Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

My już w domku! U mnie jest trochę inna sytuacja! Ja mam prawko ale nie jeżdzę! ;) Mój mąż bardzo chciałby mieć szofera i sam mnie namawia do jeżdżenia...ale ja nie chce jeździć naszym samochodem bo jest dla mnie za duży! W zeszłym roku dostałam mniejsze autko ale narazie stoi zespsute u rodziców... Niedługo ma być naprawione...więc najpierw nim zacznę jeździć a póżniej kto wie...może przerzucę się na większe ;) A apropo psztykania to mój też już mnie dzisiaj musiał zdenerować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! padam na nos cały dzień nauczelni i @ rozkręciła sie tak, że hej... jutro znowu uczelnia a od poniedziałku znów do pracy... marzę o wolnym... i jak tu starać się o dzidzię w takim stresie... przynajmniej pracę skończyłam pisać... MARZĘ O URLOPIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly przynajmniej skonczylas ja nie!!:)bo zakupy o to bo siamto, ja tez marze o urlopie ale moge pomarzyc mam dopiero pod koniec sam sierpnia masakra!!!!!mam nadziej zed do tego czasu oczywiscie zaciąże:)i pojde na zwolnienie a propos dzis o nastepnej sie dowiedzialamw ciazy boże toż ja oszaleje dziewczyny!!a ta menda okresowa juz 4dzien mnie trzyma i nei zamierza opuszczac hehhe dla mnie tez jest duzy samochod mego meza dlatego kupuje niedługo jakies małe ale póki co cwiczeeeee:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Molly bidulko 🌼 No niestety zmęczenie, stres akurat w naszym przypadku mają negatywny wpływ :( A Ty w tym roku już kończysz studia?? Trezele w której części Lublina mieszkasz??? My dziś spędzamy wieczorek w domu. Mieliśmy się wybrać na Noc Muzeów ale zrezygnowaliśmy... Idę oglądać serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Ja sobie sama siedze w domku, moj maz u brata, juz po zakupkach, po sprzatanku...wypucowałam kwadraci :) ze hej, zrobilam 3 prania...jakby moj siedzial to nic bym nie zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaaa ja tez mialam sie z moim wybrac na noc muz... hehehe jeszcze bysmy sie spotkały :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly współczuje, ja mam tak w przyszly weekend ze szkołą :( juz mi nie dobrze jak o tym pomysle... Niech ta paskuda @ juz Cie zostawi!!!! WYNOS SIĘ MAŁPO WSTRĘTNA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.my wczoraj byliśmy na imprezie,mój sobie popił a ja za szofera robiłam.Ale impreza do dupy! Dziewczyny,jutro powtarzam test,bo nie wiem co jest grane,ale 1kreska wyszła,@brak,piersi bolą i są większe,wczoraj miałam na wieczór mdłości,temka się w miarę utrzymuje...ostatni raz tak długo@nie przychodziła,jak zaszłam w ciążę i miałam wtedy takie same objawy:piersi,tempka,brak@itp.Cos mi tu nie gra.Nie wyszukuję sobie żadnych objawów,bo są ewidentnie widoczne,nie nastawiam się też na ciążę,bo tak jak wcześniej pisałam,w dupe już dostałam,więc inaczej do tego podchodzę,na zasaadzie co ma być to będzie!Ważność testu była dobra.Ostatnio w 40dcwyszły mi już wyraźne 2kreski,a teraz jak w morde strzelił1!jutro zalecę do apteki i zobaczymy,jeśli się nie rozmyślę i jeszcze nie poczekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja uciekam.Co do tego testu to zrobię go,albo jutro,albo we wtorek!Dam znać co i jak!Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nadziejo :) nie poddawaj sie skoro temp. wysoka sie utrzymuje @ brak wiec trzeba test powtozyc a moze bedzie pozytyw. ja w ciazy z ktorej mam wspanialam corke dowiedzialam sie z testu o ciazy 1,5 miesiaca po 1 dniu ostatniej miesiaczki a objawy mialam tylko zgage wtedy i bolace piersi i brak miesiaczki zecz jasna a test wyszedl pozytywny po tak dlugim czasie wiec w testy z moczu juz tak odrazu nie wierze. a ciekawsza sytuacja mojej kolezance test pozytywny wyszedl w 3 miesiacu ciazy miala potwierdzona przez ginekologa a robila testy co jakis czas zeby zobaczyc kiedy test bedzie pozytywny i zeby zrobic fotke (2 kreseczek)na pamiatke i wsadzic do albumu dla dzieckiatka ze jak powstalo zycie i nadzieje na lepszy swiat. ehhh ale sie zrozpisalam :) nic nadziejo bede czekac na wieci odnosnie kreseczek a podejcie masz jak ja ze teraz bede sie cieszyc jak dziecitko przyjdzie na swiat bo wszystko zemoe sie zdazyc podczas ciazy (poronienie, smierc dziecka w macicy w kazdym tygoniu ciazy, uduszenie pepwina itp itd) az mnie ciarki przechodza jak otym wszystkim mysle. nic ale trzeba byc pewnym ze bedzie ok ze juz dosc sie naczekalysmy i ze pora na nas ze bedziemy brzuchatkami i cieszyc sie malenstwami. nic zycze milej i udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko kochana ja jeszcze ie testowałam dziś kupuje test @ braktest zrobi albo dzis wieczorem albo jutro rano. kochana nie masz sie co przejmowac bo może zarodek sie nie zagniezdził jeszcze i dlatego jeszcze nie wychodza 2 kreseczki. powtórz tesk kochana i nie martw się ja czue że Ci wyjda 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie,jestem tylko na chwile, @ nadal nie ma ale mysle,że to przez stres. wczoraj mój men złamał prawą noge w kolanie i jest w szpitalu,żaden ortopeda nie ma dyżuru w weekend i musimy czekac do jutra.... ale z tego co mówili to bedzie