Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

anamade dzięki. A co do Twojgo humoru...hm...ja też tak czasem mam,staram się wtedy czymś zająć!Może jakaś dobra książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........miasto......... anamade...............9..............27.............Warszawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23.............wic klow nadzieja86...........................24..............Śląsk Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick.................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27....22.02.07....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08....Nicole.......w icklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :)... trzeba sie ogarnąć, ostatnio wszedzie, na uczelni, w pracy, wśród sąsiadów, normalnie wszedzie na ulicy prześladują mnie Brzuchatki, strasznie to dołujące czasami, jeszcze jak wypytują kiedy u mnie, dlaczego nic nie ma, a najlepszy tekst jest taki, a co chora jesteś? (sam sens pytania, oczywiście zadają je w bardziej wysublimowany sposób) normalnie ja pierd..... zagryzłabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najorsze są właśnie te pytania typu:a kiedy Wy?albo:a Wy się staracie?Nas to też strasznie wkórza,bo co to kogo obchodzi?Ludzie są bezczelni.jeśli mogę coś doradzić,to odpowiedz im krótko:że do portwela i do majtek się ludziom nie zagląda;)Jak nas się ktoś pyta o dziecko,to właśnie tak odpowiadamy,a jeśli to nie pomoże,to już mówimy wprost,że to nie twoja sprawa itp.raz tak powiedziałam znajomej i się odczepiła i więcej się do mnie nie odzywała,ale o to mi chodziło,bo nie przepadałam za nią,a ona pytała z ciekawości,zeby mieć o czym gadać.Ten typ tak ma!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no to mi poprawiłas humor :D, niezly tekst z tymi majtkami :)... masz rację.... dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co.Ten tekst nam podsunęli znajomi,którzy ok 10lat starali się o dziecko tak na oko,bo ani oni,ani my nie wypytujemy się o te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu udało mi się znaleźć chwilkę i jestem ;) anamade, taka sobie jaaaa, nadzieja86 - dziękuje dziewczynki - trzymajcie kciuki dalej, bo na razie @ się nie pojawiła, choć popołudniu zaczął boleć mnie brzuch więc mam złe przeczucia....ale tłumacze sobie że niedługo wszystko się wyjaśni i nie ma się co nakręcać ;) nadzieja86 - dziś jest 29dc, a muszę przyznać że co jak co ale @ mam bardzo regularny (co 28 dni) i nawet zmiany klimatu czy stref czasowych go nie ruszają, choć wiem że 1 dzień spóźnienia nic nie znaczy..... Rewelacyjny ten teks nadzieja86 jak go czytam to od razu się uśmiecham - normalnie chyba go wypróbuje, a okazja będzie zapewne niedługo - święta i zjazd rodzinny nie mogą się przecież odbyć bez mojego "ulubionego" pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu udało mi się znaleźć chwilkę i jestem ;) anamade, taka sobie jaaaa, nadzieja86 - dziękuje dziewczynki - trzymajcie kciuki dalej, bo na razie @ się nie pojawiła, choć popołudniu zaczął boleć mnie brzuch więc mam złe przeczucia....ale tłumacze sobie że niedługo wszystko się wyjaśni i nie ma się co nakręcać ;) nadzieja86 - dziś jest 29dc, a muszę przyznać że co jak co ale @ mam bardzo regularny (co 28 dni) i nawet zmiany klimatu czy stref czasowych go nie ruszają, choć wiem że 1 dzień spóźnienia nic nie znaczy..... Rewelacyjny ten teks nadzieja86 jak go czytam to od razu się uśmiecham - normalnie chyba go wypróbuje, a okazja będzie zapewne niedługo - święta i zjazd rodzinny nie mogą się przecież odbyć bez mojego "ulubionego" pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu udało mi się znaleźć chwilkę i jestem ;) anamade, taka sobie jaaaa, nadzieja86 - dziękuje dziewczynki - trzymajcie kciuki dalej, bo na razie @ się nie pojawiła, choć popołudniu zaczął boleć mnie brzuch więc mam złe przeczucia....ale tłumacze sobie że niedługo wszystko się wyjaśni i nie ma się co nakręcać ;) nadzieja86 - dziś jest 29dc, a muszę przyznać że co jak co ale @ mam bardzo regularny (co 28 dni) i nawet zmiany klimatu czy stref czasowych go nie ruszają, choć wiem że 1 dzień spóźnienia nic nie znaczy..... Rewelacyjny ten teks nadzieja86 jak go czytam to od razu się uśmiecham - normalnie chyba go wypróbuje, a okazja będzie zapewne niedługo - święta i zjazd rodzinny nie mogą się przecież odbyć bez mojego "ulubionego" pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj serwer zaszalał z tym poprzednim postem..... Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............9..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23.............wic klow nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d.............jeszcze 2........26...............Krk Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick.................