Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sylwia c

powiększenie piersi

Polecane posty

W sytuacji kiedy operacja nie wchodzi w grę? Nie chcę sie poddawać zabiegom, ale jednoczesnie nie podoba mi sie to co widze. Bo piersi nie dość,że nie sa duże to jeszcze wiszące. Mogłabym zrozumieć,ze grawitacja działa jak piersi są spore ale w sytuacji kiedy piersi nie są duże ale wiszą to nie wygląda to tak dobrze 😞
Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki? A jakie? Bo widziałam takie na allegro, ale niektóre opinie były pozytywne, niektóre negatywne i sama już nie wiem w jakie tutaj wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie karmienie oraz ciąża? Też tak miałam z tymże mam duży biust i uwierz,że jest jeszcze gorzej bo im większy biust tym bardziej potrafi opadać. Denerwowało mnie to,ze piersi wyglądały jak dwa puste worki, podczas gdy przed ciążą naprawdę je lubiłam Po ciazy to nie bylam w stanie wyjść na miasto bez biustonosza Jeszcze w biustonoszu biust wyglądał dobrze ale bez niego już nie tak dobrze. Pomogły masaże (sama je robilam) plus serum na biust plus tabletki na biust, w których działanie początkowo nie wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie oczywiście trzeba znaleźć sobie na początek jednego z lepszych lekarzy. Moim zdaniem koniecznie powinniście sprawdzić sobie dr Żukowską z Łodzi, która jest specjalistką i bardzo dużą profesjonalistką, jeśli chodzi o powiększanie piersi. Zgłoś się do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić chirurga plastycznego Martę Raczkowska-Muraszko z Krakowa, przyjmuje w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko. Maiałam tam wykonywaną operację powiększania piersi i jestem bardzo zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam chirurga plastycznego Martę Raczkowska-Muraszko z Krakowa - powiększyłam u niej piersi i jestem zachwycona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam podnoszenie piersi u pani dr n. med. Dorota Żukowska. Jestem mega zadowolona z efektu... super mam teraz piersi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 16:57, Luizas123 napisał:

Cześć dziewczyny a ja zrobiłam sobie piersi u dr Leszczyńskiego we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona. Klinika w Komorowicach jest bardzo dużo i luksusowa. Co nie oznacza że ceny są wysokie. Wszystkie badania zrobiono mi na miejscu. Obsługa rewelacyjna. Jestem 3 tyg po zabiegu i cieszę się że już za tydzień mogę wyskoczyć w bikini na plaży. Mogę dać namiary na maila jeśli ktoś chciałby skorzystać.

Hej mam pytanie bo widzę że robiłaś piersi u tego doktora co ja mam teraz zrobić , powiedz mi jak to wszystko wygląda widzę że to było parę lat temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×