Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Nadzieja Kochana dla Ciebie wszystko :):):) wypatruj przez okienko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_d no właśnie jak temperaturka?Odezwij się! mi się dziś śniło,że@mnie odwiedziła.W sumie to chyba 1raz tak na nią czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak @ dalej nie ma a temp. dziś rano 37,2. Gdyby nie to że czuję się zupełnie tak jak przed okresem pewnie bym się skusiła na kolejny test.......wytrzymam jeszcze trochę........chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też biorę kwas foliowy, chyba już od roku. mam taki zapas skumulowany w organizmie, że starczyłoby dla tuzina dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, ale temperatura przed @ spada, a Ty masz wysoką :) myślę, że będziesz pierwszą brzuchatką :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też poproszę trochę tego słonka bo u mnie pochmurno i pada mżawka. Mi już 2 dni z rzędu śni się dziecko: wczoraj śniło mi się że urodziłam śliczną i zdrową dzidzie tylko strasznie malutka była, a dziś znów mi się śniło że okazało się że jestem w ciąży ale trzeba leżeć w szpitalu cały czas - to chyba od tego że za dużo myśl na ten temat i mój mózg odreagowuje podczas snu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aniu też tak czuję, ze bedziesz naszą pierwsza Brzuchatką.... ...strasznie bym chciała :) bedziemy sie o Ciebie troszczyć :* ...heheh a później Moje Drogie to juz z górki jedna za drugą... i wtedy dopiero sie zacznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki baaaaaaaaaaaardzo bym chciała żeby się wasze przeczucia sprawdziły ale obiecałam sobie że nie będę się nakręcać bo potem tylko rozczarowanie większe więc na razie staram się podchodzić do tego jak najspokojniej (choć sądząc po tym co mi się śni to chyba tylko pozorny spokój ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie, zeby cie nie nakręcać nie rozmawiajmy o tym... ale czekamy na dwie kreseczki na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już nie bede pytać...jak bum cyk cyk :) czekamy na dwie kreseczki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także czekam na te upragnione kreseczki. Postanowiłam że jeśli się @ nie pojawi to zrobię test w sobotę - może będzie prezent na święta i dla mojego M który w sobotę ma imieninki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wróciłam ze sklepu...normalnie masaaaaakraaaaa to co sie przed tymi swietami dzieje, czy Ci ludzie poszaleli? Jakas paranoja, odbiło im, rzucają się na jakieś pierdoły, awanturują sie, przepychaja w kolejkach...jakiś amok :) po chwili w sklepie mam dosyc tych swiąt :( Wracajac z molochu handlowego zajechałam do mojego tzw osiedlowego przybytku uciech mięsnych :) była takaaaa koleja, że ja pierdziu, po naładowaniu wszystkiego do koszyka dumnie stanełam gesiego do kasy...zanim do niej doszłam zdażyłam wtrąbić 20 dkg schabu i 4 kabanosy ;)hehehehehe ... dziwnie sie patrzyli jak w kasie kazałam podsumować puste torebeczki :) i tak do domu przyszłam z płynem do prania, ktorego wypic nie dało rady i ręcznikami papierowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanosy...no jeszcze bym zrozumiał,ale schab? Boże,żeby mię chciało tak,jak mi się nie chce!!!!:)Zabrzłam się za sprzątanie i ktoś mi "stop klatkę"włączył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to w pierwszej chwili pomyślałam o mięsku na obiad takim surowym ;) a dopiero potem o wędlinie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehhe...to musiałyście sobie pomysleć, że niezły psychol ze mnie..... wcina surowe mięso....;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ja też tak pomyślałam.pierwsze co,to raczej się mięsko nasuwa na myśl:D ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę przyznać, że to by była dość dziwna zachcianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dałam Wam Kochane do myślenia....hehehe głupek ze mnie :) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...taaaaak, dziewczyny chyba w wirze przygotowań świątecznych :) Mazurki pieką, pisanki maluja, a niektóre nawet surowe mięcho wpierniczają....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja podobnie, jutro musze jeszcze poogarniac w łazience...:) całe szczęście, ze swieta najpierw u teściów, a później u moich rodziców... upieke coś i tyle :) mały leniuszek, na gotowe poszłam....ide ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Anamade NK to naturalni zbojcy.A wiem tylko ze przy poronieniach nawykowych warto zrobic to badanie. Molly to malutka jestes:) ja waze 65 przy 168cm:P Z 2 lata temu wazylam 58:) Ania_d ile @ Ci sie spoznia??? Ja tez tylko biore kwas foliowy:) Kwiatuszku mozesz mi cos wiecej powiedziec o laparoskopii??jakie badania musialas miec zrobione przed badaniem?? jutro juz do Polski jade!!!:D:D wiec moze mnie kochane nie byc jakis czas na kafeterii:(moze uda mi sie do Was zajrzec,chociaz co 2 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×