Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

moze i jest mozliwosc monitorowania panstwowo, ale nie dowiadywalam sie o to nigdy :), trzebaby było sprawdzic, bo pewnie czeka sie dlugo na wizyte, pewnie z uprzedzeniem sie umwaiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak chodzę prywatnie do lekarza więc na pewno u niego bym to robiła. Tak pytałam z ciekawości ile to kosztuje i jak wygląda, jak testy owu nie pomogą to może spróbuje z monitoringiem A co to za ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się wydaje, że jest taka możliwość...ale tak jak pisze anamde trzeba się pewnie wcześniej umawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja nie wiem jakie cwiczenia pomagaja:)ale tak gdzies czytalam.Hmm...moze brzuszki;) ania mi lekarz powiedzial ze 5 dni jak sie spoznia ni nic nie szkodzi,wazne zeby raz w miesiacy @ byla:) najlepiej isc okolo 10,11dc zeby 10 razy nie chodzic do gina i nie tracic kasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i ja myślałam że tak ma być że tylko 1 dzień a u mnie pozytywny był przez 3 dni z rzędu od 13 do 15 dc i tak się zastanawiam czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś coś czytałam o tych testach owu i z tego co pamietam to dziewczyny pisały, że one nie do końca są skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik no to biorąc pod uwagę to co twój gin powiedział to chyba mam w miarę regularne i prędzej czy później @ zawsze się pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak zaczęłam brać wiesiołek i robić testy,to się udało.W1dzień był pozytywny,więc zabraliśmy się "do pracy"!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik teraz mam 13dc.Też się zastanawiam,która będzie 1,ale coś mi się wydaję,ze jednak tamagoci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade ja też wierze a przynajmniej dają mi takie poczucie, że mam to pod kontrolą i nie przegapię tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja a wiesz ze ja czytalam ze owulka moze byc przed,w trakcie albo po skoku temp.!!hmmm...ciekawe prawda? lece,moze pozniej wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×