Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

dziewczyny tyle brzuchatek wkoło nas proszę się zarażać brzuszkiem... kurczę sama ze trzy ma na uczelni... fajnie wyglądają... nie powiem chwilami im cięzko ale i tak fajnie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziwjko daj sobie spokój z testami idź na betę bo ona na pewno wyjdzie a testy jak widać nie zawsze dobrze pokazują i tylk się denerwujesz a to szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszkiem to ja się z wielką chęcią mogę zarazić!! :D Ja już się nie mogę doczekać jak zaczniemy wszystkie spadać w dół w naszej tabelce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarło mi tekst buuuuuuuuu... chciałam napisać, że zębate wykresy może powodować stres i duuuużo innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to euforiaaa do dzieła szukaj brzuchatki... dobrze też działa opieka nad jakąś dzidzią... nawet doraźna... podobno w człowieku budzi się instynkt podświadomość itp itd próbujcie może pomóc a zaszkodzić nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo prosimy skrobnąć na forum jak wyszły i spadać i zarażac brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włanie Molly jutro będę miała wyniki bety,ale dam Wam znać koło14tej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie gniewajcie sie ale ja uciekam pograc:Ptak mnie wciagnela ta gra na fecebooku;)hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam spać!Ja mam grę,w której zabija się plemniki,zeby nie wpaść!haha Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak czytam albo słyszę, jak ktoś stara się nie zajść to śmiac mi się chce bo to nie jest takie proste jak się wydaje... nie rozumiem dlaczego jak się chce to nic nie wychodzi a jak nie chce to wpadka ... to jakaś farsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już uciekam!! Miłej nocki Wam zyczę!! 👄 Nadziejo trzymam mocno kciukasy!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wczoraj zrobiłam tescik i wyszły 2 kreseczki ;-) ta druga wyszła słaba ale wyszła ;-) dla pewności jutro go poqwtórze kochane trzymam za was kciukasy gorąco wiem że wam się też uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, niunia gratulacje:-) nadzieja czekam na wiesci, dobre wiesci:-))))))))))))) kurcze u mnie od rana leje, w nocy budzilam sie wiele razy przez ten deszcz, straszne to jest:( milego dnia i przyjemnej pracki, bede wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia pieeeeeknie!!gratujejszyn!!:D Nadzieja czekamy na wiesci!!!!;) u mnie dzisiaj sloneczko swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobitki no nadziejko teraz ja trzymam kciuki za Ciebie i nie masz wyjscia jak powiedziec 2 kreseczki bo inaczej ;-P masz przechlapane ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia gratulejszyn :) wkoncu dobre wiesci :P nadziejo 3-mam kiuki i czekam na wiesci. ja po badaniach i okazuje sie ze poronilam dlatego bo moje nerki znow nawalaja :( a wiec jak juz mowilam mialam kamienie nie duze w prawej nerce urodzilam je przy porodzie zdrowego dzieciatka. poszlam wczoraj na badania bo @ mialam po poronieniu co 47 dni wiec jak tu starac sie o baby wyslali mnie na badania i lekarz od badan powiedzial ze w lewej nerce mam kamienia duzego a o kaminiu i reszcie badan powie mi lekarz domwy wiec jutro ide do lekarza sie dowiedziec dam wam znac jak cos i jeszcze coraj od niedzieli ma grype zoladkowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! NIUNIA GRATULUJE!!!!!, mamy pierwsza brzuchatkę, teraz to juz z górki zobaczycie :) Super strasznie się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko kochana zobaczysz że Cie pociągne za soba mówie Ci czuje to wierze w to mi mam przeczucia że Ci się uda zobaczysz kochana jakie masz objawy? jaki śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamagoci kochaniutka bedzie dobrze przykro mi że spotkało cie to co mnie w poprzedniej ciąży ale wierze że Ci sie uda naprawde kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×