Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Nadzieja...mi bardzo pomogly te naprzemienne ciepło-zimne prysznice...moze warto sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie stosuje tylko testy owulacyjne bo do mierzenia temp się nie nadaję - niestety brak mi systematyczności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro bede dzwonić do lekarki, jestem już na mecie z @;) i bede sie umwaiac na koniec tygodnia...dam Ci krokieciku zaraz znac co i jak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja tez tak mowiłam, jeszcze 2 dni temu, ale sie zobowiazałam przed molly i ze staram sie wywiazywać z zobowiazan i dotrzymywac danego slowa mierzyłam juz 2 razy, zobaczymy jak dalej to bedzie wygladało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie, idzie mi tak, ze nie jezdze samochodem do pracy tylko autobusem:), do autobusu mam kawałek i wysiadam prze pracą dwa przystanki i spaceruje :):):)... czy to w jakimkolwiek rekompensuje te zaniedbanie rowerowe na który nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... no jest to jakiś sposób. Przemyśle sprawę i może od następnego cyklu się zdecyduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku a mogłabyś powiedzieć jaki jest w przybliżeniu koszt takiego monitorowania cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin podczas ost wizyty zrobiła usg, akurat byłam w trakcie owu...pierwsze co powiedziała to ,że była owu i że jeszcze jeden pęcherzyk lada dzień peknie...potwierdziło to moje obserwacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade to Ty napisz ile mniej więcej kosztuje ten monitoring? A co do rowerku...hmmm...lepsze dojście do autobusu niż nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to znalazłam w necie: Monitoring owulacji cena W prywatnych gabinetach koszt pojedyńczego badania USG to od około 40 PLN. Trzeba liczyć się z faktem, że monitorowanie owulacji wiąże się z kilkakrotnym badaniem USG w przeciągu jednego cyklu, począwszy np. od 5 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jest tak, ze albo płacisz za k do skutku, pojedyncze usg ok 40 zł i tak do skutku, tak srednio podobno ok 4-5 razy...albo pakiet całościowy niezaleznie od tego za ktorym razem sie okaże, ze juz :) ok 170-180 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazde usg 40 zl mialo być, a nie k , nie wiem co sie dzieje, zjada mi te literki i cale wyrazy kurde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu mi lekarz zawsze kazal przychodzic w 10,11 dc.Z 2,3razy musisz byc przed owulacja i raz po ze by sprawdzic czy pecherzyl pekl. A jak dlugie cykle masz? bo to tez jest istotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy masz regularne cykle? bo jak nie to trzeba sie liczyc z tym, ze moze czekac Cie wizyta wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz zawsze miałam 28 dni ale ostatnim razem było 33 więc nie wiem co się podziało. W tym miesiącu próbowaliśmy z testami owu tylko tak się zastanawiam przez ile dni taki test powinien wychodzić pozytywny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×