Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Dzięki dziewczynki jesteście kochane !!! Mam mocne postanowienie, że następny test dopiero za tydzień, (oczywiście jeśli do tego czasu @ się nie pojawi) - ale nie wiem czy wytrzymam tak długo, nie cierpię niepewności.... Mój M wracając z pracy kupił w cukierni kremówki - normalnie nie mogłam się im oprzeć - od tego to na pewno mi brzuszek urośnie.... Teraz leżę i magazynuje kalorie ;) a przy okazji czytam sobie (nawet przerzuciłam się z moich ukochanych przygodówek i thrillerów na literaturę fachową) - kompletnie już ześwirowałam na tym punkcie.....muszę sobie znaleźć jakieś inne zajęcie krokieciku będę trzymać jutro kciuki żeby się wszystko wyjaśniło - na pewno będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade mi juz ślinka cieknie,zlituj się!!!;)ja dopiero na święta będę coś piekła,same pyszności!!!Mnie też już drażni to,że nie umiem wysłać wypowiedzi! Krokiecik8 nie ciekawie:(przykro mi!Ja nie chcę się do kliniki zapisywać,bo chocć poroniłam,to wiemy,ze możemy,więc poczekamy!A Ty sie leczyłaś w jakiejś klinice?napisz jutro co i jak,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade mi juz ślinka cieknie,zlituj się!!!;)ja dopiero na święta będę coś piekła,same pyszności!!!Mnie też już drażni to,że nie umiem wysłać wypowiedzi! Krokiecik8 nie ciekawie:(przykro mi!Ja nie chcę się do kliniki zapisywać,bo chocć poroniłam,to wiemy,ze możemy,więc poczekamy!A Ty sie leczyłaś w jakiejś klinice?napisz jutro co i jak,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro miałaś regularne miesiączki,to zrób sobie już ten test,przynajmniej będziesz wiedziała,Ja zrobiłam w 40dc,bo miałam nieregularne i już nie raz nas matka natura w konia zrobiła,ale gdybym miała regularne,to wcześniej bym test zrobiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86--trzymam mocno kciuki:) dobrze,że jesteś pozytywnie nastawiona... Moja przyjaciółka która poroniła zaraz po ślubie potem 5lat starań po 5latach ciąża i kolejna starta w październiku tamtego roku właśnie jest w 8tyg ciąży:) za nią też trzymam kciuki i modlę się aby dzidzia urodziła się cała i zdrowa:) u mnie też dziś @ więc muszę się jeszcze postarać...nic poczekamy... ja musze uzbroić się w cierpliwość bo po pierwszym porodzie mam endometriozę która utrudnia zajście w ciązę...a jak już dopuści to skutecznie ją zwalczyła ehhh ale w końcu musi się udać:) Miłego wieczorku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaaa Staram się być pozytywnie nastawiona.Dużo mi pomogło wsparcie męża i rozmowy o ty co się stało,a co jeszcze przed nami!A o endometriozie słyszałam,ona jest okropna,właśnie ciężko przy niej zajść w ciążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ja sie lecze w klinice leczenia nieplodnosci.Teraz dali mi aspiryne,musze brac mala dawke codziennie.Dam znac co i jak jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje ciastka wyglądają super aż mi się chce słodkiego ;) Dopadło mnie jakieś takie zmęczenie ( to chyba z przejedzenia ;) ) więc idę do kąpieli i lulu - Dobranoc Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że dam i to nawet nie dwa :) To Dla Was Dziewczynki ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciuku daj znac jak tylko bedziesz mogła jutro... Bedzie dobrze..... Sciskam Was Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu widze, że dziwczyny dziś zalatane, melduję sie z rana... miłego dnia.... