Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona w za dlugiej sukience

Kocham go nad zycie, a on...

Polecane posty

Gość kot13
może ją Pan osacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek64
a co Pan rozumie pod stwierdzeniem osacza? owszem jestem zazdrosny w zdrowym tego znaczeniu ,chyba jak każdy facet ktory kocha swoja dziewczynę lub żonę...wiem też że kobiety są z Wenus a mężczyzni z Marsa tzn chodzi mi tu o różnicę charakterów) przez 25 lat nie czuła się osaczona , az tu nagle miała by się tak czuc? swego czasu nawet zgadzałem się ja puszczac na wycieczki za granicę gdyż uważam że nawet ci ktorzy się kochają powinni od siebie czasem odpocząc, głownie chodzi mi o to czy jesli partner nie kicha czy jest to mozliwe aby związek przetrwał i czy warto walczyc o zwiazek i czy jest sens, ale kto kobiety zrozumnie?) chciałbym bardziej wiedziec co kobiety miały by tu do powiedzenia z szacunkiem Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
Te wszystkie moje starania ida na marne i tak nie moge o nim "zapomniec" a raczej normalnie funkcjonowac bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
chyba juz nikt tu nie zaglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -ona w za dlugiej sukience.uwierz mi..wiem co czujesz.minęło 1,5 roku a ja nadal go kocham...nie mam siły zeby opisywać moja historie, bo jest ona długa i zawiła ale wiem jedno, nieprawda jest ze czas leczy rany!!!ze mną jest coraz gorzej..nie potrafie sobie poradzic z tym uczuciem,nie potrafie zapomniec,odpuścic sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -ona w za dlugiej sukience.uwierz mi..wiem co czujesz.minęło 1,5 roku a ja nadal go kocham...nie mam siły zeby opisywać moja historie, bo jest ona długa i zawiła ale wiem jedno, nieprawda jest ze czas leczy rany!!!ze mną jest coraz gorzej..nie potrafie sobie poradzic z tym uczuciem,nie potrafie zapomniec,odpuścic sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja27
A jak by się pojawił inny facet, który by cię pokochał lepiej, niż były, to skończyłaś by rozpaczać i związała na całe życie. Jeśli tak, to jakie masz wymagania, tylko w miarę rozsądne, bo królewicze wymarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
autorko- co u Ciebie- lepiej się czujesz? ja nie mogę zmęczyć Milenium ale staram się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
dlugo tu nie zagladalam po moim ostatnim wpisie gdyz przez jakis czas panowala tutaj kompletna cisza. jak sie czuje, mimo wszystko fatalnie, choc bardzi sie staram by bylo inaczej, zajrze jutro i opowiem wiecej, dziekuje za wpisy i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie znalazłaś sobie do tej pory nowego chłopa? Ja bym nie wytrzymała jak by mnie rozpaprał i zostawił. Pokazałabym chamowi, że stać mnie jeszcze na lepszego i przystojniejszego, a nie gbura, który wykorzystał i zostawił, a nawet z domu wygnał. Przepraszam, że tak się wyrażam, ale krew mnie zalewa na takich skurwieli, tylko kastrować takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
niestety tak bardzo go kochalam i tyle jeszcze uczuc we mnie ze nie potrafie sie pozbiera. Znalazlam dodatkowa prace. Pracuje teraz po 12 godz. to pozwala mi jakos przetrwac, ale tak dlugo tez nie wytrzymam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do kot 13 nie czuje sie dobrze, choc staram sie sobie to wszystko wytlumaczyc, i widze jak sie ze mna obszedl, to nadal uczucia sa silniejsze... a co u Ciebie? Jak Ty sie miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do zawsze szczery: Zastanawiam sie czy potrafisz byc tylko logiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
jak dla mnie chory jest sam fakt że mając rodzinę, dzieci i żonę puścił się z Tobą... wybacz ;) ale to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do sukienka nad soba to zastanawiam sie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także pracuję dość dużo i długo .....w myśl zasady - arbeit mach frei ( te szwabki to umiały tak ironicznie 'wyzwalać ' człowieka od niedoli ) dużo rozpracowałem ( prawie wszystko ) , co uwalnia od wielu spraw :):D pozdrawiam autorkę :) i innych topikowiczów i topikowiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
dobrze , że dużo pracujesz ... zastanawiasz sie nad sobą i pewnie wnioski są nie najweselsze , ale myślę , że nie jest tak żle jak czasami myślisz ( częst pewnie dalej posadzając się o winę ) objawy depresji są różne , działają iestety na psychę , osłabiając ją i doprowadzając do stanu kompletnej niewiary we wszystko ,...wracają negatywne wspomienia wszystkich dotychczasowych sytuacji życiowych i wydaje się , że zbyt często odbiegało się od ' normalnych zachowań ' - ...to jest ta nsjwiększa pułapka depresji - można popaść w paranoję i zaczynać sobie przypisywać " winy całegao świata " :( ale widzę , że już jersteś ' za wielką górą " , chociaż żadnej płaskości nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
dzis dostalam kwiaty od niego (znalazlam je przy wejsciowych drzwiach) i kartke z imieniem - co mam o tym myslec, juz tak bardzo sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóżnione , ale najserdeczniejsze życzenia z okazji imienim 🌻 no cóż , nie wiem co powiedzieć , ale dawno pisałem , że będą co jakiś czas takie znaki , abyś ...czasami nie ' zapomniała ' i nie ułożyła sobie życia 'tak zupełnie na nowo '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
dziekuje za zycznie chcac nie chcac i tak o nim nigdy nie zapomne, wiec nie rozumiem jego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
nad swiom sie wciaz zastanawiam i jakby nie bylo nie posylam mu kwiatow, kartek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do zawsze szczery naprawde, moze Twije zycie jest proste i wygodne, oje nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×