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27....22.02.07....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08....Nicole.......w icklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_d na początku ciąży brzuch może boleć tak jakby na@,ja też tak miałam.coś mi się wydaję,że Wam się udało.Ja test zrobiłam w40dc,bo miałam nieregularne i często nas matka natura w konia robiła,więc wolałam poczekać,choć już wariowałam z niepewności;) A co do tego tekstu,to fajnie że Wam humor poprawia,wypróbuj go,ludziom czasem po nim szczęka opada.My już jesteśmy cięci na takie pytania i nie dajemy się.Jak ostatnio ksiądz chodził po kolędzie to już nam chciał polecać klinikę,bo strasznie go bolało,że jeszcze nie mamy dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale sie objadłam, normalnie leże i kwicze :):):) ania_d juz prawie krwawie od trzymania kciuków...:) ale nie przestane... miłego wieczoru kochane, ja juz zaczynam sie pod wieczór nudzić...mam do konca tygodnia wolne, co ja zrobie hehehehhe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_d rowniez trzymam kciuki!!:) tak jak mowilam @ przyszla:ono ale coz...moze w nastepnym cyklu sie uda!trzeba wierzyc!! nadzieja dobry tekst!!:D u mnie tez ciagle sie pytaja:oludzie sie nie domysla ze pary,malzenstwa moga miec problemy,tylko wala prosto z mostu-A WY NA CO CZEKACIE?DO ROBOTY!!haha!bez pojecia;) Nadzieja jesli moge zapytac, Wy sie staracie 3 lata o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,3lata się stramy.Lekarz chciał nas wysłać do kliniki,ale akurat zaszłam w ciążę...tyle,że poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............9..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23.............wic klow nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d.............jeszcze 2........26...............Krk krokiecik8............22.............26................uk Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick.................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27....22.02.07....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08....Nicole.......w icklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............9..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23.............wic klow nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d.............jeszcze 2........26...............Krk krokiecik8............22.............26................uk Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick.................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27....22.02.07....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08....Nicole.......w icklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik,napewno Wam się uda,trzeba myśleć pozytywnie,bo załamywanie się i martwienie staraniom nie sprzyjają!!!Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ja kurcze poronilam juz 3 razy:(staram sie prawie 2 lata.Musza znalezc przyczyne tych poronien!!jutro sie wszystkiego dowiem.A nie chcesz sie zapisac do jakies kliniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,to nie ciekawie.Przykro mi!nie chce się zapisywać do kliniki,bo mimo to,że poroniłam,ale przynajmniej wiemy,ze możemy,więc narazie zobaczymy!A Ty się leczyłaś w jakiejś klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik8 kurcze to nieciekawie,przykro mi!:(A do kliniki nie chcę się narazie zapisywać,bo pomimo tego,że poroniłam,to wiemy,ze mozemy!!!Więc zobaczymy.A Ty się leczyłaś w jakiejś klinice?Koniecznie jutro napisz co i jak.ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik8 no to nieciekawie:(przykro mi.Ja nie chce się zapisywać do kliniki,bo chociaż poroniłam,to wiemy,że mozemy!Więc zobaczymy!A Ty się leczyłaś w jakiejś klinice?Koniecznie jutro napisz co i jak,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz się nie wrzuci normalnie wywale przez okno ten komputer ;) Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz się nie wrzuci normalnie wywale przez okno ten komputer ;) Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz się nie wrzuci normalnie wywale przez okno ten komputer ;) Czesc Krokieciku :) przykro mi, że przyszła ta cholerna małpa @ :(, czekamy do następnego i nie tracimy wiary.... kurcze jutro wtorek...jestem dobrej mysli, czuje, ze sie duzo wyjasni i oczywiscie pozytywnie wszystko...zobaczysz:) Nadziejo to we dwie sie ponudzimy ;)mój mąż pojechał podobno do kolegi hehehehe ;) odebrać opony , własnie koncze robić druga partię ciasteczek, jak się upieka to na złośc Wam moje Drogie wrzuce fotę...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×