Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegoo.....

czy to wstyd???

Polecane posty

No a mi podoba się bardzo, w całym gimznajum jestem tylko jedną Olgą za to króluje badziwne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga jestes
Udzielaj sie dalej malutka:-) Kant dupy i inne Panie, wybaczcie ale to przesada "jak bede biedna to wole nie miec dzieci". Przeciez autorka biedna nie jest, tylko maly metraz ma. Boze pamietam 20-25 lat temu wszyscy tak mieszkali, kazdy mial wc na korytarzu albo w jednym pokoju mieszkali. I powiem Wam cos, my mielismy dom, ja mialam swoj pokoj, brat tez..to bylo bardzo zadkie w tamtych latach. Ale jak chodzilam do kolezanke ,ktore tak ciasno mieszkaly, w bloku, bez ogrodka to zazdroscilam im ciepla w domu, ktorego u mnie nie bylo:-(Nigdy do domu nie chcialam wracac:-(A ciuchy to mialam z zagranicy, najnowsze najlepsze itp.A w domu katowal nas ojciec itp.Wiec bez przesady ludzie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura2121
olga wez skoncz ta szopke.po chuj sie wypowiadasz na temat o ktorym nie masz pojecia.zajmij sie lepiej ogladaniem nowych torebek od KOKO SZANEL ktorych z pewnoscia na oczy nie widzialas.proponuje mniej tv a wiecej ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam że torebel od Chanel nie mam, tylko jedną (prezent) Za to moja mama ma pare z wycieczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
no nie dziwie sie,ze tylko ty nosisz takie imie,bo kto normalny okalecza tak wlasne dziecko:Ofuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant dup- u mnie kazdy mial odzielny pokoj :),jezdzilismy na wycieczki wogole inne bajery. A jedyne czego nie mialam to noromanego ojca... i zamienilabym te wycieczki i ten komputer na noromalnego ojca... Oczywiscie to co piszesz ma sens. Ja teraz mieszkam u tesciow, ale powoli remontujemy domek. Powoli bo niechcemy wwalac sie w kredyt. Na dziecko zdecydowalismy sie swiadomie i narazie jeszcze pokisimy sie u tesciow... :) Ale nie chcielismy czekac z decyzja na dziecko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam się za okaleczoną.... mój brat również a jest jedynym Mariuszem w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
oooo OLguniu to ty dziana jetes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiton
Faktycznie jesli uczy sie w jakiejs wiosce to imie olga to szczyt lansu zarezerwowany dla wyzszych sfer. Buhaha jak glupia cipa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga to taka mądrala
Czepianie się imienia to już naprawdę dno... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiton
Aha jaaaasne :D brakuje mi jeszcze tekstow o tym jaka jestes piekna i jak wszyscy patrza na ciebie z zachwytem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga to taka mądrala
dziewczyna się mądrzy, ale nikogo nie bluzga. a wy żenadę sobie robicie, "starsze koleżanki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :-O ja nie kwestionuje czy ktoś nazywa się Maryśka, Wieśka czy Zośka lub Vanessa czy Dżesika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra tata
🖐️ moim zdenie krytykuja biede ludzie prosci, tzw. dorobkiewicze ;) lub ich dzieci uczone przez rodzicow ze jak ktos ma kase , fure i markowe szmaty to jest lepszy... troche empatii ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura2121
dziewczyno nikogo nie obchodzi co masz i jak maja na imie wszyscy z twojej rodziny, pewnie babka bolcia tez jest jedyna we wsi. mysle ze to ktos pisze zeby wkurwiac ludzi na forum, nie zdziwilabym sie gdyby byl to jakis napalony edek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiton
Aha jaaaasne :D brakuje mi jeszcze tekstow o tym jaka jestes piekna i jak wszyscy patrza na ciebie z zachwytem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiton
Aha jaaaasne :D brakuje mi jeszcze tekstow o tym jaka jestes piekna i jak wszyscy patrza na ciebie z zachwytem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chłopaka, poodbam się innym, przerwy spędzam z 3 klasami i uwazam że moje zycie jest udane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
a ja jednak twierdze ,ze jestes okaleczona i to nie tylko pod wzgledem imienia ale emocjonalnym rowniez,dziewczynki w twoim wieku maja jakies zainteresowania,spotykaja sie z rowiesnikami,uprawiaja sporty,umawiaja sie z chlopakami na randki,a ty dziecino siedzisz na kafe i wymadrzasz sie jaka to ty jestes bogata,obeznana w swiecie mody,krytykujesz,nasmiewasz sie,kpisz.Na miejscu twojej mamy udalabym sie z toba do dobrego terapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui witon
Spedzasz przerwe z az 3 klasami???!!!Woow zazdroszcze Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra tata
wiecie co? napisze na moim przykladzie... rodzicie mieli kase do pewnego czasu, firma padla, dom 500 m2 w budobie, skonczony.. ale nie ma za co ogrzac.... akurat dojrzewalam jak wszystko zaczelo sie sypac, przezylam te wszystkie upokorzenia, brak firmowych butów i komorki z kolorowym wyswietlaczem... i co...? i nic, teraz mamy z mezem swietna sytuacje a ja wiem ze bieda nie musi oznaczac ze ktos jest gorszy i nie oceniam ludzi patrzac na to co posiadaja! Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co takiego... po pierwsze mam chłopaka z 3, po drugie jest maskotka 3 klasy a po trzecie mam brata w trzeciej więc trochę mi to ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra tata
olga 1996 hmmm ale kogo to obchodzi, moze zaloz wlasny topik pt. MOJE WSPANIALE ZYCIE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
za kare to ci powinni internet odciac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzin
Tez jestem z warszawy, ale u nas w sql to sie tepi takie tepe paste dzidy jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×