Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sylwia c

powiększenie piersi

Polecane posty

Gość zosia819
Przed operacją, a nawet przed konsultacją z chirurgiem polecam dowiedzieć się nieco więcej o szczegolach powiekszenia biustu. Dla mnie wiarygodnym źródłem była ta stronka: http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow :) dzieki temu szlam już ze sporą wiedzą na konsultacje i wiedzialam o co zapytac lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, tabletki na powiększenie piersi NIC NIE DAJĄ! To tylko wydawanie kasy i niszczenie sobie zdrowia bo nie wiadomo co one w składzie mają. Ehhhh. Wiem że operacja to ryzyko.. ale jakie daje efekty! Ja schudłam 35 kilo po ciąży i wprawdzie moja figura zyskała to piersi... straciły :( Jadłam "tabletki na powiększenie" właśnie i zamiast większego biustu nabawiłam sie problemów ze zdrowiem :/ Po wyleczeniu sie - a łatwo nie było - wybrałam sie do Dr Osuch Clinic, umówiłam termin i zrobiłam - plastyke piersi z powiększeniem implantami. Obydwa zabiegi zrobione w czasie jednej operacji, powiększyłam do rozmiaru fajnego ale naturalnego. Jestem przeszczęśliwa!!! Jak zobaczyłam efekt po operacji pierwszy raz w lusterku, mimo że jeszcze nie było to wygojone, opuchnięte to sie popłakałam ze szczęścia. Życze Wam tego dziewczyny :) To najlepszy ktok jaki mogłam zrobić żeby znowu poczuć że jestem piękną kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Sama jestem po zabiegu powiększania piersi u doktora Pabiańczyka i muszę przyznać, że spisał się świetnie. Idealnie doradził mi rozmiar i kształt implantów, dzięki czemu biust wygląda naturalnie, ale jest zdecydowanie pełniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Jest tu ktoś przed lub po operacji powiekszenia piersi w wieku ok 20 lat? Chciałabym wymienić się doświadczeniami i pogadać o tym :/ całkowicie nie mam piersi a wszyscy wokół mi to odradzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję o powiększeniu piersi należy dobrze przemyśleć. To nie jest coś co łatwo odwrócić. Ja zastanawiałam się nad tym poważnie ponad rok i dopiero po szczegółowych konsultacjach u dr Jędrys i wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości zdecydowałam się na operację. Czułam się do niej dobrze przygotowana i dzięki pani doktor wszystko przebiegło wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z powiększaniem piersi u dr Chiciaka- Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikka476
Ja powiększałam piersi w Dr Osuch Clinic w Warszawie i z efektu jestem zadowolona, wygląda naturalnie, opuchlizna zeszła już po dwóch tygodniach i teraz cieszę się biustem o jakim marzyłam od dłuższego czasu. Więc jak ktoś szuka dobrej kliniki to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaolaaaa
Ja polecam dr Bugaj z kliniki Beauty Group w Szczecinie, ogólnie klinika zrzesza samych najlepszych chirurgów z Polski i z zagranicy. Młoda utalentowana Pani Doktor :) ja osobiście podjęłam taką decyzję co do wyboru lekarza i jestem bardzo zadowolona. Bałam się iść do jakiegoś starego piernika :@ chirurg musi być sprawny a nie jakiś stary dziadzio :@ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomelooo88
Laski, operacja piersi to bardzo poważna decyzja, ja jakieś 5 lat temu chciałam powiększać a teraz się cieszę, że mój mąż wybił mi to z głowy. Zawsze powtarzał, że naturalność to jest największy atut w kobiecym wyglądzie. Mi wystarcza dobre serum ujędrniające np. Frasche i pożądne masaże + polewanie biustu zimną i gorącą wodą. Naprawdę nie trzeba zaraz iść pod nóż, żeby poprawić sobie samoocenę. ;) najważniejsza jest akceptacja samej siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to twoje serum jest w stanie powiększyć bisut? coś nie chce mi się wierzyć...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecicie jakiegoś lekarza, który omówi dokładnie każde za i przeciw i doradzi co do rozmiaru oraz kształtu piersi? Jakie mniej więcej przedziały cenowe wchodzą w grę u lekarzy, których polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaa78
Pomelooo88 - zgadzam się :) ja też zapomniałam o operacji, może nie dzięki temu serum ale raczej dzięki wsparciu najbliższych, najważniejsze to pokochać siebie :) wtedy wszystko jest łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiększyłam sobie piersi, żeby czuć się bardziej kobieco. Zdecydowałam się na implanty. Piersi są jędrne, kształtne, wspaniale się układają pod ubraniem.. Polecam www.chirurgplastyczny-krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaia29
dobre serum to podstawa :) ja używam tego samego co Pomelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam konsultacje w przyszłą środę. Boję się zabiegu bardzo i powikłań szczególnie odrzucenia implantu i obkurczania torebki łączno tkankowej. Urodzilam dwójkę dzieci i z moje ładnego b zostało a. Źle się z tym czuję staniki push up bluzki pod szyje żeby nic nie dostawalo. I myśl o tym że być może będę musiała za 15 lat może je wymienić z powodu późnych powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam konsultacje w przyszłą środę. Boję się zabiegu bardzo i powikłań szczególnie odrzucenia implantu i obkurczania torebki łączno tkankowej. Urodzilam dwójkę dzieci i z moje ładnego b zostało a. Źle się z tym czuję staniki push up bluzki pod szyje żeby nic nie dostawalo. I myśl o tym że być może będę musiała za 15 lat może je wymienić z powodu późnych powikłań. Jak dlugo od konsultacji czekalyscie na zabieg? Podobno nawet rok się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzyłam, ze istnieją naturalne sposoby na choćby minimalne powiększenie mojego biustu. Przypadkiem trafiłam na info o produktach stymulujących prace naszych hormonów. Polecam poczytać : http://nplink.net/HLTaz9zf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.18 Polecicie jakiegoś lekarza, który omówi dokładnie każde za i przeciw i doradzi co do rozmiaru oraz kształtu piersi? Jakie mniej więcej przedziały cenowe wchodzą w grę u lekarzy, których polecacie? Dr Osuch, on dobrze Ci doradzi. Powiem tak - byłam na konsultacji u niego ja i przyjaciółka, ja ze "zniszczonym" ciażą biustem ona bezdzietna chciała sobie powiększyć o 2 rozmiary żeby sie mężowi podobać .. a ma naprawdę ładny i wcale nie mały biust. Ja wyszłam zadowolona od dr Osucha, bo wszystko wyjasnił, opowiedział, dobrał i doradził ( jestem po operacji już i z efektów widze, że miał 100% rację) ale przyjaciółka wyszła niezadowolona, bo lekarz odradził jej operacje. Powiedział, że ma piekny jędrny biust , że jeszcze nie rodziła i doradził jej się zastanowić jeszcze. Mnie to jeszcze bardziej przekonało do dr Osucha, bo jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina79820
Chciałabym powiększyć piersi i już nawet znalazłam specjalistę - dr Rafała Pabiańczyka, u siebie w Krakowie, ale mimo wszystko wciąż się obawiam. Nie wiem, na co powinnam zwracać uwagę, jeśli chodzi o taką operację i czy w ogóle będzie ona u mnie możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) ja jestem po operacji piersi w klinice Dr. Sirek w Bielsku. Dzisiaj miałam zabieg, jeżeli chodzi o ból krótko po operacji to jest nawet do wytrzymania, ale jak już znieczulenie zejdzie całkowicie to ten ból jest okropny. Jutro dopiero zobaczę swoje piersi, ale już jestem bardzo zadowolona z efektu :) jakbyście miały jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Mnie operowano w czwartek, od piątku jestem w domu, ale jadę cały czas na przeciwbólowych, nie myślałam ze to tak bardzo odczuwalne, chociaż jestem po cesarce. Operował mnie dr Bocian z Kielc, implanty motiva 325mm pod mięsień. Jak wasze odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinna76
Osobiście to ja nie miałam operacji ale moja siostra kilka miesięcy temu powiększała. Zabieg robiła jej doktor Żukowska z Łodzi, wybrała ją z polecenia. No i wykonała bardzo ładną i naturalną robotę, piersi wyglądają fajnie, nie są za duże, siostra jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiekszylam piersi 12 lat temu, a biust mialam zerowy nic a nic, gorzej miz zle. Na dzien dzisiejszy jest wszystko bardzo dobrze odpukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona21
Po co operacje plastyczne, nie można najpierw spróbować innych, nieinwazyjnych środków? Ja stosowałam BREASTFAST i jestem zadowolona, bez skalpela. Tutaj można kupić ten suplement -https://www.chcemyschudnac.pl/breastfast/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja powiększałam biust w klinice CHĘCIŃSKI w Warszawie i jestem bardzo zadowolona.  Przed operacją latami zmagałam się z kompleksem małego biustu i miałam dość rozczarować ....wiadomo w jakiej sytuacji 😞. Niby wszystko okej ale to rozczarowanie.....Po operacji i zrobieniu biustu z a do dużego c moje kompleksy skończyły się na zawsze. Teraz mogę kupować bieliznę jaką chce bez tych okropnych push up - ów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operka