operacja i sruba do kolana, oby było dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki;;alle tu pustawo dziś ja weszłam na chwile musze skonczy pisac ta cholerną prace;;jutro i pojutrze caluski dzien w pracy ehhh brak sił co tam u was gdzie jestescie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis kupuje tescik @ narazie brak 4 dzień sie spóznia i oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Czy u was tez tak leje??? Koszmar... Dziewczynki, glowa do gory, nadziejo powtorz test, one przeciez moga sie mylic, prawda? Trzymam za was kciuki, oby sie udalo. Ja bylam prawie pewna ze dzis rano przeczytam dobre wiesci. U mnie 11 dc i temperatura 36.6 - codziennie taka sama. Pierwszy cykl mierze, ciekawe czy wzrosnie... Pozdrawiam was i przesylam caluski, bede wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja,niunia czekam na dobre wiesci:) Kamilsien a jak dlugie masz cykle?ja powinnam jutro miec owulke.Tez mierze temp. ale na wszelki wypadek zrobie test owul;) Milego dnia dziewuszki!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik8 kochana więc zabieraj sie do dzieła dzien owulki to bardzo ważny dzień heheheheh nie ma co marnowac takiej okazji ;-) kochana dzis kupuje test i działam nie czekam juz ani dnia dłużej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam z zalanej Wawy... kurcze strasznie mokro i pada non stop :( Wczoraj bylismy z moim na dwóch komuniach :) strasznie duzo lataniny, z jednego kosciola do drugiego, z jednego obiadu na drugi, jak wrocilismy wieczorem to padłam... Nadzieja, kurcze nie wierze w tene Twoj test...cos było nie tak. Wczoraj rozmawiałam z kolezanka na ten temat, ona teraz jest w 4 miesiacu ciazy, opowiadała mi ze zaden z pierwszych testow nie wyszedl jej pozytywny, dopiero lekarz wszystko potwierdzil hehehehe, smieszne, zyla ze swiadomoscia ze jest ok nie jest w ciazy skoro kilka razy test robila, myslala ze sie jej spoznia i poszla na impreze i wypila sporo wina, po tym jak lekarz jej potwierdzil, niemogla sobie tego darowac :) Niunia trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik to przekopywanko czas zaczac !!!!!!!!!!!!!!!! heheh jakkolwiek by to Kochanie nie zabrzmiało, będe wam KIBICOWAC!!!!!!🌼 starajaca się, bardzo mi przykro, ale nie martw sie bedzie wszystko dobrze zobaczysz, moj tez jest po podobnym zlamaniu, tylko u niego musieli rekonstruowac kosci piszczela i kawałek udowej, bo wszystko sobie z obrocie pogruchotała, a teraz smiga jak młoda koza!!!! trezele, przesyłam troszke pozytywnych fluidow **** 👄, zobaczysz jaka satysfakcje bedziesz miala jak juz napiszesz, oddasz itd. Kamilisien u mnie tez leje, buziaki i do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)wiem,czemu ten test mi mógł wyjść negatywny,przez DUPHASTON,bo biorę go 5dzień-zalecony!Dziś zrobiłam betę i mam nadzieję,że ona coś wykaże!jutro wynik!Nawet tak dużo nie zapłaciłam-18zł!:)@brak,więc zobaczymy,koleżanka pielęgniarka stwierdziła,że raczej jestem w ciąży i że beta moze wyjść ok!Zobaczymy,a jak nie to trudno,będę czekać do 1czerwca,do wizyty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka83
czesc dziewczyny. Nadzieja86 dała mi linka i pisze do Was...jestem po 2 poronieniach a dokładnie po poronieniu (11 tyg) a za drugim razem mialam puste jajo. Teraz zrobilam test i jestem w ciazy, wizyte mam dopiero za tydzien ale juz wczesniej podczas wszytskich badan dostalam recepte na luteine i duphastun zeby od pierwszych dni brac,wiec biore i leze a brzuch boli jak na okres....boje sie ze znowu strace dziecko,macie jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miszka,widzę,że dziewczyny w pracy są i dlatego takie pustki,ktoś pod wieczór powinien się pojawić:)Co do tego bólu brzucha,to mnie bolał,ale nie tak jak na@,potem przestał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia89
hej, sluchajcie potrzebuje kilku słow, waszego zdania .. wczoraj kochalismy sie z chłopakiem . dodam,ze od pol roku stosuje antykoncepcje hormonalna - tzn. Microgynon 21, regularnie i krwawienia mam regularne i wczoraj wspolzylismy w prezerwatywie ze srodkiem plemnikobojczym .. do tego ON nie skoczył we mnie ( w gumie ) tylko obok .. a ja mimo to juz zaczynam sie denerwowac :( prosze powiedzcie co o tym sadzicie .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonia89 Kochana nie masz sie co martwić wciązy na 100% nie bedziesz uwierz mi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka83
tabletki antykoncepcyjne+prezerwatywa+środek plemnikobójczy=100% ciąża :) wyluzuj to by chyba cud musiał być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia89
dziekuje sloneczka ;* troszke przezywam, bo dopiero teraz po 3 latach zwiazku zdecydowalam sie na pierwsze zblizenie i oczywiscie bardzo to przezywam .. i zdecydowanie lepsze beda odczucia, kiedy wyklucze ciążę (; ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko nie zdobiłam kurcze wydygałam powaga ale dzis jade kupic i jeszcze dzis zorbnie nie chce zyc w niepewnośći wystarczy juz ;-) jesli sie nie uda to bedzie mi bardzo przykro ale przyjme to z podniesiona głowa i nastepnym razem sie bedziej przyłoże kochaniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×