Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

poprawiłes mi humorek tym, dziekuje :) Mika tez uwaza ze sie bardzo miło rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika zmęczona czy dolegliwość fizyczna ,teraz łatwo się choruje .Mika ma za sobą już sprzątanie albo dużą część .Życie takie jest jak pogoda ,pochmurne lub słoneczne .Uważa że słonecznie może być nawet w pochmurne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika nie chora , zdrowa jak rynka :) ale jakos taka smutna ostanio i nie wie za bardzo dlaczego :( jakos pochmurno sie zrobiło :( a jesli chodzi o sprzatanko to powiedzmy ze 1/3 juz za mna :) a zakupów na swieta nie bede robic duzo, bo Mika sie bedzie bawic na weselisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka miało byc, przepraszam za pomyłki literowe, ale ja tak czesto mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika się nie martwi błędami ,rozumie co Mika pisze."Weselisko" już nie pamięta kiedy był ale pamięta że warto tam być.Mika po pracy się rozweseli i przejdzie jej smutek ,tak myśli bo niedziela wolna i wyspać można zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyta chwilami tematy i zastanawia się co też Ci ludzie chcą przekazać .Nieraz musi odpowiedzieć ale autor uciekł i dalej nie wie o co chodzi .Zastanawia się czy część z nich jest zdrowa na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy czy Mika sie wybawi :) ma taka nadzieje, bo juz dawno nie tancowała :( niedziele wolna, to Mika sie wyspi nareszcie i na zakupy pozniej pójdzie, ciszki jakies kupic:) a w poniedziałek znowu rano trzeba wstac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika tez czyta sobie rózne tematy, i tez sie dołacza czasami do rozmowy :) sa rózne tematy i rózni rozmówcy, ale powiem Ci szczerze ze czasami to sama mysle ze z moim umysłem jest cos nie tak :) ale cóz taka juz jestem i sie nie zmienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam :D jak dzien ? pogoda paskudna dziś :( ale wiecżór zapowiada sie mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc Mika trochę zwariowana jest ,dobra cecha a to oznacza spontaniczność co dzisiaj jest bardzo cenne .Uśmiecha się. Musi już iść ,jechać zrobić swoje czynności.Życzy dobrych zakupów z ciuszkami .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszka :) u mnie tez dzien paskudny, tak jak i humorek ;( a u mnie wieczór radzej normalnie, na meczyk ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mika jest troszke zwariowana, a czasami powiedziała bym ze nawet bardzo :P dzieki Kerberos, ja równiez zycze miłego weekendu :) buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a na jęki mecz ? ja miałam iść na plaże i nici :( dzien w domu eh... musze małemu zorganizować coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie narzekać wczoraj bosko słonce 20 stopni na plazy szalałm a tu dziś leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczyk piłki ręcznej :) 1/8 finału ligi mistrzów :) zapowiada sie ciekawie no przy takiej pogodzie to spacerek raczej odpada, ale przynajmiej wieczór wynagrodzi pochmurny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa taki meczyk :) no u mnie strasznie wieje może później podjadę na plaże zobaczę czy sztorm jest bo w październiku był i to spory a u mnie jak co weekend domóweczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie domóweczka bedzie za 2 tygodnie ;) albo jakis wypadzik na miasto z okazji urodzinek :P wiec trzeba bedzie zaszalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie domóweczka bedzie za 2 tygodnie ;) albo jakis wypadzik na miasto z okazji urodzinek :P wiec trzeba bedzie zaszalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my na mieście nie mamy możliwości bo nie mamy z kim Benia zostawić ale raz w roku idziemy na nocne szaleństwo i to wtedy jest ogromne szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w domku tez mozna niezle poszalec :) zreszta sama wiesz ;) przypuszczam ze ten weekendzik bedzie u mnie spokojny, ale dwa nastepne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w i w domu na luzie ubrana mogę iść spać kiedy chce :D no i ostro zaszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no masz racje, w domku z tym jest wieksza swoboda :) oj zapaliłam cos, tak zeby poprostu odleciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no masz racje, w domku z tym jest wieksza swoboda :) oj zapaliłam cos, tak zeby poprostu odleciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy ze mój małzonek tego nie preferuje, ale jakos sobie humorek poprawie :) moze na maxa nie odlece ale napewno lepiej sie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, czasami trzeba isc na kopromis :) dobrze ze chociaz na forum moge sobie posiedziec :) i poklikac z podobnymi do mnie ludziskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×