Widzę że ktoś tu wspominał doktor Żukowską z Łodzi, potwierdzam, to bardzo dobra chirurg, a do tego sympatyczna i uśmiechnięta. Powiększała mi piersi kilka miesięcy temu, z bardzo ładnym efektem. Jak jeszcze będę chciała się poprawić to też się do niej zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Ja trochę przypadkiem trafiłam do doktora Dominika Boligłowy w Krakowie i nie powiem sporo ryzykowałam, bo nie jest w Polsce znany, wcześniej pracował za granicą, ale jak poczytałam o nim na necie, to ma tyle publikacji że widać że to światowy fachowiec. Ogólnie piersi wyszły bosko, po zabiegu parę dni odcierpiałam ale teraz już widzę efekty i biust zaczyna wyglądać tak jak miało być docelowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaW

Cześć. Dziewczyny tak czytam i w większości jesteście zadowolone widzę. Ja się wybieram w kwietniu ale do kliniki w Jaworznie(woj śląskie.troche się boję. Ale zarazem czekam na konsultacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrobiłam w Estelle w Warszawie i efekty sa bardzo zadowalajace. Lepiej czuje sie ze sobą, zdecydowanie bardziej kobieco a do tego mezowi takze widze ze duzo bardziej sie podobam. Serdecznie polecam, ja mialam robione z naprawde malych A na C i uwazam, ze to idealny rozmiar - naturalny a jednoczesnie bardzo kobiecy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×