Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

telepatia staraczek hihihi anamade napisz mi jak twój monitoring owulację wskazuje... i pęknięcie pęcherzyka :) jeden monitoring a dwum sie przysłuzy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly :), pewnie, jeszcze zafasolkowac byłoby miło razem nie dzisiaj dziewczyn krokiecika i kwiatuszka nie było, pewnie poxniej sie odezwa :) euforiaaa to przy nastepnej niezle pokopiecie cos czuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, pewnie, ze napisze...poxniej powiesz malenstwu, ze ciocia z forum pomogla w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O coś czuję, że niedługo też i mojego męża alergia dopadnie... Hej Molly!!! :) A ja jak zwykle o tej porze zajmuje się obiadem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
oj dziewczynki siedze i pisze prace bo musze ja skonczyc;;;;czuje ze tu nie pasuje powoli....wy macie jakies monitoringi a ja tu jestem dopiero na poczatku tej drogi i jak to czytam to mnie to przerasta no ale nic rozpoczynam dopiero drugi cykl starań... pogoda piękna pospacerowałby z wózeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wszystko sie wyjasnie;)) Jejku jakie ja sliczne spioszki widzialam odbija uz mi jaaaa chceee dzidziusiaaa i kroopkaa!;) Kobiety laczmy sie chcemy i koniec wszystkie mamy byc w 100% ciazy za 4 tygodnie !!;));PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele, nie wyłamuj sie Kochana, jest nas tu troszkę, a z tego co pamietam, tylko ja i krokiecik bedziemy monitorowały, ale my juz troszke sie staramy...:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie uda to nawet imie po cioci dostanie ale prawdziwe wtedy poproszę... nie zeby mi się anamade nie podobało ale nie chcę żeby wszyscy pytali skad je wytrzasnełam.... oczywiście o ile to nie będzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele tylko dwie robią monitoring i to z najdłuższym stażem ja na razie się nie poddaję chociaz dłużej od ciebię kopie, wyluzuj trochę bo stres źle działa trezele i jeszcze prośba do Ciebie zrób się na czarno jeśli mozesz, żeby nikt nie mógł pod Twoim nickiem pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze i u mnie na odwrót będzie :) anamade ładnie ale Magdalena chyba lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie Magdalena, zawsze mi się podobało a co do mojego imienia to proszę nie karac dziecka, nie znoszę go ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Nadzieja, jeszcze bedziesz miała okazję...ciocia bedzie dumna :) dawaj molly :):):) oby nie Hermenegilda :D trezele, mozesz podac, kierunek pracy, jaki temat może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze napisze napisze wszystko co sie dowiedzialam trzymajcie mocno kciuki ;*** a teraz poloze sie spac bo jestem zmeczona buziaczki Kochane;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była by Magda,gdyby się urodziła,ale naszego Aniołka nazwaliśmy Kinga,Na Magdę jeszcze czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehheheh, molly myslałam, ze sie udławie herbata jak zobaczyłam ta Kunegundę...Ewa całkiem całkiem, niezle nagrzeszyłaś co ? :D bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubiłam imienia jako dziecko, a teraz pogodziłam się z nim i tyle, jak byłam mała to mówiłam że jestem Ania :) jak ktoś zapytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Was proszę,żebyści nie dawały córce na imię tak jak ja mam bo kiedyś się załamie,Ewa jeszcze jest ładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo dawaj swoje przwdziwe imię bo jestem strasznie cikawa, jakie uważasz za gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Nieźle mnie zaskoczyłaś z tą Kunegundą - zamurowało mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo nie przesadzaj znałam jedną dziewczynke o tym imieniu i była urocza... pewnie nadal jest.... i mm dobre skojarzenia z imieniem, nie jest może bardzo popularne ale kobiece i niepowtarzalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×