Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegoo.....

czy to wstyd???

Polecane posty

Gość gogel
On sie wychował w kawalerce, razem z rodzicami, siostrami i młodszym bratem, gdzie przed obiadem czeka się w kolejce żeby umyć ręce. Całą kuchnie ma we wnęce. Mama sprząta u sąsiadów żeby było floty chociaż trochę wiecej. On jest przekonany święcie, że pieniądze dają szczęście. Wcale się nie dziwię, przy takim starcie można życie potraktować chciwie. Za to ona od pierwszych życia chwil rozpieszczona, DineyLandy, Pewexy, piętra w kolejnych domach, Vogue, Rykiel Sonia, browar Corona - to normalne, nie ma się tu z czym afiszować. Jedna rzecz - brak jej w życiu miłości, rodziców styl życia to wciąż za hajsem pościg. Ona myśli ciągle - pierdolę te pieniądze. I pomyśl dobrze kto z tych dwojga mówi mądrze? On na obiad w domu jadał kaszę z masłem, czasem mama zrobi zupę z kurzych łapek. Ona w najlepszych restauracjach jada z bratem, rano na śniadanie łosoś do kanapek. Ona z podgrzewaniem kupiła łóżko wodne, taki bajer, choć do seksu trochę nie wygodne. U niego tylko rodzice nie spali na piętrówce i on sam na polówce rozkładanej w przedpokoju przy lodówce. Ja jestem tylko narratorem. Specjalnie historie tutaj wziąłem nie skrajnie ekstremalne, ale przemyślcie maniurkę i gościa, którzy wyrośli w wyjątkowych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzin
Tez jestem z warszawy, ale u nas w sql to sie tepi takie ograniczone puste dzidy jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga jestes
Kant dupy nie przesadzaj no:-OAutorka moze jeszcze sobie polepszyc sytuacje! Czemu sie Olgi czepiacie, chyba wiadomo ze 14-letnie dziecko jest niedojrzale emocjonalnie.Czy musicie naprawde kazdego na tym forum mieszac z blotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzech i wandzia rlz
Dobra skonczcie juz karmic tego trolla bo to dziecko w zyciu od kompa nie odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
oj dzieciaku dzieciaku,moze to zabrzmi jak wymadrzanie sie starego piernika ale ja w twoim wieku w domu to tylko na obiedzie bylam i przenocowac,zal mi ciebie,zal mi ze musisz sie dowartosciowac na kafeterii,a czaty dla nastolatkow?ty nie mozesz wychodzic ale do ciebie moga przyjsc,jak ma kto oczywiscie ,w co watpie:Ojestes tak mloda a tyle zolci w tobie i ty piszesz ze jestes lubiana?przez kogo?masz straznie niska samoocene wbrew pozorom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz ze ma kare na miesiac na spotykanie się ze znajomymi? tylko szkoła, zajecia dodatkowe i do domu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
yhy jasne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisssa
I dobrze ci tak szczylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
Z tym off topem i tej oldze dajcie spokój :O Zwykły dzieciak, zarozumialy, ale bez przesady. Piękna ta durna psychoanaliza wyżej :O Jasne, laska na kafe siedzie, wiec jest zakomoleksiona i nie ma kolegów. Dajcie se siania, ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
Przestań jej się tłumaczyć, mała. Tutaj sami psychologowie z bożej łaski siedzą. Zajmują się wróżeniem z postów :O Nie tłumacz się. Przestańcie śmiecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
no oczywiscie ,ze nie ma,a kto by z taka sie zadawal:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga jestes
Olga no to otworz wlasny topik tu dla nastolatkow o modzie i bedzie git:-) A do doroslych apeluje by sie odnosili z szacunkiem do dziecka, ona jest mila do wszystkich a wiec pomyslcie jakby to bylo gdyby Wasze dziecko wisialo w internecie i dorosli by go upokarzali. Olga a za co kara?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam być w domu o 17, wróciłam po 20, do tego doszły skargi od wychowawczyni na zachowanie w szkole, rodzice swterdzili ze dosyć chodzenia z chłopakami i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisssa
Za to ze sie puszczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga wspolczuje
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avidali
Od Olgi nie dzieli nas znowu tak wiele lat (powiedzmy góra jedno pokolenie), ale jednak da się zauważyć różnicę. Dzisiejsze dzieciaki (głównie z powodu internetu) są inne, niż my byliśmy. Są wyszczekane, pewne siebie, orientują się w świecie i mają jeszcze parę innych zalet, dzięki którym odnajdują się w tym dzikim świecie, który wokół nas wyrasta. A jednak są rzeczy, które my posiadamy, a im nie będzie dane. Mówię tu o naprawdę głębokich relacjach międzyludzkich, wzmocnionych chociażby przez wspólne mieszkanie na 40m, prawdziwych pasjach - kiedyś wszystko było trudno dostępne, pamiętam, jak cieszyłam się, gdy udało mi się znaleźć dobry podręcznik do angielskiego (!). Umieliśmy się cieszyć z takich rzeczy. Nasze życie kulturalne było głębsze, nie szkoda było czasu na obejrzenie filmu do końca, polowanie na wszystkie książki danego autora. W obecnym natłoku informacji skacze się po łebkach, można się poruszać we wszystkich kierunkach, są miliony możliwości. Coś tym dzieciakom zostało odebrane, ale to nie znaczy, że są gorsze. Olga ma dopiero 14 lat, ma jeszcze prawo być przemądrzała i gadać rzeczy z naszego punktu widzenia trochę żenujące. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzeni rodziceeeee
nie ma to jak bieda zamiast wziąć się za pracę to bierze sie za seks, nie rozumiem jak można rodzić dziecko za dzieckiem mieszkając na stancji i to na 40 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do avidali
mam wrażenie, ze jestem z twego pokolenia i też uważam tak jak ola, ze nie chciałabym mieszkać na 40 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga jestes
Avidali, zgadzam sie z Toba i dlatego chetnie slucham nastolatkow i interesuje mnie jak widza swiat. Olcia to badz grzeczna ale na serio zaloz sobie topa na jakis temat i bedzie dobrze:-) @popieprzeni rodzice, zastanow sie co mowisz czlowieku bo autorka nie pisze ze biedna jest.Przeraza mnie ta pogardliwosc dla innych ludzi:-OLepiej mieszkac na stancji niz brac kredyt na 40 lat:-Otylko by pokazac innym ze ma sie niby wszystko hahaha:-O Mam nadzieje ze autorka nie czuje sie urazona:-OSzokujace Wasze poglady, kiedys 90% Polakow tak zylo a i gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna anna45
Olga-a nie pomyslalas co by byo, gdyby twoi rodzice mieszkali na 40 metrach bez kibla-w lep bys sobie strzelila? pamietaj-to twoi rodzice maja-anie Ty i nie wiadomo jak cie przyszlosc czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zescie sie jej czepili
za co potępiacie dziewczynę, widac, że rodzice wpoili jej dobre zasadę, nie stać na danie dzieciom normalnych warunków to się nie rodzi. Jej rodzice mają ją bo mają też warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysmiewanie sie z kogos bo ktos chodzi w ubraniach z lumpa jest dobrym wychowaniem!?? No to ja jestem zle wychowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni cie maja bo nie bylo
ich stac na antykoncepcje!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie było ich stać to miałabym z 20 rodzeństwa, a mam tylko brata więc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni cie maja bo nie bylo
jak zobaczyli co zmajstrowali to juz sa abstynetami.... wiec :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz więc nie mów, ja bym takiego czegoś jak ty w przyszłości nie chciała na świat wydać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia wez
zamknij juz jadaczke i idz spac . BAJKA JUZ SIE SKONCZYLA. Mam takie nerwy na takie dziewuchy jak nasza olcia ze sciagnelabym takiej majty i sprala pasem az by jej dupa spuchla. Nie zna zycia a sie wymadrza... mam podobne siostrzenice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×