Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegoo.....

czy to wstyd???

Polecane posty

Gość S h R
Haha olga niezly pustak z ciebie wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd zapytac
no tak, jak się ma swoją toaletę na korytarzu, to tylko publiczna zostaje :D ale żeby majstrować dzieciaka w kiblu?? ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga jestes
a czemu sarkazm?Uwazam to za slodkie jak taka "mala" sie tak dzielnie udziela na forum dla doroslych:-)Jak ja mialam 14 lat internetu nie bylo, bo bym pisala od rana do wieczora:-)Pisz dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga nie pustak, każdy z mojego otoczenia wie kim jest duet D&G, Paprocki&Brzozowski czy Louis Vuitton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga to taka mądrala
forumowa ostatnimi czasy. były już tu wcześniej dzieci, które się z gimnazjalnego czata zgubiły, ale zawsze w końcu przemijały jak zły sen :) ona pewnie też przeminie z wiatrem :P a na razie nawet na "macierzyńskim" się wymądrza :) kochane dziecko ;) p.s. w życiu nie słyszałam o tym projektancie. z zasady nie zajmuję się snobowaniem. przegrałam życie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga to taka mądrala
"Paprocki&Brzozowski" :D Nie, no w porządku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoo.....
dlaczego myślicie że zrobiliśmy dziecko w publicznym WC normalnie w domu dziecko w nocy śpi i można takie sprawy zrobić w kuchnia albo gdy dziecko jest w przeczkolu albo u siostry czy u dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duet Paprocki&Brzozowski to nasi polscy projektanci, zaprojektowali kreacje dla Dody na gale MTV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga to taka mądrala
no dzięki za informację, olga, zawsze się można czegoś nowego dowiedzieć (bez kpiny) :) w sumie jakiś powiew świeżości wnosisz. tylko zaakceptuj, że trochę Cię tu traktujemy z przymrużeniem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmiej się z nawisk bo ciekawe jak ty się nazywasz... pewnie tak że szkoda słow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już mnie nie interesuje ;) Ja poprostu byłam zszkowana tematem który dostrzegłam na stronie głownej, nie zwracam uwagi jest temat do jakiego działu przynależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd zapytac
no tak, jak się ma swoją toaletę na korytarzu, to tylko publiczna zostaje :D ale żeby majstrować dzieciaka w kiblu?? ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga to taka mądrala
ale w sumie to jest mądra dziewuszka. większość obecnych 14-latków potrafi wejść na forum jedynie, by założyć topic pod tytułem "rucham mojego psa" :O więc olga naprawdę bryluje. pokory nie ma w sobie za grosz. no ale to przywilej wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu - czy jak Ci tam, to jest naśmiewanie się z nazwisk, lepiej idź do lumpeksu bo Ci wykupią wszytskie szmaty za 50 groszy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga to taka mądrala
ale w sumie to jest mądra dziewuszka. większość obecnych 14-latków potrafi wejść na forum jedynie, by założyć topic pod tytułem "rucham mojego psa" :O więc olga naprawdę bryluje. pokory nie ma w sobie za grosz. no ale to przywilej wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mm zakładać głupie tematy jak: - nie urawiam seksu wiec nie będę pytać o ciąże :D - mam chłopaka - mam branie - mam koleżanki - jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S h R
Olga czy to nie pora na odrabianie lekcji? Sio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek_kiepski
dlaczegoo..... ty weź najpierw poćwicz ortografię, bo przeczkole to jest wstyd na maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajr to fejs
Olga Woow, ale zablyslas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
imienia:Oja bym sie takiego imienia wstydzila :Oble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już to "zabłysnęłaś" to jest poprawda forma.... To miłego rzucania się na stare ciuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×