Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sylwia c

powiększenie piersi

Polecane posty

Gość Monika

Mogę polecić dr Pabiańczyka, przyjmuje w Krakowie w klinice, bo mam z nim doświadczenia i to sporo. Poprawiałam u niego usta i piersi za każdym razem z dobrym efektem i bez jakichkolwiek komplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Jotka

Dziewczyny dobry specjalista to jedno ale i tak najważniejszy jest wybór samego implanta. To od jego jakości, profilu i struktury zależy jak się przyjmie i jak piersi będą się prezentować. Ja zdecydowałam się na mentory profilowane i uważam, że to najlepszy wybór. Mają taki bardzo naturalny kształt a la łezka, rozmiar też idealnie dobrany do ogólnych proporcji mojego ciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam także dr Pabiańczyka z Krakowa, byłam u niego na powiększaniu ale metodą lipofill ten zabieg nie jest tak drastyczny i dodatkowy plus to liposukcja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka923
Dnia 28.03.2019 o 19:05, Gość Dorota Jotka napisał:

Dziewczyny dobry specjalista to jedno ale i tak najważniejszy jest wybór samego implanta. To od jego jakości, profilu i struktury zależy jak się przyjmie i jak piersi będą się prezentować. Ja zdecydowałam się na mentory profilowane i uważam, że to najlepszy wybór. Mają taki bardzo naturalny kształt a la łezka, rozmiar też idealnie dobrany do ogólnych proporcji mojego ciała. 

Zgadzam się. A jesli chodzi o markę Mentor to niedawno 'wypuścili' nowe implanty- Mentor Xtra. Podobno jeszcze bardziej miękkie niż anatomiczne, a bardziej wypełniają dekolt. Cena to jakieś 16tys. zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Ja aż tak się w to nie zagłębiałam i nie wiem jakie mam implanty ale wiem jedno .... zabieg powiększenia  w klinice CHĘCIŃSKI w Warszawie to arcydzieło. Mam biust o trzy rozmiary większy ale jest tak wizualnie naturalny, że jak ktoś nie wie, że miałam zabieg to powie, że to mój biust naturalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmine

Czesc

Mija wlasnie poltora roku odkad zrobila operacje piwiekszania piersi, mentor 325 , pod miesien u latkowskiego w polanicy.naprawde jesli ktoras z was ma kompleks I cycki jej sie snia po nocach, robie jak najszybciej I potem cieszcie sie cycuszkami. Moje wyszle super, mega naturalne, jedynie mozna poznac ze sa robione bo sa widoczne blizny, male , jasnorozowe ale jednak sa, teraz umowie sie na jakis laser zeby je usunac, ktos cos???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimmozka

Czy orientujecie się może czy są jakieś naturalne sposoby na to aby powiększyć biust? Niestety ale mam bardzo duże kompleksy na tym punkcie. Mam rozmiar A. Dosłownie nic tam niema. Jednoczesnie nie mam za bardzo pieniędzy na to aby pozwolić sobie na operację. Czy znacie może jakieś dobre środki, które mogłyby pomóc> Czy tabletki albo kremy mogą zadziałać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brienne

Nawet się nie zastanawiaj tutaj nad opereacją.Sama możesz sobie poszukać w google jakie są efekty niepożądane takiego zabiegu i czasami są bardzo nieprzyjemne. Jestem zdania,że lepiej jest już zainteresować się czymś o wiele mniej inwazyjnym . Jeśli chodzi o tabletki to tak , brałam i jestem zadowolona. W moim przypadku efekt był bardzo dobry.Wprawdzie nie powiększysz tym biustu o 3 rozmiary tak jak w przypadku operacji ale o 1 spokojnie. Przyjmowałam tabletki Perfect Bust. Jest to kuracja na 3 miesiące.Bardzo ważna aby brać je codziennie regularnie bo jeśli nie bierzesz w taki sposób to nie będzie efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimmozka

