Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

"może wrócić to kiedyś tu wróci" - tak miało być bardzo przeprasza za błąd. I tak bije się już po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika się podoba ,jest miła ,otwarta ,sympatyczna i rozśmieszyć potrafi . Ceni to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika bardzo dziekuje :) Kerberos tez bardzo milusi jest :) miło sie z nim klika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika lubi rozsmieszac bo jest zawsze usmiechnieta, i chce zeby tez inni sie usmiechali :) nio czasami smutek dopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerber słyszał że smutek jest po to by doceniać bardziej szczęśliwe dni ale nie wie ile w tym prawdy .Mika wesoła ,nie smuci się .Cerber też uśmiechnięty do Miki. Na niego już czas ,musi iść .Życzy radości. Mika jutro będzie też.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika dziękuje za maila jak się odważysz to fotki wyślij :) a ja u was wczorajsza nocka eh... a dzis piątek i znów imprezka dzis i jutro :D hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mika bedzie jutro dopołudnia :) To życze Kerberos milutkiego dzionka :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszka :) no to bedzie imprezowy weekendzik :) ja niestety w pracy musze siedziec :( nie ma problemu, tylko jakie foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczorajsza nocka, spokojna bo padnieta po pracy byłam, ale mam nadzieje ze dzisiaj nadrobimy wieczorkiem zaległosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie foteczki hm.... jakie chcesz ;) tak u nas imprezowo sie zapowiada bo i znajomi wpadną wiec bedze ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie bedzie napewno ciekawie :) tylko pozadroscic :P a ja jutro moze na meczyk sobie pujde :) myszka przeslij mi tez jakies Wasze foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super myszka, jak dotre do domku to sprawdze sobie poczte i tez cos wysle :) bo w pracy nie mam dostepu do maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadżombisty na foteczke trzeba zasłuzyc ;) oki myszka, miłego spacerku, buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kobitke czy singielek z Ciebie? bo pewnie uwielbiasz sie kochac skoro sie tu znalazłes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja kobitka tez tak uwielbia sie kochac jak ty, czy troszke mniejszy temperamencik ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to dawac sobie rade :) bo mój tez nie ma takiego temperamenciku jak ja, ale jak sie go nakreci to :P .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×