Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Ja znowu chciałabym więcej upiec ciast,bo to lubię,ale nie ma kto tego potem jeść.1dzień u jednych rodziców,a 2 u drugich:(Ja bym więcej upiekła,tym bardziej,że u moich rodziców ostatnio królują kupne ciasta!fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku dobrze, że jestes :) Kurcze, bedziemy tesknic ;(, ale bedziesz bliżej nas :):):) Nadziejo, nie chciałabym się narzucać ale ja zawsze jakies ciaasto wtrynie, tak w przerwie pomiedzy kabanosem, a schabem :):) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam właściwie posprzątane na mieszkanku jutro jeszcze pakowanie bo na święta jedziemy do rodziców najpierw jednych potem drugich tak że zbytnio się narobić nie muszę ;) Dziś 4 dzień minął krokieciku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_d ja nic nie chce mowic ale wydaje mi sie ze @ juz do Ciebie nie przyjdzie!!!:D ja musze zawsze robic test z 2 dni po @ poniewaz tak mi mowili w klinice i od razu mam do nich przyjechac na usg.Pewnie dostane luteine albo duphaston.Jak zajde w ciaze to od razu bede szla na zwolnienie. Ja tez mam ochote cos upiec ale niestety przyjade jak juz wszystko bedzie gotowe.Ewentualnie pomysle nad jajkami w sosie tatarskim:Dbardzo lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty kiedy masz termin @ krokieciku ? Mniam sos tatarski - też lubię nawet bardzo ;) Choć dziś ryba za mną "chodziła" cały dzień chyba jutro na obiad zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_d dzisiaj to moj 3 dc:)moze w tym cyklu sie uda!!!chyba bede robic testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę trzymać kciuki żeby się udało ;) A testy wydają mi się bardzo dobrym pomysłem, też mam zamiar je robić jeśli jednak przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo...wredna małpa ze mnie :D Buziole :* heheh dziewczynki bardzo mi sie poprostu podobało pierwsze Wasze skojarzenie z tym schabem :) Aniu, to podobnie jak ja idziesz na łatwizne...przyjda brzuszki to wtedy sie napracujemy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ja raz wlasnie zaszlam jak robilam testy owulacyjne.A powiedzcie mi kochane,od pozyt.testu ile dni sie kochacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik mi test w jeden dzień pokazał2kreski,więc odrazu wzięliśmy się "do roboty"i też zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem. To znaczy dopiero ale grunt, że zdążyłam. Zrobiłam zakupy takie duże bo mam gości na święta, a ludzi to tłumy. Anamade masz rację ludzie poszaleli. Kszyczą, przepychają irzucają na towar jakby go było mało na półkach. jeszcze nie ma świąt a ja już ledwo żyję. Krokieciku będziemy tęsknić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku wiele razy słyszałam że zmiana klimatu dobrze robi więc może akurat się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bedziemy kopać, aż sie dokopiemy..................:):):) ..heheh takie kopanie to ja lubię....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam za błędy i literówki owocnego kopnia tunelu krokieciku :) dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w święta więcej czasu więc dziewczyny zabierajcie się do kopania a po świętach czekamy na wyniki!!!!! :) miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×