Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

macie nk? jak któraś ma i może podac to poprosze namiary na maila :) sobie Was wyoglądam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wydawało mi się że zajście w ciąże jest bardzo proste a tu niespodzianka chociaż patrząc na to co dzieje się na ulicach nie wszyscy mają problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak kiedyś myślałam, niestety musze przyznać, że sprawdza się (oczywiście w moim otoczeniu- z obserwacji), że Ci co naprawde nie chcą, bądz nie powinni moim zdaniem, bo co to za zycie z patologia na karku maja i to prawie co rok prorok, a tu człowiek stara sie, pragnie momentami jak niczego innego, wyczekuje i niiiiiccccc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre, ale prawdziwe.... teraz to sie czuje jakos dziwnie posiadajac konto na nk:) hehhehe jak jakiz wyrzutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej złości jak ktoś krzywdzi dzieci nie chce i krzywdzi a jest tyle kobiet które chcą je mieć masz racje krokieciku "nie ma sprawiedliwości" ja miałam konto na nk :) jeśli cię to pocieszy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( kurcze, moze wy jestesmy wyczulone na krzywde dzieci :) ...ale to dobrez, wiedziałam, ze porzadne z Was kobietki z duzymi serduchami :) molly pewnie, że mnie pocieszy: moj mail anamade@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze my tak po pierwsze, a pozniej mialo byc dobrze... heheh sorry dziewczyny, ale jakos sie chyba cofam w rozwoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie rozwala jak w domu bieda az piszczy a kobieta co chwile chodzi z brzuchem.Znam taka jedna,juz piate w drodze!i to jeszcze nie koniec... Anamade ja tez mialam konto na nk ale siw wylogowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krokieciku, ja tez jeszcze jak mieszkalam z rodzicami mielismy taka rodzinkę osiedlowa, ona non stop z brzuchem, normalnie jej nie pamietam bez, wszystkie dzieci albo dom dziecka, albo poprawczak, albo 14 lat i powielanie poczynan rodzicow :)padaka normalnie... potrafili na golasa sie ganiac po podworku z siekierami.... ;) kobita caly czas opuchnieta geba, facet lał i brał jak chciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a pozniej, przychodzili i mowili, sasiadko pozycz 10 zł na mleko...ta na mleko, ale procentowe o smaku brzoskwiniowy czy innym jakim...chwasty!!!!!!!!!!!!!!!! no ale sie wygadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pełni się z Wami zgadzam dziewczyny - strasznie to niesprawiedliwe jest że jednym się udaje od 1 razu a inni starają się i nic.... anamade ja mam konto na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na maila poprosze namiary i zaraz sie loguje i wpraszam :):):) anamade@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam konta na nk,bo mnie ten portal nie bawi,większość ludzi sie tam tylko przechwala kim to nie zostali itp.takie jest moje zdanie. Co do tych matek,które nie chcą mieć dzieci,a jednak mają.Też mnie to boli.Moja kuzynka zaszła w ciążę w wieku15lat!!!Ale to jest dalsza kuzynka i nie mamy ze sobą kontaktu.Mnie najbardziej boli to,jak matki bądź rodzice zabijają swoje dzieci itp.Jak takie coś słyszę płaczki mi w oczach stają! Molly8 ja w dowodzie mam164cm,ale to w dowodziehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie... co do nk, to nie spotkalam sie jeszcze z takimi osobami, poza tym kto jaka skonczyl szkole nie widzialam, żeby sobie wpisywali kto kim jest :) ale pewnie i tak sie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w dowodzie i naturze 158cm :) ostatnio gdzieś słyszałam że jak się nie chce albo specjalnie nie star to się zachodzi... ale łatwo powiedzieć jak się bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly ja tez tak slyszalam, ze trzeba odpuscic, ze czasem to taka jakby blokada w głowce...niestety nie ma tak, ze sie przestaje myslec, planowac... ja nie moge poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się myśleć,że chyba nam się już nie uda,żeby potem się miło zaskoczyć!już różnych rzeczy próbowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie moge Was zobaczyc:( a pamietacie to jak baba zabijala swoje dzieciatka i wsadzala je do beczek?????maaasaakraa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialbym poprosic o podpowiedz zwiazana z tym ponizszym tekstem z narzeczoną staramy sie o dziecko i czy któraś z Pań mogła by mniej wiecej podpowiedziec kiedy narzeczona bedzie miala prawdopodobnie dni płodne ? miesiaczke miala 09.02 a teraz 16.03 prosze o podpowiedz z góry bardzo dziekuje moja narzeczona nic o tym nier wie chcialbym zrobic jej niespodzianke gdyby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam odpuścić bo zaczynałam świrowaći objawów szukałam i ciężko mi było kiedy przychodziła @ ale nie potrafię nie myśleć i wyłączyć się ... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam w rodzinie taki przypadek molly. Brat mojego M razem ze swoja dziewczyną (oboje dość młodzi )po jakiś 2 miesiącach znajomości - nieplanowana ciąża i ze tak powiem udało się im od 1 razu. Dzidzia śliczna się im urodziła, bez żadnych problemów- kilka dni temu miesiąc skończyła. Tylko teraz za każdym razem jak jesteśmy u rodziców pada moje ulubione pytanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytanie "KIEDY WY?" strasznie mnie przybija nie mam zamiaru zwierzać się całej rodzinie i znajomym, że próbujemy i nie wychodzi zwłaszcza, że moja kuzynka za pierwszym podejściem została mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×