Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sylwia c

powiększenie piersi

Polecane posty

Gość Natii29
Chcialabym się wypowiedziec na temat tabletek i zelu Perfect Bust. Czytalam wiele opinii na ich temat, jedne pozytywne drugie negatywne. Ja je stosuje od 2 miesiecy i na razie mogę napisac ze cos się zaczęło dziac, tzn. piersi zaokrągliły się, sa jędrniejsze i wydaje mi się ze przez to wieksze. Skutkow ubocznych nie zauważyłam (tym bardziej ze pisze na nich iż sa z naturalnych składników). Podziele się z wami swoimi spostrzeżeniami za miesiąc a teraz proszę was o wasze opinie na temat tabletek Perfect Bust? Po jakim czasie zaczely u was działać? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki http://www.intymnosc.pl/aff/8505/product_info.php?products_id=709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam piękne cycuchy!
Dziewczyny! Ja robiłam teraz powiększenie piersi w Lodzi w lipcu tego roku u dr Żukowskiej. Jestem super zadowolona:))) Kocham swoje piersiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez odpowiem
a ja mam pytanie do kobiet po powiekszeniu. jestem facetem i moja dziewcyzna chce powiekszyc biust. czy ktoras z was ktore juz powikszaly da sie dotknac. chcialbym zobaczyc jaki ten biust jest po powiekszeniu. interesuje mnie biust C lub takie duze B nawet zaplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery_jane
oj ja tam w żadne tabletki nie wierzę, nie stosowałam nigdy takich specyfików, ale jakoś ciężko jest mi uwierzyć, że można za pomocą tabelek powiększyć sobie biust. Coś czuję , że to jest tylko ściema nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę wierzycie w cudowne działanie tabletek niby powiększających biust? Hmm biust to jest tkanka tłuszczowa więc jak ją zwiększyć tabletkami? Jak chcecie mieć większe piersi to niestety ale tylko operacja. Albo możecie wstrzyknąć sobie żel macrolane (w IQ Medica to robią) albo implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelaa ja tez mam do wyboru anatomiczne eurosilicone ale rozmiar 320 lub 370.podobno nie ma posrednich, to w jaki sposob ty mialas 350? ja chec zrobic u Kubasika tez z Poznania. slyszalas o tym doktorze? pilnie czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badi 123
Witam powiekszenie piersi mam 25 01 2011 u doktora Szczyta w Warszawie o tej operacji marze juz kilka ladnych lat ale czym blizej tym bardziej sie boje mam nadzieje ze przelamie ten stres czy ktoras z Was ma operacje w przyblizonym terminie i czy odczuwacie podobny stres czekam odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIBOR POLAK!!! OSTRZEGAM!!! P
magdamagdamagda no ja juz po operacji , piersi strsznie bola, ale to chyba normalne, mam 450cc, ale UWAGA, dokror wział kase odemnie, MIAL MI WYCAC RESZTE 100 EURO, N ATSPENEGO DNIA PODCZASZas zdjecia SZKÓW MUWIE ZEBY ODDAŁ MI RESZTE, A ON NA NO ŻE NIE ODDA, BO WYMIOTOWALAM W ŁĄZIENCE I PANI MUSIALA PO MNIE SPRZEATAC, JUZ NIE BYL MIŁY ALE SIE DOSLOWNIE DARŁ NA MNIE, CO DO SAMYCH PIERSI TO JESZCZE NIEODLAGALAM, ALE TO JEST POPROSTU ZŁODZIEJ, LAPCZYWY NA KAŻDA KASE, BEZ ZANEGO HONORU, ODRADZAM TEGO CZLOWIEKA, A PONADTO WARUNKI TEZ I=NIE BYLY NAJLEPSZE, w razie pyan prosze o meila coke2@op.pl, wszystko opowiem ze szczególami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że warto wybrać się do IQ Medica. Tam są bardzo dobrzy specjaliści do których warto wybrać się wcześniej na konsultację. Oni na pewno doradza tez najlepszą metodę i opowiedzą o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczu6969
