Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

A co do badań dziewczynki to ja wszystkie robiłam prywatnie bo na kasę chorych to........ szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki... Witam deszczowo i pochmurnie...:( Aniu nie ma za co, mam nadzieje, ze to Ci cos pomoże :) Jak tylko wyłączyłam net zasnełam i spałam jak suseł :) buziaki i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieczynki U mnie zimno, ciemno i pada - jednym słowem pogoda beznadziejna, a do tego głowa mi pęka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja wczoraj miałam ten sam problem, ale cale szczeście wszystko przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.U mnie rano troszkę popadało,ale teraz nawet śłońce wyszło,chociaż jest troszkę chłodno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka byłaś u tego lekarza? Wcześj łała mi się nie cała wiadomość,nie wiem czemu,coś mi przeskakuje,jak piszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anamade. Wcześniej wysłała mi się niecała wiadomość miało być. Nie wiem co się dzieje z tym kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystasz pewnie z laptopa...:) jak tak to tą kreseczkę, w która zmienia się kursor myszki po najechaniu na okno(pole) tekstowe (tam gdzie wiadomośc piszesz) powinna być poza tym oknem (polem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterko mi przeskakiwało tak samo i podobno w laptopach tak sie głównie dzieje, podpowiedział mi kolega i teraz jest juz ok, bardzo zadko sie zdarza taki zonk :), tylko wtedy jak zapomne o tym, zeby poza okno wyjechac tym kursorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak w kratkę, raz swieci słoneczko, raz pada, oszalec juz mozna od tej pogody :) a u Ciebie Nadziejo jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×