Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontujemy sie

Gdzie kupic tanie meble?

Polecane posty

Gość gośćAga
Witam. Mam do sprzedania szafe, komode i stolik w bialym kolorze. Również kanape brazowa z kremem . Zdjęcia moge wysłac na maila.Za meble 200zł do negocjacji, a kanapa 150 również do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Korzystny stosunek jakości do ceny ma firma Emmi – www.emmi.pl . bym ich doradzał w temacie mebli typowo pod wymiar. Robili mi łazienkę i kuchnię i nawet zajęli się doradztwem w kwestiach wyposażenia AGD. O nic nie musiałem się martwić, cała produkcja i montaż mebli przebiegły ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaena 43
Polecam mebelki ze sklepu internetowego meble-bogart.pl są trwałe i dobrze zrobione. Mają fajnych i miłych sprzedawców. Produkty dość tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamawiałam cudowe krzesła na stronie domfan.pl Krzesła przyszły bardzo szybko. Są bardzo wygodne, solidne i swietnie prezentują się w mojej kuchni. Każdemu polecam robienia zakupów na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsza
Według mnie najlepsze meble jakie kupiłam były w Agata meble. Urządziłam tymi meblami całą sypialnię, łóżko, szafa , szafki nocne a także piękne lustro. Jakość imponująca i atrakcyjne ceny, a to dla mnie było priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Poszukaj czegoś fajnego w sklepach internetowych. tam szybciej znajdziesz coś taniego , niż w takich stacjonarnych i można trafić na bardzo fajne promocje. Widziałam, ze tutaj www.lissy.pl , mają teraz promocje na meble i świetny wybór,może znajdziesz tam cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin552
Parę sklepów sobie przejrzałem w internecie szukając segmentu do pokoju dzieci i najlepsze wrażenie zrobiła na mnie propozycja Domu Meblowego Burzyńscy. Trudno naliczyć ile mieli różnych zestawów w ofercie, ale naprawdę dużo. Także jak ktoś lubi sobie powybierać i zazwyczaj narzeka na brak alternatyw, to tu nie będzie miał z tym problemu, zapewniam ;) Sklep działa stacjonarnie w Zielonej Górze, ale prowadzi też swoją stronę www.burzynscymeble.pl gdzie można zamawiać meble internetowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzia1991
Ja kupiłam ostatnio bardzo fajne artykuły do swojej łazienki. W wakacje remontowaliśmy ją i wszystko postawiłam na jeden sklep http://nexterio.pl/15761,15757,15757,Wanny_Wanny-narozne.html . Nie dośc, że kupiłam wannę to jeszcze bardzo szafkę i moja łazienką jest w 100% odnowiona. Polecam wszystkim serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomata
Jeżeli poszukujesz mebli do sypialni to bardzo duży wybór mają na http://meblowiec.pl/sypialnia,c1.html. Jeżeli dodatkowo mieszkasz na Podkarpaciu to możesz podjechac i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam hitmeble.pl tel.516516058 , umeblowałam całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez internet wszystko kupuję i odważyłam się kupić też meble, bo nie widziałam takich jakie ja chcę w sklepie, kupuję to wszystko na allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.aldesign.waw.pl jak porównać ceny z innymi sklepami to widać różnicę. Niekiedy i o 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mebgon@o2.pl 790 899 070 też mi robił meble. Ładnie i dokładnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie, sklepy typu Ikea u mnie odpadają, bo idę później do koleżanki i zastanawiam się czy mi mebli nie ukradła, bo mam takie same :I Polecam tę wyszukiwarkę http://gai.pl/ Tak znajdziesz fajne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że raczej tanio biuro można wyposażyć w http://www.wyposazeniegaudia.pl Mają tam ładne meble biurowe i chyba atrakcyjne cenowo. Kilka modeli tanich krzeseł biurowych też jest. Do domu takie meble się raczej nie nadają, bo to typowe biurowe, ale przecież gusta są różne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio stół drewniany i 6 krzeseł kupiłam w komplecie na Broniszach - oczywiście w drugiej ręki, ale po renowacji wyglądają jak nowiutkie. I kasa została w portfelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei często chodzę do agaty meble, mam blisko ich salon meblowy więc lubię sobie na szybko do nich wpaść, zwłaszcza na tygodniu bo w weekendy są największe tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie można szperać i szukać mebli, jest sporo salonów meblowych, więc opcji do znalezienia mebli jest mnóstwo, jedyne ograniczenie to nasza wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda2807
Też jakiś czas temu stanęłam przed zakupem mebli do sypialni, szukałam bardzo długo, zarówno w sklepach lokalnych jak i internetowych, większość mebli była na jedno kopyto. Ostatecznie wybór padł na sklep internetowy meblestar.pl Znalazłam w nim sypialnię Ariva w kolorze fioletowo białym, meble są wspaniale wykonane, super się prezentują, cena myślę normalna, dostawa była bezpłatna, co miło mnie zaskoczyło. Warto zerknąć choćby dlatego aby zobaczyć fajne aranżacje wnętrz, może ktoś nabierze inspiracji jak to było w moim przypadku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenTeges
Jeżeli tylko na cenie Ci zależy to po prostu kup najtańsze :) :) Ale moim zdaniem powinieneś tez pomyśleć o jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem na takich Warszawskich Targach Antyków nawet używane meble mają lepszą jakość niż nowe w salonach. Po prostu są wykonane z prawdziwego drewna i posłużą kolejnym pokoleniom. Nawet jak zapłacimy za renowację to wyjdzie też taniej także ja jestem jak najbardziej ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie czy dobre? W zeszłym tyg kupiłam bardzo ładne drewniane meble do sypialni z http://www.meblesosnowe.eu/. Mają chyba najlepszy stosunek ceny do jakości więc nie przepłacisz a meble są na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio również można nabyć dobrą jakość, to się nie wyklucza. Rzecz jasna, że drewniane są najlepsze a antyki to już w ogóle świetna inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble dobrej jakości i w promocyjnych cenach znajdziesz na stronie sklepu internetowego meble-bogart.pl. Ja ostatnio skorzystałam z jednej promocji i realizację zamówienia chwalę sobie ogromnie. Mebelek taki jaki chciałam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona56
My ostatnio kupiliśmy meble w BlackArt. Szukałam czegoś taniego, ale co posłuży mi na dobrych kilka lat i żeby znajomi nie mówili jak wchodzą do mieszkania "o masz moje meble" (uroki zakupów w Ikei ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka23
Iwonko ja również kupiłam meble BlackArt. Są naprawdę dobrej jakości, a cena bardzo rozsądna. Moja kuchnia "ożyła" po zamontowaniu tych mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelek
Ktoś tu mówi o BlackArt? Najlepszy sklep w Poznaniu z meblami!!!! Bardzo pomocni pracownicy a wybór jaki wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniaaa76
Koleżanko, też nie lubię Ikei! W Poznaniu jest fajny salon na Krzywoustego, Blackart. Mają spory wybór fajnych mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×