Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Ja po tych dlugich 14 miesiacach jestem zalamana i nie wiem co bedzie jesli sie to bedzie ciagnelo dluzej. Zalamka normalnie. A najgorsze jest to ze nie wiem czy wszystko jest ok i nie udaje sie (tez tak bywa;) czy cos jest nie tak a ja nie jestem tego swiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim mezem za wiele nie rozmawiam bo nie chce go dolowac. Z kolezankami tez nie bo one maja swoje problemy, czy to w pracy czy w domu i nie chce im sie zwalac na glowe. Dobrze ze jestescie WY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien, czyli badań jeszcze nie robiliście żadnych? Przepraszam za intymne pytanie - po prostu chcę wiedziec, jak to jest u innych, kiedy te badania trzeba zrobić i jakie...? Poza tym ja z moim TŻ widujemy się tylko w weekendy i tak od 4 lat (taka praca) - nasze szanse automatycznie się dużo zmniejszają, niektóre cykle będą "wypadać z loterii" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Niedawno wróciłam do domku... Byłam na zakupach :) Ale jestem dzisiaj zmęczona! chyba sobie odpuszcze ten steper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam hormony tylko a moj maz w tym miesiacu idzie sie przebadac. Nic innego lekarz mi nie proponowal, powiedzial ze pobiore bromek i zobaczymy czy obnizy mi sie prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja poszłam do mojej pani gin i powiedzialam, ze chce dziecko, zrobilam cytologie, usg na wszelkie mozliwe sposoby:), zaczelam od podstawowych badan krew, mocz itd, pozniej robilam hormony. moj maz badal nasienie i ogolne badania organizmu, to tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade, ale Twój mąż od razu robił badania nasienia? Czy dopiero po jakims czasie bezskutecznego próbowania? Bo ja jak powiedziałam mojej gince o planowaniu, to zrobiła mi usg, cytologię, kolposkopię no i badania krwi + przeciwciała. I to tyle. TŻ nie badał się w ogóle. Kurczę, co gin to inne podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien moze to jest blokada psychiczna,bo mi też lekarz mówił,że wszystko jest ok,a tyle się nam nie udawało,już mieliśmy do kliniki jechać.Też mam chwile załamania.Czasem się już godziłam z myślą,że nie będę mamą,ale trzeba wierzyć,bo jak się będziemy załamywać,to tym gorzej dla nas i naszych przekopywań,tzn.starań:D Euforia witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofam pytanie, nie doczytałam - przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy nastepnej wizycie podpytaj swojego lekarza, on powinien przeprowadzic wywiad (rozmowe) w celu ustalenia w jaki sposob zaczynacie badania, moze nie bedziesz musialam wszystkiego wykonywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam od swojej gin na przeciwciała różyczki i toxo. Dodatkowo miałam zrobione usg. Chciałabym tez zrobić badania ogólne krwi i moczu, więc w najblizszym czasie muszę isć do jakiegoś lekarza i poprosić o skierowanie... Witaj Nadziejo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robiłam przeciwciała, dziewczynki jak sie teraz czyta o tym co człowiek przeszedl u tych lekarzach na badaniach, to normalnie jak szczurki doswiadczalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja będe już uciekać...muszę dzisiaj iść wcześniej spać bo nie daję juz rady...od samego rana jestem nie do życia :/ Dobrej nocki Wam życzę! I do juterka!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Euforiaaaa :) ja też już uciekam, bo padam na ryjek ... Dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade na to wychodzi,ale ja zaraz też uciekam:(Czytam sobie jeszcze książkę i zerkam,na kafe,ale tu pustka:( Witam Madzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1021
Nadzieja ... Witam !! dziękuje za odpowiedź.ale powiedz mi gdy cykle mam nieregularne to też raczej nie zaszłam w ciąże? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj,u każdej kobiety jest inaczej.Niektóre mają przesuniętą owulację,a niektóre w ogóle jej nie mają,a jeszcze inne mają z owulacją wszystko ok,więc teraz ciężko to powiedzieć,nie ma na to gotowej odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia,skoro okres miałaś 9.04 to jeś możliwość ciąży,ale musisz jeszcze poczekać,przecież to jest za wcześnie,żeby coś stwierdzić,zresztą,nawet gdyby,to nikt Ci dokładnie tego nie powie.Po 1dniu spodziewanę@najwcześniej zrób test i będziesz wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×