Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

ja słyszałam o takim urzadzonku, ale nie mam szczerze mowiac zdania, nikt znajomy mi nie korzystał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda bo czytałam troche na temat babycomp i jeśli działa tak jak piszą to może być fajny tylko cena mnie poraziła !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mozna chyba tego dostac i podobno jest piorunsko drogie, taki maly komputerek obliczajacy wszysko za nas, i jak jest owu daje zielone swiatelko do dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czytałam że ciążę wykazuje po tempce.... szkoda, ze taki drogi moze zająca poprosze i św. Mikolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ale fajny ten sprzęt,babycomp!!!!Ale ile to kosztuje bo ceny nie widziałam?I gdzie to można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade jesteś genialna!!! oczywiście jeśli krokiecik podejmie się kupić !!!! u nas kosztuje jakies 2500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprawdze tez ile kosztuje u mojego ojca :), porównamy pozniej ceny :) zapytamy tez Krokiecika ile u niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja też myślę, że to fajne i chyba warto zainwestować, bo obliczałam, ze gdyby był tańszy to by się wróciło, biorąc pod uwagę ceny testów owulacyjnych i ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mysle, ze mozna taniej znalezc, ja ipoda kupiłam w USA za 49 dolarow, ktory w polsce w media kosztowal 799 zł :) trzeba tylko poszukac dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że za granica jest taniej, u nas takie rzeczy są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: 1 jajko 5 żółtek 3 serki homogenizowane waniliowe 1 kostka masła 2 szklanki mleka w proszku szklanki cukru 3 paczki okrągłych biszkoptów 3 łyżki prawdziwej kawy 2 łyżki żelatyny rozpuszczonej w szklanki wody gorzka czekolada + szklanki cukru Sposób wykonania: Zaparzyć kawę w 1 szklance wody i ostudzić. Jajka ubić z cukrem na parze do białości. Wystudzić. Utrzeć masło na pulchną masę, dodawać po trochu ubite jajka, dalej ucierać. Dodać serki, mleko w proszku ciągle mieszając, pod koniec dodać tężejącą żelatynę. Biszkopty ułożyć w średniej wielkości tortownicy, nasączyć kawą, przykryć połową masy. Następnie położyć biszkopty, nasączyć je kawą i przykryć resztą masy. Wszystko przykryć biszkoptami. Gotowy torcik polać rozpuszczoną z cukrem czekoladą. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już, wymoczona, wymęczona :D, dzieki tamagoci🌼, zapowiadaja sie naprawde słodkie święta... Nadzieja trzeba się zmobilizować.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha, to nieźle, właśnie jakiś czas temu odemnie wychodził, nic nie wspominał, że zamierza do Ciebie wstąpić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobił mi niezapowiedzianą wizytę,normalnie jaj moja mam czasami,czego baaardzo nie lubię!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×