Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona w za dlugiej sukience

Kocham go nad zycie, a on...

Polecane posty

Gość Jak samopoczucie?
mam nadzieję, że dobre. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
niestety nie moge wysylac wiadomosci, nie wyswietlaja mi sie kolejne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejdź na blog
http://40cztery.blox.pl To blog pisany przez faceta, który od 10 lat jest mężem i ojcem oraz prowadzi podwójne życie /kochanki/. Opisuje swoje doswiadczenia i przemyślenia. Można poznać niektóre motywy działania zdradzających facetów. Pouczająca lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
coś się zawiesza tutaj. Ale mimo wszystko napisze...Mam nadzieję że już Pani autorko choć ciut lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
rzeczywiscie ostatnio sa problemy. czuje sie ciut lepeij, ale sa chwile kiedy jest mi bardzo ciezko. Tych chwil jest jednak "bardzo duzo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
będzie coraz lepiej. U mnie wciąż w środku ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do kot 13. Pewnie boli Cie bardzo. Mnie tez. Dzis jest taka piekna pogoda, slonce tak mocno grzeje a ja przed oczami mam obrazy wspolnych dni z nim,zwlaszcza w tym okresie "cieplym" (gdyz one wyjezdzaly prawie na 2 m-ce wakacji do Polski) i chocbym nie wiem jak miala zatrzec te obrazy to nie potrafie. Spedzilismy wtedy cudowne chwile. Teraz boli wyjatkowo mocno i nic nie jestem w stanie zrobic, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprałaś sobie jeszcze swoją taką "niestabilną " psyche tym związkiem . stałaś się świadomym wspólnikiem pewnego przestępstwa , które po wytłumaczeniu przez niego pewnych "aspektów " ;) już dla Ciebie nie bylo przestępstwem....a teraz wspólnik . któremu bezgranicznie ufałaś - opuścił; Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do wyssany5 cieszy Cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mnie cieszy to w co wpadłaś ( nie przesadzaj ) ...wkurza mnie ten Twój wsóplnik , ponieważ mniej więcej rozumiem Twoje uczucia...gdyż podobnymi ludżmi jesteśmy ...tylko że ja już nie mam złudzeń co do takich wspólników i tego typu uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie piszę dziś nic bo musze się pozbierać a nie chcę dokładać swoich 3 groszy...walka z takim bólem jest po prostu do przejscia ale gwarantuję wyleczenie. Kiedy jesteśmy sami w ciemnościach wystarczy pamiętać, że kiedyś wstanie dzień. Najważniejsze to w takiej chwili nie koncentrować się na tej drugiej osobie w pamięci a tylko na sobie..dobrej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
sek w tym,ze ja nie potrafie myslec tylko o sobie, przykro "slyszec",ze tez Ci tak zle :-( Zastanawiam sie czy jeszcze wierze w milosc albo moze czy uwierze kiedykolwiek, bo teraz to jestem "wyprana z uczuc" tych pozytywnych, tych uskrzydlajacych, cieplych itd. Zostal tylko potezny bol. Czy jeszcze komus zaufam? Watpie Dzis nawet sie zawiodlam na kolezance z klasy (niby najlepszej) o notatki z lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do wyssany 5 wiec zle odczytalam Twoj wczesniejszy wpis, bylam zdenerwowana i chybaa dlatego zupelnie niechcacy, bez zasatanowienia, wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do kot 13 dobrej nocy, mimo wszystko, wiem,ze Tobie sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
czasem dobrze przespac by mysli tak nie nekaly, czasem az strach zamknac oczy - bo jak sie przysni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
zastanawiam się, dlaczego koncentrujemy się na złych rzeczach. Podobno w mózgu jest takie coś jak hipokamp- i tam jest taka tablica, na której zapisują się wszystkie złe doświadczenia - pewnie po to , byśmy ich nie powtarzali... w życiu jest tyle samo dobrego ile złego, musimy sie ogarnąc i przestać chowac głowę w piasek. Jeśli chcemy być w życiu szczęśliwi, MUSIMY przyjąć , że istnieje również nieszczęście.życie w samym szczęściu jest samooszustwem.kto nie lubi zmian, ten nie lubi życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
Moglabym zmieniac wszystko tak samo z nim jak i bez niego, to prawda, tylko bez niego nic nie jest juz takie same :-( i zdecydowanie wolalabym by byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
Jak Wy sobie poradziliscie, nic juz Was nie boli, nie myslicie o dawnych milosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jeśli to my porzucamy, nie myślimy i nie boli, jeśli nas porzucają boli tak samo a wszystkie pozostałe miłości"odmaczają się" na chwilę i to boli podwójnie. Ale wszystko to mija po pewnym czasie. Pani chce z nim być? nie, Pani chce zyc ze swymi wspomnieniami i wyobrażeniami. przypominam ON BYŁ TYM CO ROBIŁ A NIE TYM CO MÓWIŁ. ja walczę ze złudzeniami, choć nie ukrywam , że teraz to trudne bo człlowiekowi łatwiej jest myśleć, jak to było wstaniale- choć nie było.to takie mitologizowanie niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
ale bylo wspaniale - do czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
oczywiście nie z tą osobą:-) bo to błąd byłby duży;) A i skonczyło by się w najlepszym wypadku tak samo...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
jestem ciekawa jakby sie skonczylo w moim wypadku gdybym mial jeszcze jedna szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
zapewniam Panią, że co najmniej tak samo źle albo jeszcze gorzej dla Pani- samotna matka z dzieckiem np.Taka byłaby ta szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
moglo by byc tez odwrotnie - niestety tego nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
"mogloby" - juz jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
prosze Pani- użyjmy rozumu- gdyby mogło tak być TO BY TAK BYŁO! a skoro tak nie jest to widać tak być njie mogło- na litość boską nie mamy wojny a on nie jest więżniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do wyssany 5 Przeczytalam, mam nadzieje,ze leki tez mi pomoga bo inaczej nie widze wyjscia z tego. Czy Ciebie tez spotkal zawod milosny czy zupelnie cos innego? Duzo wiesz na temat depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×