w zakresie wyboru mebli. Obsługa jest bardzo kompetentna, miła i na bieżąco zorientowana o etapie zamówienia. Jednym słowem rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddwwe
www.luviomeble.pl to solidny sprzedawca. Meble są porządnie wykonane, obsługa jest bardzo miła i kompetentna. Szafa, którą zamówiłam bardzo ładnie się komponuje i pasuje do wystroju wnętrza, a także jest bardzo pojemna. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość, wygodę oraz elegancją za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona lubi wymyślać różne i dziwne rzeczy. Tak też było gdy wybieraliśmy meble do naszego mieszkania. Gdy tylko wykonawca usłyszał pomysły wybranki to rezygnował. Na szczęście trafiliśmy na firmę LUVIO. Wykonali dla nas naprawdę świetne meble. Polecam wszystkim www.luviomeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
napewno lepszej oferty niż w agata meble nie dostaniesz 50 rat 0% a przy zakupie za gotówkę 20% rabatu, czy jakieś inne salony meblowe są w stanie pobić tą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez na allegro czy w castoramie najtańsze meble kuchenne można kupić już za ok 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uesska
W Agata Meble cały czas jest ta promocja? Bo niedługo mam zamiar kupić meble do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
w chwili obecnej trwa, wejdż na ich stronę i sprawdź sobie do kiedy masz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażaPo
Ja jednak zdecydowanie stawiam na jakość mebli. Dlatego swoje meble, ostatnio krzesła kupiłam w Odysea meble i jestem bardzo zadowolona. To miejsce, gdzie meble są najlepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu kupiliśmy szafę ostatnio http://www.aaaameble.pl – rzetelny, solidny sklep. Szafa świetna – nowoczesna, piękny front. Cóż, teraz do niej trzeba będzie dokupić resztę mebli do salonu. Podoba mi się też właśnie to, że zestaw-meblościankę można samemu "zaprojektować", czyli nie kupuje się gotowego (chociaż oczywiście mają tam też gotowe propozycje), na sztywno wymyślonego kompletu, ale klient może się sam pobawić w architekta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtr
Wydaje mi się, że tu możesz coś znaleźć. https://mebleonedesign.pl. Firmę polecił mi klient, bo zaczęliśmy rozmowę o meblach do biura. Widziałem ich kolekcję i naprawdę mam pozytywne wrażenia, a jakość jest podobno bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
myślę, że najlepiej celować z duży salon meblowy, bo wtedy jest wieksza sznasa na zrobienie zakupów w dobrej cenie, duże salony częściej i chętniej dają rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgina
Ja kupiłam krzesła ostatnio. Wybrałam je w Odysea meble. Mają bardzo duży wybór i świetną jakość. Ceny są może troszkę większe niż w sieciówkach, ale i tak za taką jakość to nie wychodzi drogo. Moim zdaniem naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio wkręciłam się w recykling mebli i przerabiam stare na nowe. Kupujesz piankę http://www.jag.pl/ pikujesz i wszystko wygląda naprawdę fajnie. A nic tak nie cieszy jak samodzielna praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie meble to wydatek na 2 góra 3 lata. Naprawdę uważasz, że warto? O wiele mądrzej jest kupić sobie jedne, ale porządne meble, które będziesz mieć na lata. WYkonane z solidnego drewna, takie jakie są np w www.mebleswiata.com.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co kto rozumie przez meble tanie i jak się to ma mieć do jakosci. ja uważam, że tanie, jak na meble drewniane sa meble w www.ludwikstyl.com/pl są doskonałej jakościi będą służyły przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się, że tanie meble trzeba zmieniać po 2, 3 latach.... w AM może meble nie są najtańsze ale jak na prmocje się trafi fajną to wychodzą bardzo tanio, a jakość super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaL
Mnie urzekły meble, a szczególnie krzesła w Odysea meble. Jak dla mnie są idealne! Dobry design, świetne wykonanie i nawet atrakcyjna cena. Już wiem, gdzie zawsze będę kupować meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×