Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Ja znikam dziewczynki będę później Idę zjeść jakąś kolacyjkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj krokieciku nawet niewiesz jak ci zazdroszcze!!3dni i luz bluz a ja pewnie jeszcze jutro bede meczyc ten los;;;swoja drogą to powiem wam że te okolice mam tak wrażlwe że kiedyś po stosunku zaraz po okresie lub na takiej koncówce dostałam jakiegoś swędzenia i skonczylo sie u ginekologa:(wiec teraz sie powstrzymuje a wiadomo kilkanascie razy trzeba w tym cyklu spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochanaMyszko :)dlaczego nie chcesz zrobic testu??tym bardziej jesli plamisz.Jesli jestes w ciazy a krwawisz to na 100 dostaniesz tabletki na podtrzymanie ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano ide na wizyte.... wiec po co robic test...;)) jestem strasznie oslabiona ... yhh ale mnie dzis wymeczylo dziewczynki jak to nie ciaza to ja niewiem ... jeszcze to uczucie w ustach i znow jak przed ta ala miesiaczka pelno sluzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobila:Pzazwyczaj kobiety przed wizyta u gina robia test i wtedy mowia co ich sprowadza.Ale wszystko zalezy od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana myszko ztego co wyczytałam tu i tam to wczesna ciąża nie jest widoczna na usg, wyjdzie tylko na becie o ile lekarz ją zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku ja cały czs zaglądam ale z doskou bo jem obiado - kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zjadlam ale w ogole sie nie najadlam:ojak zawsze zreszta!!;)musze wytrzymac do rana:)hehe!i tak co wieczor!porazka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku staraj się pomału przeżuwać jedzenie to szybciej poczujesz się syta i najedzona a i ogranicz chleb i inne mączne produkty to naprawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przestuj z okazji @ więc na razie nie mam nic do roboty :( a tak wogóle to jakaś podłamana jestem nic mnie nie cieszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×