Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontujemy sie

Gdzie kupic tanie meble?

Polecane posty

Gość grymałka
no tak w sumie racja, w agata meble są rzeczywiście zazwyczaj bardzo fajne promocje teraz np. mozna kupic meble w ratach 0% i zacząć je spłacać dopiero na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesującą cię ofertę możesz znaleźć tutaj seart.pl. Ja właśnie u tego producenta kupiłam bardzo fajne meble drewniane wykonane techniką przecierania. Jestem bardzo zadowolona bo zarówno jakość wykonania jak i wygląd spełnił moje wszystkie oczekiwania. Może i ty znajdziesz u niego wymarzony zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiannka
Ja meble do salonu kupowałam ostatnio tutaj: http://meblomoda.pl Bardzo ładne, duży wybór, szybka dostawa, no i extra prezencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja kupowałam praktycznie wszystkie meble w agata meble, urządziłąm się bardzo tanio, z czego jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przymierzam do zakupu sofy, a że mi się strasznie nie spieszy to czekam na jakieś promocje czy poświąteczne wyprzedaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mają śliczne meble! Kolory wspaniałe i wzornictwo, zobaczcie. http://www.mebel-partner.pl Aczkolwiek nie mogę zaświadczyć, co to za sklep, bo nie kupowałam tam, tylko przypadkiem trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na podusi
Joaśka_007, a w AM patrzałaś? Tam często mają fajne promocje, a wybór też spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
do końca miesiac w salonach agaty można natrafić na bardzo ciekawe promocje cenowe, przejrzyj sobie ich gazetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się tam bo szukam nowej sypialni, tam na pewno coś wynajdę. A do kiedy ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
z tego co się orientuje to aktualna gazetka promocyjna jest do końca stycznia, wieć niewiele czasu pozostało na zakupy, czas zacząć się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Profesjonalne podejście mają w studio Meble Domagała ze strony www.mebledomagala.pl. Jak miałem jakieś pytania i wątpliwości to modyfikowali projekt i meble ruszyły do produkcji dopiero jak mi się wszystko w projekcie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ceny też pewnie dużo wyższe niż te które można spotkać w salonie agaty, bo ja zawsze tam wybieram mele bo mają bardzo atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniamalina
Ja polecam Odysea Meble. Właśnie niedawno kupiliśmy krzesła od nich. Mają w ofercie dużo modeli, kolorów, robią też na zamówienie. Mają wszystko na stronie internetowej, to możecie sobie przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robixx
W moim przypadku sprawdziła się firma Meble Domagała. Mieszkam w Częstochowie, a firma jest z Radomska, ale powiem szczerze, że u nas w mieście ciężko było kogoś sensownego znaleźć. Wysoka jakość mebli kuchennych za niewygórowane pieniądze. Jak ich meble wyglądają to najlepiej widać na stronce www.mebledomagala.pl. Jest sporo fot z realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupniczka
Ja przez przypadek trafiłem na firmę Meble-na-Plus i jestem bardzo zadowolona. Nie znałam wcześniej w ogóle tej firmy, ale jak zakupiłam kilka produktów i zobaczyłam jak wygląda obsługa, że dba o każdego klienta i widać, że nie tylko na zysk od sprzedaży każdy z pracowników :) Od siebie polecam ten sklep, chociaż nie jest blisko Poznania bo koło Rzeszowa, ale mają opcje dowozu więc luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_100
Ja też ostatnio korzystałam z tej firmy - Meble na plus. Super obsługa, bardzo wyrozumiali pracownicy jeżeli chodzi o dowóz. Rozumieją, że normalny człowiek w tych godzinach dowozu jest w pracy, ale z nimi nie było żadnego problemu! Ja polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbek88
ktoś sprawdzał jeszcze te meble na plus, bo miałem problem ze znalezieniem ich strony, a wsumie ktoś już mi polecał i jestem ciekaw ;) Byłbym wdzięczny za jakis link albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharina Powolna
Ja korzystałam :) Potrzebowałam szybko się wprowadzić i urządzić 2 pokoje niskim tanim kosztem, więc jedyne co przyszło mi do głowy to meble z IKEA. Nie posiadam dużego samochodu więc poszukiwałam firmy, która świadczy usługi transportowe z IKEA w Krakowie. Meble na plus mają bardzo atrakcyjne ceny w stosunku do konkurencji. Bardzo przyjemna obsługa :) Myślę, że za jakiś czas jak będę urządzać swój wymarzony dom, to na pewno pierwszą firmą, której ofertę przeglądnę będzie właśnie Meble-na-plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrea_cit
A ja kupiłam meble firmy Paged za pośrednictwem sklepu Meble na plus i jestem mega zadowolona. Asortyment sklepu jest bogaty i uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatolina
Andrea_cit poszłam za Twoją poradą i przeglądnęłam ofertę Meble na plus i zakochałam się w meblach Paged :) Zamówiłam nawet wypasiony gazetnik i krzesło takie nietypowe, które znajdzie swoje miejsce u mnie w salonie i na pewno będzie fajnym gadżetem :) Teraz tylko niecierpliwie czekam na dostarczenie mojego nowego mebla :) Super Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam niedrogie mebelki z firmy gal z Dobroszyc. Mają ciekawa ofertę bardzo ładnie zrobili projekt a wykonanie bije na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda1
Mi kumpela poleciła sklep online www.topeshop.net Bardzo fajny mają asortyment szybko wysyłka no i miła obsługa. Na prawdę wszystko bardzo fajnie jestem pozytywnie zaskoczona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam kupowac po prostu tanich, przy okazji musz abyc jeszcze bardzo dobrej jakosci, jezeli poszukujesz dokladnie czegos takiego to polecam Ci to miejsce – www.meblemoll.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wyposażenie łazienki, to super asortyment ma sklep Domeko z Warszawy - http://www.domeko.com.pl/ . My z mężem znaleźliśmy tam znakomitej jakości wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamojka
Zobacz sobie też dodatki jakie są w agata home, asortyment mają niekiepski wiec jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta56
Jeżeli chodzi o sklep meblowy w Poznaniu to ja korzystam z http://mebest.pl/ Pani z obsługi bardzo precyzyjnie mi doradziła jakie kolory, jakie wzory, jakie ranty itp. Liczyła się z moim zdaniem, co jest dla mnie bardzo ważne. Zaprojektowali mi piękną i funkcjonalną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snappka
Jeżeli w Twoim mieście jest agata to przejdź się do nich, tak na prawdę meble mają na każdą kieszeń i ogromny wybór. Na pewno coś znajdziesz. Ja kupiłam tam meblościankę i sofę, czekam na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Wydaje mi się, że tu możesz znaleźć coś tej klasy mebleonedesign.pl. Bardzo piękne meble, ze szklanymi blatami lub podstawami, w tym się chyba specjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie meble można kupić również w internecie np na http://www.allemeble.com, ale warto również poznać ofertę mebli na wymiar, może to i opcja droższa ale mamy możemy w pełni dostosować ofertę do naszych oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×