Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

a te kolezanki maja pewnie fajne cipki ;) nio, do 21, jak sie domysliłes :) ale za to jutro do 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to nie ciekawie ja to mam róznie w tygodniu, raz pierwsza raz druda zmiana, jak mi pasuje tylko weekendy tez w pracy :( dobrze ze chociaz co druga niedziele wolna :) i jest czas na leniuchowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio, taka mała buda z gazetkami :) tez lubie swoja prace, bo lubie miec kontakt z ludzmi :) a nie, Mika to nie dominika :) nie zgadniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zgadłes :) milusio ze Ci sie podoba :) mnie tez :P a ty w jakiej branzy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat tam pracuje teraz jest trochę ciekawiej nowa linia powstała ale ogólnie git. A ty masz co czytać jesteś pewnie na bieżąco we wszystkim taka oczytana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze ze juz mi sie nie chce czytac, musze miec wene do tego :) ale jak jest fajny artykuł w gazetce to czemu nie ;) za duzo tych gazet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusi jestes :) tak to data narodzinek :) tak wiec juz niedługo imprezka urodzinowa :) :) 1979 to roczek urodzenia fajnego chłopczyka/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1979 to rok a dalej to 4 styczeń , ten dzień co ty, taki stary jestem i chce być singlem , choć uwielbiam się kochać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestes stary, stary to moze byc pies :) jak bedziesz miał 60- 70tke na karku to wtedy bedziesz mógł powiedziec "stary jestem, przzyłem swoje" czyli zdeklarowany singielek z Ciebie :) czasami tez bym chciala powrócic to takiego wolnego stanu :P a ja dokładnie to 9 kwiecien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wychowany na przykrościach po dużych przejściach ,jest mi Zajebiscie samemu to z wyboru , a pocieszyć to znaczy bardziej rozbawić to ty potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy w zyciu dokonuje wyborów, ty dokonałes takiego nie wiem czy mam to uznac za komplement, ale ciesze sie ze moge chociaz cie rozbawiac :P polecam sie na przyszłosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to komplement , fajnie się z tobą farmazoni tak normalnie . Mało takich tu na forum ludzi jak ty każdy tylko nienawiść , złość itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) potrafie kochac i nienawidziec, ale tak na ogół to jestem normalna kobietka, czasem mi odwala ale jak to napisałes lubie tak farmazonic o wszyskim i o niczym, jak tylko znajdzie sie do tego fajne towarzystwo :) np w Twojej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha .... Fajnie Zajebiscie tak bez pierdolenia coś na temat , ja do bólu szczery . Jeszcze godzinka i do domku ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, jeszcze tylko godzinak i do domku :) jeszcze tylko trzeba dojechac :) po co pierdolic głupoty jak mozna normalnie sobie pogadac :) o głupotach i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mika jak tam dzien minoł ja dopiero skonczyłem jestem wykonczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Skromny :) a ja zaraz uciekam do domku, i trzeba szybko lulu bo o 5 trzeba wstac :) to do łózeczka w skakuj i buziunie do podusi przytul, no chyba ze kobitke kolo siebie bedziesz miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mial ale dzis niechce mi sie juz nic , milegowieczorku zycze buziaki :) i do jutra:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×