Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

KOCHANE MOJE, ŚPIJCIE SŁODKO...ODPOCZYWAJCIE, CIĘZKA PRACA PRZED NAMI...WYKOPALISKA...:) Nadzieja, Krokiecik, Ania, Molly Buziaki:*:*:* Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was słonecznie👄 Oj widze , ze wieczorkiem wczoraj namachałyście:) nadzieja🌼 ale z tym schabikiem sie uśmiałam:P:P A staramy sie 1,5roku ania d🌼 trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła, a na teście 2 kreseczek:):) krokiecik🌼 jeśli chodzi o laparo przed robią badanie krwi, moczu , ekg, badanie na czystość pochwy. U mnie najugorsze było , że dostałam do wypicia na oczyszczenie jelit 1,5l okropnego płynu, którego nie mogłam przełknąc , ale jakos dałam rade. Jak już nie mogłam myślałam sobie po co to robie. Zabieg jest robiony w znieczuleniu ogólnym , czyli smacznie sobie śpisz:)Po troszeczke boli, ale ranki są małe wiec,kilka dni i czujesz sie dobrze. Ja przy okazji zabiegu miałam sprawdzaną drożność jajowodów. Dziewczyny zakupy świąteczne juz zrobione, a co dobrego do jedzonka robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochaniutkie :D u mnie dzis pochmurno, szaro i troche chłodniej :( miłego dzionka...:) PS. Krokieciku spokojnej, udanej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kwatuszku... ...ja sie staram nie przepracować, robie tylko sałatkę jarzynową, faszerowane jajka i coś słodkiego, nie wiem kurcze tylko co? ...cała reszta juz gotowa bedzie u Tesciowej i u Mamy :) może macie jakiś pomysł na fajne ciasto, albo prostego mazurka, jak tak to plissssssss, podajcie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... :) widzę, ze od rana już jesteście. kwiatuszku ta laparoskopia to musiałabć ciężka.. ale cel jest szczytny. pozdrawiam serdecznie moje zakupy w połowie dzisiaj zabieram się za reszeporządków i mazurki anamade jak szukasz przepisu na mazurka to służę (wyślę Ci na meila) aniu pozdrawiam i o nic nie pytam tylko czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade polecam zrobienie torcika capucino wszyscy beda zajadac i bedzie barkowac im slow na opisanie tego co czuja jedzac to ciasto :) ja robie faszeroane jajka, ciasto aczkolwiek nie wiem jakie ale albo zlota rose, torcik capucino lub cos innego sie wymysli mam wkoncy 3 zeszyty przepisow odpisane od mamy i babci wiec przepisy sprawdzone i dobre:) i jeszcze kurczaczka z sosem musztardowo-miodowym (maz uwielbia) i tyle nic wiecej nie cuduje bo jest nas 3 wiec po co robic duzo jak i tak nie bedzie puzniej komu tego jesc :) ja dostalam wczoraj wyniki a dokladnie zadzwonil lekarz mi powiedziec jakie mm wyniki za duzo krwinek bialych zbyt malo krwinek czerwonych ehhhh ale to nicmam nadzieje ze sytuacja z przed 5 lat sie nie bedzie powtazac, wazne ze nerki sie z kamieni oczyscily i ze nie powraca zakazenie nerek bo bol nie s tej ziemi i mialam wskazanie zajsc w ciaze jak najpredzej bo jesli krew bedzie sie pojawiac nadal w nerkach to usuniecie nerki i brak dzieci wiec wzielismy sie do pracy i mam blad szczescie ktore moge pokazac na nk :) bo mam konto . a przy porodzie pozbylam sie kamieni puzniejsz czyszczenie nerek z krwi i puki co odpukac mam czyste nerki brak boli i ciesze sie zyciem bo mialam dosc dializ cewnikow i pobytow w szpitalu. pozdrawiam was kochane zycze milych swiat mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci przeslij jak mozesz przepis na gg, badz na maila :) co do Twojej córci, naprawde jest przecudaśna:) ...strasznie mi przykro, ale nic sie nie martw, nic nie jest stracone...jestesmy z Tobą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amande🌼 poprosze o przepis na mazurka:P tamagoci 🌼 poprosze o przepis na cappucino:P życzę duzo zdrówka, wesołych świąt i mokrego poniedziałku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysyłam ten przepis kwiatuszku anamade za chwilę powinnaś go mieć bo już poszedł :) tamagoci poproszę przepis na ten torcik capucino :) brzmi pysznie molly83@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zrobic sobie jakies nsiadanko... jeden przepis juz mam :) heheh ciekawa jestem czy z moim talentem to wypieków wyjdzie.... hehehehehhehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade smacznego :) zrób od razu dwa bo szybko znikają :) hihi nie żatrtuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade nie przejmuj się jego nie można zepsuć, więc na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa a.
hej,mysle ze ten topik bedzie odpowiedni zeby podzielic sie swoim szczesciem, wczoraj dwie kreseczki a dzisiaj wizyta u gin. powiedziaal ze prawdopodobnie bedzie ciaza, ale za 10 dni kolejna wizyta wtedy bedzie mogła potwierdzic a ja juz happy :)))))) 3mam za was kciuki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale tu ruch od rana ;) a ja się dopiero niedawno z łóżka "zwlekłam" bo jakoś się nie mogłam dobudzić dzisiaj i właśnie konsumuję sobie śniadanko. Zaraz trzeba się brać za pakowanie bo po południu już wyjeżdżamy. W wiadomej sprawie ;) bez zmian tak że pomalutku mam coraz większą nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa- gratulacje, choc zastanawia mnie czemu post o identycznej tresc, oczywiscie od roznych pseudonimow !!! ???, w tym samym czasie pojawil sie na wielu topikach??? gratuluje i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś sie dziś do niczego zebrac nie mogę:o :o jakas taka nierozgarnieta jestem:P musze jakąś liste zakupów zrobić, zacząć troche ogarniać w domu, a ja siedze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade jak kiepsko ci idzie pieczenie to wyślę ci przepis na mój sekretny torcik w 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszkuuuuu, nie idz tylko do duzego sklepu, zginesz tam przepadniesz :(:(:( to co sie tam teraz dziej :):):) siedz Kochana jak Ci dobrze, ja tez siedze i licze, ze sie samo zrobi, tylko juz czajnik o herbatke ze 30 min temu prosiłam a on nic!!!!! ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly I Love U normalnie :):):), ogólnie nie mam reki do wypieków, wychodzą mi tylko dobrze różnego rodzaju ciasteczka, herbatniczki, pierniczki, ale to zadna filozofia...niestety jak zabieram sie za jakies konkretne ciacho to klapa zawsze :) mam talent do różnego rodzaju potraw mięsnych..jakby coś któś potrzebowal :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki ja też jakiegoś "leniwca" dzisiaj mam. Spakowałam parę rzeczy i stwierdziłam że muszę odpocząć chwilkę - więc siedzę i kawkę popijam ;) szczesliwa gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×