Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

nie przeszkadzam chce tylko Was pozdrowic hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie uciekam zycze Wszystkim miłego popołudnia i przesyłam gorace buziaczki dla tych którzy dzisiaj sobie bede tu klikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej jest tu kto? nie ma nikogo :( wszyscy padnieci po piatkowych imprezkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika jest jednak,jak pisała że będzie tak jest .Słowna Mika.Dzień dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika stara sie byc słowna :) bo po co kłamac, to bez sensu :) no chociaz czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika kłamać nie może ,jedynie małe oszustwo jest dopuszczalne oczywiście nie na szkodę innych ale dla dobra swojego i kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze powiedziane :) bo nie mozna krzywdzic innych tylko dla własnych korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Kerberos jest po pracowitej nocce :) a ja własnie sobie pracuje :) no powiedzmy - udaje ze pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerber nie może udawać pracy ,daje z siebie wszystko oczywiście jeśli nie jest to na szkodę jego .Mówią że praca nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno praca nie ucieka :) ale akurat ja mam taka prace ze wiedze siedze i sie nudze :) ale wazne ze jest :) a co Kerberos robi w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może pisać co robi ,ma zabronione inaczej zaszkodzić sobie może a tego by nie chciał .Może napisać że fajna jest ale dużo czasu zabiera . Chce także powiedzieć że praca to jego kochanka tyle mu zajmuje czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze lubisz swoja prace :) a Twoja kobieta nie jest zazdrosna o Twoja "kochanke"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kobiety więc ma zastępstwo w postaci pracy ale nie zawsze tak było .Jest to teraz problem duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke smutne :( ale w sumie kazdy dokonuje wyborów w swoim życiu jesli chciał bys czuc dotyk, delektowac sie bliskoscia drugiej osoby, to praca tego raczej Ci nie da, wiec rzeczywiscie moze byc mały problem skoro jestes taki zapracowany i oddajesz sie cały swojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerber też jest smutny z tego powodu chociaż miał luźne związki . Specjalnie nie szuka i stara się zachować pozory singla .Brakuje mu wszystkiego i to staje się nieznośne chwilami ,stara się do pustego domu nie wracać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze trzeba by bylo zaczac szukac, bo z tego co napisałes to raczej nie odpowiada Ci bycie singielkiem :) a moge zapytac ile Kerberos ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce pisać ile lat ma .Ma kobiety które go chcą ale on ich nie chce ,myśli że znajdzie się odpowiednia sama.Ale na razie nie chce się znaleźć. Też imprezuje i poznaje ,tak, ma też czas na to jak ma wolny weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj tak jest ze ta odpowiednia sama sie zanjduje, nawet nie wiadomo kiedy, ale to moze troszke potrwac strasznie mnie intrygujesz, jestes bardzo tajemnicza osoba :) a dzisiaj wolny weekendzik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj ja zadaje za duzo pytan :) jesli Cie to drazni to powiedz, postaram sie poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ciekawa jest i to jest zdrowe ale nie lubi o sobie pisać .Dziś ma wolne musi posprzątać na święta ,zrobić zakupy ,zapłacić rachunki i jeszcze dużo więcej o których nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mika wczoraj po pracy w domku sprzatała :) i potem padła bardzo zmeczona a dzisiaj sie zle czuje :( nio niestety rachuneczki, zakupy trzeba robic, trzeba wogołe jakos życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłes mi humorek tym, dziekuje :) Mika tez uwaza ze sie bardzo miło rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×