Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Ja tam jestem ze swojego imienia zadowolona :) Miło Was poznać Madziu, Ewo, Esterko i Aniu!:) Ja mam na imię Agnieszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo bardzo ładnie... naprawde...🌼 molly zabiłas tym tekstem: ''znałam jedną dziewczynke o tym imieniu i była urocza... pewnie nadal jest.... '' hahahahhahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie rodzicom trzeba podziękowć za imie ja też znikam na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade to dlatego , ze nie widziałam tej dziewczynki z dwa lata a dzieci się zmieniają więc jest możliwość że nie jest już taka urocza a stała sie małym tyranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, rozumiem, ale na pierwszy rzut oka na to zdanie usmiałam się...a jak juz się poszuka głębszego sensu, to sie wyjaśnia wszystko....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estera z piekła rodem.....:) nadzieja Kochana Moja to absolutnie nie nawiązuje do Ciebie 👄, to do wypowiedzi molly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a tak z innej beczki czy któraś z Was dysponuje jakimś fajnym wzorem cv bo zamierzam zmienić pracę i chcę troszkę cv powysyłać do potencjalnych pracodawców. Patrze na te dostępne w necie ale że tak powiem żadne mi nie wpadło w oko. Może któraś z Was ma jakiś ciekawy wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jestem zadowolona, ze poprawiam Ci humor chociaz niezamierzalam być zabawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade tamta Estera może byc teraz z piekła rodem ... biorąc pod uwagę jej charakterek wówczas nieukształtowany do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja mam cos w domu podeśle Ci na maila wieczorem....i taki mam list motywacyjny najprostszy i po zmianie kilku rzeczy napewno dostosujesz do siebie...u mnie sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
anamade jestem ciemna jak but z lewej nogi tzn.głupia:) gdzie ja mam zmienić ten kolor?tez mnie wkurza pomaranczowy a ja mam na imie basia i niepodoba mi sie to imię!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele musisz założyć nikc zabezpieczony hasłem a nie tymczasowy anamade dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele na górze masz takie rozne zakładki: Forum - strona główna Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto wchodzisz w moje konto i tam wpisujesz swoj pseudonim i hasło, nikt nie bedzie mogl nic napisac bez hasła z twojego porfilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
HMMMM dziewczynki tam mi wyskakuje cały czas jakiś błąd a przecież dobrze wpisuje hasło;ehhh co sie ze mna dzieje najprostsze rzeczy sprawiaja trudnisc;;;:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele prawdopodobnie ta nazwa jest już przez kogoś zajęta i dlatego wyskakuje błędne hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
no to chyba musze zmienic nick ale to durne jest dzięki dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
cały czas błąd poddaje sie ania d niech mi ktos pomoże:):(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
molly dopisywałam i hasło trudne robiłam i błąd i tam wszystko zazanaczyłam ze akcptuje regulamin o co kaman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj ja spróbuje tylko podaj jakąs inną nazwę którą byś chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
o chciałam trezele8484 mój mail basik55@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak Basiu: teraz się zaloguj: NICK: trezele Hasło: abcd po zalogowaniu ustaw sobie nowe hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem:D wlasnie zjadlam kolacyjke i zasiadlam przy necie;) ja mam na imie Ewa:) Witaj kochanaMyszko:)dlaczego nie chcesz zrobic testu??tym bardziej jesli plamisz.Jesli jestes w ciazy a krwawisz to na 100 dostaniesz tabletki na podtrzymanie ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki aniu d są na tym świecie osoby pomagające jeszcze drugim zagubionym ja kończe pisać prace na temat personel w funkcjonowaniu pomocy społecznej w lublinie;; swoją droga czy to normalne ze mam okres 6dni przez ile wy miałyście zazwyczaj wiem temat mało przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×