Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Dobra ja muszę lecieć.Jutro po południu lub wieczorkiem będę,zależy o której z kuchni wyjdę!!!:?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w koncu jej druga ciaża, czy co, jakos sama nie wie o czym pisze, przeczytaj Kochana co mi odpisała, nie trzyma sie to kupy wszystko, niema wiekszego sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam,ale to chyba1ciąża!!!Ale teraz jej ktoś dopierniczył ładnie,że młodo w trumnie chce wyglądać itp.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha...wiem czytałam, pieknie... Uciekamy Maleńka... duzo roboty przed nami... 🌼 nie ma co sie denerwowac na noc ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade dobrze ze mam 2 kierowcow:)a ja moge lulkac:P kochane moje ja tylko na sekundke:)jestem na promie ale net jeszcze dziala:P Ale dzisiaj naskrobalyscie!!:) Molly ja slyszalam o babycomp ale nie wiem ile u mnie kosztuje,pozniej sprawdze.Jak cos to nie problemu z kupnem:) Caluje Was wszystkie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku 🌼 dobrze, że sie odezwałaś...:):):) Ty to sie potrafisz ustawić Kochana :) dwóch kierowców..:D Miłego dzionka Dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ale popisałyście wczoraj - jeden dzień mnie nie było i takie zaległości. Dziś też jestem tylko na chwilke bo u rodziców kiepski dostęp do neta. Weszłam żeby dać Wam zanć że już nie trzeba trzymać kciuków bo @ pojawiła się w nocy. Proforma zrobiłam też test zeby stwierdzic czy to nie plamienie jest ale test negatywny, tak że z całą pewnością w ciąży nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję więc tabelkę : Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............9..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Krk krokiecik8............22.............26................uk molly8..................6..............27................ Gdansk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 👄 ...postaramy sie nastepnym razem... i tak do skutku...az zacznie brzusio rosnąć... ...ja nie przestane trzymac kciukow, za zadna z Was, to nie jest przeciez akcja jednorazowa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na chwilę:)Ule już zrobione,za chwilę ciąg dalszy... Ania_d przykro mi,kurcze,a zapowiadało się inaczej:(Jeszcze się uda!!!!!!!!!!! Krokiecik miłaej podróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też tylko na chwilkę ... przykro mi aniu_d że przyszła @ :( krokieciku dziękuję za propozycję, czekam na info o cenach i życzę bezpiecznej podróży :) kwiatuszku miłego czasu w kuchni :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade, nadziejo miłych przygotowań :) zmykam zanim coś spalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja sa poprostu....no ten...wiesz...az słow brakuje...hmmmm... ZAJEBISTE!!! :D Molly wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiste twoje pysznosci :) nadziejo :) poprosze o przepis czekam Umyj jajka, upiecz babkę, Złap zająca, Kup sikawkę, Bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi, Lecz uważaj też na kaca, bo we wtorek czeka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, melduje sie własnie skonczylam wszystko, w sumie nic specjalnego nie zrobilam, ale sie narobiłam :) kurde teraz mysle, ze trzeba bylo zaczac, ze dwa dni temu hehehe :) mam tylko jeden problem, nie moge znalezc koszyczka :( do swieconki, cholera bede musiaal rano jechac i kupic... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje :) Malutki baranek ma złote różki pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki a gdy nikt nie widzi chorągiewka się buja a baranek cicho beczy "Wesołego Alleluja" !!! ...a poza tym chciałabym Wam, życzyć, a tak naprawdę Nam-Brzuszków, które zaczynają się od 2 kreseczek... Dziewczynki, dużo zdrówka, spełnienia wszystkich nawet tych najskrytszych marzeń, samych powodzeń na każdej płaszczyźnie Waszego życia 🌻🌻🌻.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dziś nic nie robie... wykąpana, w pizamie :) plan na zagospodarowanie pozostałej częsci wieczoru to-relaxxxxxxx......:D coś Nas te świeta bez reszty pochłoneły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc...🌻 padam na pyszczek :), ale z tego co widze u nas na topiku, nie tylko ja hehehe... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, mam dla Ciebie propozycje, ja zrobie za ciebie porzadki jutro , a Ty badz tak mila i podrzuc mi ze 3 te ule co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×