Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

ja tez uciekam... buziaki dla wszystkich, dobranoc :) Jeszcze raz witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki...:) Witam w ten słoneczny wtorkowy poranek :)... molly nie przespałam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal brak,nie wiem moze sie wkrecam, bo chcem dzidzi ale mam piersi inne w dotyku nawer maz twierdzi :D pojawily sie widoczne zyly tak jak prze ciazy wiec moze macie racje ze sie udalo albo chec 2 dziecka jest tak silna ze okres sie wstrzymal i popadlam w urojona ciaze co jest mozliwe :) ehhh ale zemni swirek no coz jak bede wiedziec cos wiecej dam wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) Miło poznać nową koleżankę KochanaMyszka jesteś szczęściarą że ci się udało za pierwszym razem, tylko się cieszyć i dbać o Siebie. Oj Tamagoci coraz więcej objawów się pojawia ;) Nie chce zapeszać więc tylko trzymam dalej kcuki A swoją drogą jeśli Wam dwóm by się udało to zgodnie z teorią anamade reszta w niedługim czasie powinna do Was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki niedawno sie obudzilam i wiecie co jak wczoraj sie skonczylo tak niema okresu czyli cos napewno jest ze mna;p;p bo okres lekko ponad 1 dzien to nie mozliwe i akurat teraz gdy sie staralam ;p zaówazam jeszcze lekkie plamienie ale leciutkie tylko jak siusiam jasno rozowe ;p za tydzien mam wizyte ;)) Kobietki jak u was starania ?? a moze naprawde sprobujcie fantazjowac w luzku odprezyc sie i rozluznic wszystkie miesnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KochanaMyszko podziwiam twoją wytrzymałość ja już dawno zrobiłabym test żeby mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze byc cierliwa bo jak zobacze jedna ?;p albo test nie wykryje albo zemdleje bo zobacze 2 ?;p;p;p a tak pojde do lekarza i bede miala pewnosc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bym zapomniala dzis wyskoczyly mi jakies nieznanego pochodzenia pieprzyki hmm... nie mialam tylu ... sa malutkie ale widoczne na brzuchu 2 i pelno na ręku na dekoldzie tez jest kilka to moze byc jakis obiaw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię absolutnie nie chce namawiać to twoja decyzja ;) tylko mówię że ja bym nie wytrzymała i na pewno bym sprawdziła. Jeśli jesteś po dniu spodziewanej @ test nie powinien się już mylić ( choć wiadomo że i takie przypadki się zdarzają). A co do wyniku no coż jeśli będzie 1 (trzymam kciuki żeby nie) to przynajmniej nie będziesz się nakręcać i łatwiej będzie to przyjąć, a jeśli będą dwie to tylko się cieszyć ;) Jak na razie trzymam kciuki żeby Ci się udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....... ja niestety nie wiem, nigdy nie słyszałam o takich objawach może któraś z dziewczyn się orientuje lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziekuje bardzo ;** mysle ze jesli to nie ciaza to jakies zmiany hormonalne ale akurat w pierwszym cyklu staran... hmm.. dziwne to jakies... ;)) jestem dobrej mysli czuje ze to to;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie pozostaje Ci tylko się cieszyć i oczywiście dbać o siebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 ja tez nie słyszała, o tego typu zmianach niestety...:( Myszko ja tez bym nie wytrzymała :):):), skręciło by mnie chyba...a kiedy masz wizytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anamade co tam u Ciebie słychać? Uspokoiło się już w Warszawie bo u Nas już w miarę normalnie można się po mieście poruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuje isc za tydzien ale moze wczesniej hmm.. ;p Trzymam za wszystkie bardzo mocno kciuki;*** jesli ja zafasolkowalam to wysylam wam duzoooo duzoooo zakazniczków ;p Jestem troche poddenerwowana bo jesli to ciaza to swietnie a jesli nie to cos ze mna jest nie tak... hmm.. nigdy tak nie bylo ... jeszcze siusiu co chwile przed plamieniem bylooo ogromnie duzo sluzu duzo tych obiawów jest no i tkliwe sutki juz od 2 tygodni jakos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :), tak uspokoiło się...można było przewidzieć, że żałoba do końca tygodnia i juz od poniedziałku, jak gdyby nigdy nic :) i tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, masz wiekszosc objawów zafasolkowania...teraz tylko spokojnie sobie czekajna wizytę, lub sieprzepisz na jakiś wczesniejszy termin, nie denerwuj sie...odpoczywaj i nie wkrecaj sie, ze cos może być nie tak...napewno jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas na szczęście też już spokój. Tak mi się strasznie dziś nic nie chce ale to chyba przez tą pogodę u mnie szaro, zimno i pada. Chyba pójdę kawkę sobie zrobić bo jakaś taka senna jestem. Myszko to fajnie że tak możesz w każdej chwili się umówić na wizytę (bo z tego co napisałaś zrozumiałam że jeszcze się nie umówiłaś) , bo do mojego ginka to trzeba 2 tygodnie na wizytę poczekać pomimo że prywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jestescie kochane ;** jestem tu od wczoraj a sie tak bardzo czuje zazwyczaj jak potpytywalam na forach to ktos krzyczal ze testy czy cos a wy naprawde pomagacie dziekuje bardzo wam ;** bardzo mnie uspokoilyscie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze wczesniej sie umawiam, ale zawsze jak bardzo potrzebuje isc, to zagaduję z Panią w reejstracji i czasem sie zwalnia wczesneijszy termin...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie temperatura podczas miesiaczki powinna byc niska bardzo ja wczoraj mialam 36.9 dzis to samo . wczesniej nie mierzylam tylko te 2 dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×