Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

ale finału nie było bo Ci nie stanął, no chyba ze tak ładnie pracowała ze wstapiły w niego siły witalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety niestanoł i byłem wsciekły sam na siebie pierwszy raz w zyciu taka okazja a tu lipa i wstyd głupio było mi na drugi dzien a jej ciocia nic niemow zawstydzona ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcale sie nie dziwie :) no ale tak to jest jak sie za duzo wypije :) tez tak kiedys mialam, tylko ze swoim facetem, spiłam sie do nieprzytomnosci a mial byc taki miły wieczór :) a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co sie odwlecze to niuciecze :) mam taka nadzieje :) jak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobno Skromny :) tylko wiem jakie sa skutki zdrady, i to nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, raz sie żyje :) życie trzeba umiec przezyc aby wiedziec ze nic sie nie straciło nie załujac przy tym niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejestes suka przestan jestes jak ja człowiekiem który pewnie lubi sie kochac , a co do zdrady moim zdaniem to tylko przygoda :) jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam sie kochac, uwielbiam dawac rozkosz i ja dostawac :P powiem tak, zdrada jest zdrada to fakt, niektórzy to róznie odbieraja, jak dla mnie to tez przygoda jesli to jest jedno razowo, i nie ciągniesz ze tak powiem na dwa baty - dwóch zwiazków naraz ale w małzenstwie, przygód takich nie powinno byc no chyba ze oboje chca poznac smak czegos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Mika , ciesze sie ze Cie poznałem , musze uciekac bede jutro buziaki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas spadac zycze wszystkim milusinskich senków i upojnej nocki buziaczki ;*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parka_dla
Witam jaki fajny wątek i obszerna dyskusja :) a ja mam partnerkę i szukamy pani lub pary która chciałaby się wspołnie zabawić. Niestety cięzko jest znaleść sensownych ludzi. A może tutaj ktoś ze śląska jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w piękny słoneczny poranek mnie nie było wczoraj bo trochę małe szaleństwo i znajomi byli i ogólnie słaba dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiatko84
Witam Myszka to mowisz ze bylo wczoraj ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzionek jest zajebisty dzisiaj :) myszka sprawdz poczte, moze teraz doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty znowu zaczynasz :) to jeszcze nie znalazłes zadnej pachnacej cipki do lizania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×