Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

to super ważne ze nie spada ;-) Coś mi się wydaję że ci sie uda takie mam przeczucie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym,ale cierpliwie czekam i jak tu wcześniej pisałam,to jeśli jestem w ciąży to tak naprawdę cieszyć się będę,jak się dzidzia urodzi! Ale Twoja tempka też super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja juz raz poroniłam i teraz jeszcze bardziej pragne tego ludeczka wczesniej to była wpadka nie planowane a teraz razem z M pragniemy nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wydaje mi się, że to t @...bo owulacje miałam przesunietą i wypadła w 21 dniu...a dziś 35 dzień...poza tym żadnych dolegliwości, nawet piersi mnie nie bolą :( muszę poczekać do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaa mnie piersi wogole nie bolały dopiero w 6 tygodniu zaczeły mnie boleć tym się nie sugeruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia,powodzenia mimo wszystko! Niunia ja też poroniłam 1 ciążę po 3latach starania!I to niedawno,bo w marcu tego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłanie kochana trzymamy kciuki za Ciebie ;-) bądz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nikt Nas nie zrozumie jak my same każda z Nas cos przeszła czy przezywa ;-) Musimy trzymac sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i fajne jest to że mimo sie nie znamy i pewnie sie nie zobaczymy chyba że na porodówce hehehe ;-) to możemy ze soba pogadac jak przyjaciólki i podzielic sie sowimi sugestiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia wpisz się do naszej tabeli!:) Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................6.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka Kochane :*:*:* Witam Niunia25 Dopiero wróciłam z pracy jest taka duchota, ze nie ma czym oddychac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia skarbie trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć anamade gdzie ty sie podziewasz:)witaj niunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele 🌼, nigdzie sie nie podziewam, mam troche napiety grafik w pracy, koncze pewien projekt i pochlania mnie bez reszty...niestety chce sie zyc normalnie trzeba zapierdzielac, podczas projektow mam nienormowany czas pracy i siedze az nie skoncze danego etapu :(, ale cale szczescie jutro zdaje wszystko szefowi i od przyszlego tygodnia luz :)lalalalallalalalalalalalalalalal:D jestem z Wami....nigdzie nie uciekam, co ja bym bez Was zrobila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuia tutaj to jesy dobre,ze można poczęśćci zachować anonimowość! Kurde strony mi się chyba po 10min otwierają,gg jeszcze w miarę chodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszczęście dziś już nie,ale wtedy to była masakra,dawno nie czułam się tak źle i to cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anamade! :) To fajnie, że już jutro będziesz 'wolna' tak jakoś tutaj smutno bez Ciebie! Zawsze kiedyś można jakieś spotkanko zorganizować, chociażby w Krakowie tak jak już wcześniej któraś z Was wspominała, wtedy zawsze możemy się poznać :) Chociaż już z tego co czytałam to część kobietek się widziała na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia 3maj się dzielnie,jeśli nie teraz to następnym razem,Tak przesyłałyśmy sobie zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh właśnie mój mąż ogląda walki na ringu...tłuką się, krew się leje...nie wiem co w tym może się podobać ;) faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie moje ja tylko na chwilunie:(wlasnie ogladam film na tvn:) dzisiaj jakos boli mnie glowa:(lykne tableteczke i do wyrka. Starajaca sie mm przykro mi:( mua!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ostatnio z ciekawości powtórkę walki Pudziana oglądaliśmy,ale stwierdziliśmy,że tam się więcej przytulali,niż lali:D.to było moim zdaniem pod publikę tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej krokiecik:)Ostatnio ciśnienie jest jakieś niskie,może to stąd Cię ta głowa boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio co rusz słyszę, że kogoś głowa boli :( ciśnienie szaleje..zresztą widać po pogodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×