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje z rana :) mala sie bawi maluje ja jeszcze w luzku zmeczona ogladaniem filmow do puzna. dzis na obiadek nie mam pojecia co zrobic moze jakas zupke?? macie jakis pomysl?? ja dzis lece na miasto zaplacic za mieszkanie i moze namowie meza na wizyte w tesco to kupie produkty na ciasteczka :D :D nic ide puscic wode do kapieli i pora wstawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim! Krokiecik8 jak tam u ciebie?Dowiedziałaś się czegoś? Ania_d jak tam temp.na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Maleńkie meldowac się, żebyśmy się tu denerwować nie musiały :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie!!:D niedawno wrocilam z kliniki,zrobili mi duzo badan-przeciwciala odpowiadajace za poronienia nawykowe,DNA,grupe krwi i jakies jeszcze na krzepniecie krwi,glukoze,znowu prl,lh,fsh,testosteron.Na wyniki musze troche poczekac bo wiecie jak to jest na kase!Powiedzieli mi ze beda szukac przyczyne moich poronien.Pytalam o laparoskopie i niby powiedzieli ze usg jest w normie i nie musze robic.Zapytalam rowniez o endometrioze i niby mam sie nie martwic poniewaz zachodze w ciaze a zazwyczaj kobiety z endometrioza maja problemy z zajsciem.Ale ja i tak wole zrobic laparoskopie dla swietego spokoju!!jak myslicie dziewczyny?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik8 rozumiem,że lekarz Cię wysłał na te badanie skoro robiłąś je na kasę?Sporo tego!!!Mam nadzieję,że wyniki bedą ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,piszecie o tej okropnej endometriozie i jej objawach.Jakiś czas temu kilka razy lekarzowi zgłaszałam,że mam bóle podczas stosunku,to mi powiedział,że to dobrze,że tak musi być!!!Dodam,że chodzę na kasę chorych,bo prywatnie to...same wiecie ile to kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade widzisz,nawet o nich zapomniałam,bo dziś miałam ciąg dalszy mycia okien,a poza tym chcesz mnie utuczyć???Ja po schudnięciu staram się wagę trzymać,a i tak w zimie mi się kilo przytyło,a po szpitalu kolejne kilo,więc niedługo ucieknę poćwiczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wklejam artukól jaki znalazłam, podane jest sporo, nawet najmniejszych objawów : Objawy endometriozy Najczęstszym objawem endometriozy jest ból w okolicach miednicy. Ból jest często połączony z cyklami menstruacyjnymi, jak również kobiety mające endometriozę doświadczają bólu w innym czasie podczas cyklu miesięcznego. Dla wielu kobiet, nie dotyczy to jednak wszystkich ból występujący przy endometriozie może być tak silny i wycieńczający, że destabilizuje ich życie w wielu różnych obszarach życia takich jak praca zawodowa, nauka oraz innych ważnych sferach. Ból może być odczuwany: - przed / w trakcie / po menstruacji - w trakcie owulacji - w jelitach podczas menstruacji - podczas oddawania moczu - w trakcie lub po stosunku płciowym - w dolnej części pleców - kobiety również skarżą się na dolegliwości w innych częściach ciała Inne symptomy mogą objawiać się jako: - biegunka albo zatwardzenie ( w niektórych przypadkach ma to związek z menstruacją) - wzdęcia ( powtarzające się, mające związek z menstruacją) - nasilone, silne lub nieregularne krwawienia - zmęczenie, uczucie słabości oraz rozbicia Innym dobrze znanym i bardzo poważnym objawem występowania endometriozy jest bezpłodność. Szacuje się, że około 30 - 40 % kobiet z Endometriozą ma problemy z zajściem w ciąże. tylko mi się tu nie wkręcac proszę w choróbsko.... POZYTYWNIE MYŚLIMY :):):) CAŁUSKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie broń Boże... ja utuczyć...nie :0 Chciałam Ci tylko na słodko połechtać podniebienie :):):) a co do cwiczeń, ja znów się dzis zapisałam na fitnesssss, oczywiście nie zamierzam się katowac jakimis stepami, ale jakiś strech, czy pilates by sie przydał, dupsko urosło po zimie :) i kondycja kiepska niestety nie w taki sposób sobie wagę podnoszę... PS. Nadzieja, mam nadzieję, że idziesz poćwiczyć w bardziej przyjemny sposób :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁ A NIE ARTYKÓŁ, heheh analfabetka ze mnie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się wkręcać,broń Boże,ale kilka objawów mam.Jednak zaszłanie mamm w ciąże więc...nie mam zamiaru wyszukiwać sobie chorób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no właśnie, że rowerek stacjonarny...hehehe ja to z mojego zrobiłam świetny wieszak, jak sie wejdzie do sypialni to zawsze się coś wrzuci :) jak czasem pytam meza czy nie widzial jakiejs mojej czesci garderoby to odpowiada... zapytaj Rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×