Hej:) ja tez jestem zainteresowana powiekszeniem piersi i jestem bardzo ciekawa jak operacja udala sie jeerce -napisz prosze jesli przypomnisz sobie o tym temacie:) bardzo bym chciala rowniez zobaczyc zdjecia takich operacji przed i po oraz u jakiego lekarza zostala wykonana gdyz chce zebrac informacje i zobaczyc efekty jesli ktoras z was bylaby tak uprzejma czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .Polecam z czystym sumieniem p.doktora Brome iQ medica w Warszawie przy ul Pulawskiej.Mialam operacje plastyczna piersi w tym roku w marcu.wspanialy personel ,znakomity fachowiec.mila i zyczliwa atmosfera.Posluchalam rad lekarza w doborze ksztaltu ,firmy i rozmiaru.Jestem zadowolona z efektu,mam piekne piersi.polecam z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym poiwkszyć
piersi o dosłownie 2 rozmiary rozważam metodę powiększenia własnym tłuszczem bo to nie jest takie ryzykowne jak operacja. Czy ktoś zna bliższe szczegóły takiego zabiegu? Któraś może powiększała taka metodą? no i czytałam , że robią to tylko w jednej klinice w Warszawie - to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna 12
Ja zdecydowałam się na powiększenie biustu własnym tłuszczem u dr .Moniki Grzesiak .Tu można sobie poczytać http://www.rekonstrukcjapiersi.com.pl/ .Jestem zadowolona z zabiegu .Moim zdaniem warto się zdecydować na tę metodę ,gdyż tłuszcz zostaje na swoim miejscu - więc metoda ta jest lepsza od powiększania piersi kwasem hialuronowym - bo kwas trzeba uzupełniać . Moje piersi wyglądają rewelacyjnie i już się ich nie wstydzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a ja zrobiłam sobie piersi u dr Leszczyńskiego we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona. Klinika w Komorowicach jest bardzo dużo i luksusowa. Co nie oznacza że ceny są wysokie. Wszystkie badania zrobiono mi na miejscu. Obsługa rewelacyjna. Jestem 3 tyg po zabiegu i cieszę się że już za tydzień mogę wyskoczyć w bikini na plaży. Mogę dać namiary na maila jeśli ktoś chciałby skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarmalyy
Odradzam operacyjną metodę powiekszenia biustuuu, to nie średniowiecze i można efektownie i przede wszystkim naturalnie!!! Wystarczy poszukać troche, http://www.breastactiVes.pl/ tutaj można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loploppol
Najlepsze sposoby na naturalnie piękny biust to; 1. Ćwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w białko i fitoestrogeny(warzywa strączkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujędrniający 4. Dietę i ćwiczenia można wspomóc specjalnymi tabletkami, które w swoim składzie zawierają naturalne składniki. Ich specjalny skład oddziałuje na żeńskie hormony płciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiększania piersi. JA KUPUJE NA www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szapułka22
ja jestem sceptyczna co do tabletek. ciezko mi tez powiedziec kto z Poznania jest najlepszy, bo robiłam w innym mieście. Swoje piersi mam już 1,5 roku i jestem zachwycona. W dotyku są przyjemne, a wkladki, ktorych uzyto to eurosilicone i z czystym sumieniem akurat te moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotka25
Szapulka a w jakim? Ja robiłam we Wrocławiu w Prestige Clinic i jestem bardzo zadowolona ale to było 3 lata temu, słyszałam że w Wawie też są fajni specjaliści tylko drodzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige clinic? Smieszna jestes z tymi nikami i zachwytem tej kliniki. Raz twoja znajoma robila cos w tej klinice innym razem piszesz ze to ty robiłaś. Oj żałosne to się robi. Czy ten dr ma az tak mało pacjentek ze musisz naganiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam po pozytywnych opiniach udałam się na wywiad do słynnego i jak się okazuje kontrowersyjnego dr Rataja i po wywiadzie jestem zadowolona z jego profesjonalizmu. Czy się na niego zdecyduję - jeszcze nie wiem. Mam jeszcze kilku fachowców do odwiedzenia przed podjęciem decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×