Dziękuję za odpowiedż.Słyszałam o tabletkach, wiele dziewczyn się w sumie pozytywnie wypowiada tak więc może sprobuję. Gdzie mozńa je zamówić? Czy mogę znaleźć w stacjonarnych aptekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brienne

Ja zamawiałam tabletki przez internet. Nie wiem szczerze powiedziawszy czy dostaniesz je w aptekach bo raczej się tym nie interesowałam. Znacznie wygodniejsze było dla mnie zamówienie przez internet. Kupowałam tutaj: perfectbust.pl ale z tego co widziałam to są w bardzo wielu sklepach tak więc dobrze by było jakbyś porównała sobie ceny w poszczególnych i dopiero wtedy dla siebie zamówiła. Kuracja trwa 3 miesiące Po 1 miesiącu nie widzisz efektów. Pojawiają się dopiero tak w 2 miesiącu a pełne powiększenie widać po 3 , bardzo ważne jest aby brać to regularnie. Bo wtedy dopiero widać efekt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmira

wybór lekarza jest istotny ale moim zdaniem najważniejsze jest to by zainwestować w dobre implanty. Ja mam mentory i mogę je polecić w 200% 🙂 Zabiegi z ich wykorzystaniem są w pełni bezpieczne. Sama noszę je od 3 lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Jeśli mogę coś polecić, to Instytut Piękna Bielenda. Tam wykonują zabiegi w najwyższej jakości i starannie dbają o swojego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela

Tez zdecydowalam sie na markę Mentor, ale jestem dopiero przed operacją. Póki co stres mi się nie udziela, bo mój lekarz dokładnie mi wszystko wyjansil, a te implanty sa jednymi z najbezpieczniejszych. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_30

A czy któraś z was ma implanty Motiva i moze coś o nich napisać? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwa

Ja jestem zadowoloną pacjentką dr Dominika Boligłowy i mogę go z czystym sumieniem polecać w poważnych i lżejszych zabiegach - mistrz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Zdecydowałam się na operację u doktora Wiktora Czyżaka. Zależało mi na naturalnie wyglądających piersiach i doktor w stu procentach spełnił moje oczekiwania. Zero komplikacji i pełen profesjonalizm, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biba

Czy któraś z dziewczyn miała zabieg w klinice na Słowacji ? Powiększenia piersi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta56

W Poznaniu polecam dr Kuźlan. Nie pamietam, w jakiej klinice dokladnie teraz przyjmuje, ale ja wlasnie u niej poprawialam  biust 1.5 roku temu i jestem b.zadowolona!!! Stresu miałam co niemiara przed sama konsultacja... ale pani dr potrafi uspokoic, wyjasnic i naprawde wyczerpujaco odpowiada na kazde pytanie. Ostatetcznie zdecydowalam sie na anatomiczne mentory, profil sredni. Wygladaja ekstra, bardzo delikatnie, ale jednak czuje, ze piers jest wieksza :) teraz widzialam, ze mentor ma nowy ksztalt implantów takze masz jeszcze wiekzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Ja robiłam powiększanie piersi włąsnym tłuszczem u dr Boligłowy i mogę go polecić z pełnym przekonaniem. Efekt naturalny plus kilka centymetrów mniej tu i ówdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Ja polecam skorzystać z oferty Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Warszawie.  Moja koleżanka powiększała u nich piersi  i powiem wam, że  wyszło to pięknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen
Dnia 11.07.2019 o 15:22, Gość Aga_30 napisał:

A czy któraś z was ma implanty Motiva i moze coś o nich napisać? 🙂 

hej, ja mam motivy, nie wiem co chcesz konkretnie wiedzieć, bo wujaszek google nieżle nadaje na ten temat

z mojej strony mogę dodać odczucia - wiadomo trzeba wykonywać po, masaże, ale moje są mega miękkie i gdyby nie ciecia operacyjne (blizny) to na pierwszy "rzut ręki" nie jest prosto do wyłapania - moje cudeńka umiejscowione są podmięsniowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Piękny i krągły biust był moim marzeniem, dlatego zdecydowałam się na operację u dr Pabiańczyka. O ile wcześniej miała spore obawy, na dzień dzisiejszy absolutnie nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia

