Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość
witajcie,dziś zrobiłam test.......... SĄ DWIE KRECHY!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój??? drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja cholerka, przykro mi strasznie!!!:(:(dobrze ze sie nie zalamujesz!trzeba byc silnym bo inaczej mozna zwariowac kochana! wlasnie zrobilam zupke pieczarkowa:)i lece sie najesc:) u mnie dzisiaj test owul pozyt. wiec trza cos przekopac:P w czwartek do gina ide i zobaczymy czy pecherzyk pekl i czy endometrium troszke podroslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara;)))))))) a moja tempka dzis na poziomie 36,4... podobno przed owulacja mozliwy jest taki spadek, zobaczymy czy w najblizszych dniach podskoczy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................6.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow Starajaca sie mm wieeelkie gratki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien ja zawsze mam spadek temp przed owulka :) starajaca sie mm masz szczesciara z Ciebie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuje Wam :) to gdzieś dobry 2 tydzień,mam nadzieje że wszystko będzie ok. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki :) jeszcze nie wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca się mm super to gratuluję,że tak szybko Ci się udało!Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo tak odnośnie odchudzania to ja właśnie ostatnimi czasy ostro trenowałam żeby schudnąć,też był basen, rower i bieganie i schudłam 11 kg :) ale teraz po 2 kreskach na teście to mąż mi nic nie pozwala robić :) ale jak wszystko daj boże będzie dobrze to odzyskam 11kg może z nawiązką hehe. Ale jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch,więc bardzo dobrze robisz,że jesteś taka dzielna trzymam za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka ja jakieś 2lata temu schydłam12.5kg,ale oststnio troszkę mi się przybrało,więc muszę się wziąć za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca mm to super!! Gratulacje!! :) Krokieciku i Kamilsien powodzonka!!! :) My to dopiero w przyszłym miesiącu, jak dobrze pójdzie zaczniemy przekopywania na całego...jak już będę miała zrobione wszystkie badania... Nadziejo ja też od jutra zabieram się za ćwiczenia!:) Miszka Twój mąż ma rację! Teraz musisz tylko i wyłącznie wypoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny zmieniłam nicka.... starajaca sie mm-przeszłosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, nie mogłam sie połączeyć z netem, wczoraj :( Przez ta pogodę są jakieś straszne zakłócenia u mnie :( Starająca się mm- monia_a GRATULUJE< Widzę, ze coraz więcej brzuchatek :) Miłego Dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik kochana nie wiemj jak się wpisać do waszej tabelki ;-) prosę o pomoc hehehe. Nadziejko kochana tak trzymam kciuki mam nadzieje ze tym razem sie uda musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chane ja za Was trzymam tak strasznie kciuki naprawde juz sie nie nmoge doczekać kiedy usłysze od was że są te 2 upragnione kreseczki tego Wam z calego seerduszka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam,jak ma być dobrze to będzie,zmieniam tabele,tylko trzymajcie kciuki żebym tym razem donosiła a ja trzymam za Was :) Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................6.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Gratuluje "szczęściarom" i życzę powodzenia w staraniach całej reszcie kobietek ;))) U mnie sprawa wygląda tak,że ostatnio poczułam silną potrzebę "posiadania" trzeciego dziecka:)) Rozsądek coś mówi,ze lepiej nie ale uczucia gdzieś tam biorą górę...Tak więc @ miałam 1.05 a starania były 11.05,14.05,17.05 i wczoraj:P Mam pewne obawy czy mi się uda bo prawdopodobnie mam zawyżony poziom prolaktyny,co często przeszkadza w zajściu w ciążę..Badania w sierpniu...Nie wiem czy lecieć po test czy odpuścić i poczekać co będzie,żeby się nie zawieść :)))Coś mnie dzisiaj pokłuwa w dole brzucha...hmmm...:) Pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ja dziś mam narazie plamienia.trochę mnie bolał brzuch i krzyż,ale wziełam 2nospy i na razie odpukać jest ok.Nawet już nie boli,ale pewnie zacznie,jak się @rozkręci!Właśnie zjadłam obiadek-twórczość własna,ale nam smakowało:P.Na szczęście u mnie przestało padać,więc może się dziś do biblioteki przejdę! Witam Cami:D.Co do prolaktyny to ja ci nic nie poradzę,ale co do testu,to radzę poczekać.ja już nie raz sie zawiodłam,więc teraz testy robię nie wcześniej jak w 40dc!Trzeba mieć dużo cierpliwości,by się jej nauczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana powiedz tej @ że ma u mnie poprostu p..... małpiszone jeden normalnie ahhhh aż zła jestem tak myślałam że Ci sie uda,kochana ale nie trac wiary w siebie i sowjego Pana musi sie Wam udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny) Fun bardzo bym chciała miec dzidzię:)moze źle się wyraziłam i dlatego tak zrozumialaś. STARAJĄCA SIĘ MM GRATULACJE:) szczęściara z ciebie:) ja dopiero zrobie test w sobotę i tez bym chciala widziec 2 krechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Rety ale dzisiaj jestem nie do życia...jakaś taka pogoda nijaka...ale w sumie to u nas dziś dosyć ciepło i duszno... A moja @ kończy się kończy i skończyć nie może :/ Ale dziewczynki muszę Wam napisać, że póki co wykres mam pięknisty!! :) Coprawda to dopiero 6 dzień...ale narazie temperaturka mniej więcej na tym samym poziomie...oby tak dalej...może wreszcie te paskudne zęby zniknął!!! Cami, plissskaa witajcie!! :) Powodzonka Wam zyczę! Nadziejo co tam ciekawego wypożyczyłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×