Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona w za dlugiej sukience

Kocham go nad zycie, a on...

Polecane posty

cwaniak kojarzy się z kimś wyrafinowanym , świadomym manipulatorem , człowiekiem opanowany , realizujacym swój cel w imę własnej wygody , a on taki nie jest i o tym autorka wie ...i w ten sposób nie przekonacie jej :( on jest wygodny i w dużej mierze "cwany" , ale nie jest to wyrafinowane ...raczej nieświadome ( podświadome) i na tym polega ta jego "inność " - tak wciągająca i odurzajaca , w tym też kierunku cały czas zmierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłem się parę miesięcy temu , będąc w podobnej sytuacji jak autorka ( chodzi o ten stan ciężkiej depresji ) , gdy zrozumiałem wreszcie z czym miałem do czynienia , co okazało się w moim przypadku bardzo pieknie , drobiazgowo i dokladnie tłumaczacym przwie wszystko - pewnym zaburzeniem osobowości ....pomoglo mi to bardzo , żadne klasyczne metody tłumaczeń nie pomagały wcześniej , mimo że argumenty byly logiczne i spójne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już posprzatałem ....ale ta zabawa w ironię i szyderstwa ....niewiele pomaga ...raczej szkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używam , omegę 3 preferuję , Tobie też polecam - uspokaja i przywraca połączenia z tymi częściami mózgu odpowiedzialnymi za empatię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś , czego na przykład zaburzeni narcystycznie nie mają znaczy, chcesz powiedziec, ze oprocz zdrowego rozsadku i trzezwego myslenia czegos jeszcze ci brak? to smutne, naprawde jestem wstrzasniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiem - to coś, czego deficyt obserwujemy u wielu mężczyzn tak tak, na szczescie niektorzy po przedawkowaniu omega 3 zaczynaja nawiazywac kontakty telepatyczne na poziomie czystej empatii nie tylko z forumowiczami ale tez z osobami przez nich opisywanymi, to autentycznie fascynujace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×