Ja robiłam biust u dr Boligłowy i nie żałuję wcale. Owszem łatwo nie było, ale teraz gdy patrzę na siebie po pół roku jestem pewna, że podjęłam doskonałą decyzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania28
Dnia 27.07.2019 o 16:37, Gość Biba napisał:

Czy któraś z dziewczyn miała zabieg w klinice na Słowacji ? Powiększenia piersi ? 

a po co chcesz na Słowacji? u nas jest tylu dobrych chirurgów, wielu z nich pracuje na najwyższej jakości implantach, np. Mentor. myślę, że operacja na Słowacji, nawet jesli ciut tansza niż w Polsce, to jednak spore ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zurza

Radzikowska Clinic - polecam całym sercem. Znają się na rzeczy, wykonali operację profesjonalnie i idealnie dopasowali mi implanty tak, żeby piersi są większe, ale nie za duże. A czas spędzony w klinice wspominam bardzo dobrze dzięki przemiłemu zespołowi profesjonalistów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

Hej dziewczyny w grudniu będę mieć powiększane piersi w Linea Corporis u dr. Łonia. Czy któraś z Was jest w stanie się wypowiedź nt tej kliniki, operacji i rezultatów? Z tego co widziałam na zdjęciach zamieszczonych na stronie kliniki wygląda to wszystko fajnie. Inna kwestia jest taka, że kształt i rozmiar piersi mam już dobrany, ale zastanawiam się nad implantem Motiva a implantem Mentor. Doradźcie mi. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka45

Powiększenie piersi w gabinecie Michała Chalcarza z Bydgoszczy - to chyba była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Od wielu lat chodziły za mną kompleksy związane z ich wielkością. Koleżanka zaleciła mi skorzystać z usług Michała Chalcarza, specjalisty od medycyny estetycznej. Przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego,  moje piersi nabrały cudownego kształtu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_30
Dnia 18.08.2019 o 21:34, Gość helen napisał:

hej, ja mam motivy, nie wiem co chcesz konkretnie wiedzieć, bo wujaszek google nieżle nadaje na ten temat

z mojej strony mogę dodać odczucia - wiadomo trzeba wykonywać po, masaże, ale moje są mega miękkie i gdyby nie ciecia operacyjne (blizny) to na pierwszy "rzut ręki" nie jest prosto do wyłapania - moje cudeńka umiejscowione są podmięsniowo 😉

wiem, że sporo tam informacji zznajdę ale chciałam dowiedzieć się od kogoś kto takie implanty posiada i bardziej takie odczucia indywidualne 🙂 a dlaczego się zdecydowałaś na te markę? czy wcześniej zastanawiałaś sięnad innymi? Ja jestem przed zabiegiem robię w połowie listopada i mój doktor też skłania mnie ku motivie. Ja też jestem za, bo sporo dobrego na ich temat poczytałam zresztą mój doktor od 5 lat robi zabiegi na tych implantach i też nie ma zastrzeżeń chociaż powiedział mi, że to nowość i jeszcze sporo lekarzy ich nie stosuje, a on otwiera niedługo jakieś centrum szkolenia z tych implantów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

Ja mam piersi powiększone Mentorami xtra, pół roku temu 🙂 Efekt super, nawet lepszy niż się spodziewałam 🙂 Pan doktor od początku polecał mi tą markę, a kwestia kształtu i rozmiaru to już indywdualna sprawa. Ja się bardziej skłaniałam ku takiemu naturalnemu wyglądowi, powiększyłam piersi co prawda o dwa rozmiary, ale nie jest to jakieś spektakularne powiększenie, bo mialam miseczkę malutkie A. Teraz jest zdrowe C 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesina

U mnie też implanty tej marki, anatomiczne, piersi wyglądają jak naturalne - ale to też ogromna zasługa świetnego chirurga, jakim jest dr Anna Olender, jestem ogromnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×