Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Kamilisien, kawka powinna pomoc :) Miłego Dnia Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien Zdecydowanie kawka,mi 2 pomogła:)) Dla mnie czarna magia z tą temperaturą,wiec nawet nie próbuje zrozumiec:)) Nie wytrzymałam i dzisiaj rano zrobiłam test....I nic..Pewnie nadal za wcześnie hihi...@ powinnam dostać ok.1.06...(oby nie) tak już się nakręciłam na dzidzię:) Moje dziewczynki ciągle pytają,kiedy będą miały braciszka...:) Wyszło słoneczko to i pewnie humorki będą lepsze...Ja będę cieszyć się pogodą do 23 w pracy :(( Miłego dzionka Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie dzisiaj też piękne słońce aż chce się żyć :D dzisiaj idę do lekarza na 17.30, zobaczymy co mi ciekawego powie. A od kilku dni czuje jak by mnie ktoś ciągnął za macice raz z jednej raz z 2 strony, mąż mówi że dzidzia sie wdała we mnie i jest mały łobuz i już się rozpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje z ta kawka, juz mi lepiej ale rano strasznie mnie bolala glowa. U mnie tez super slonko:) Oby tak dalej. Za tydzien ide do gina i wypytam go dokladnie o temperature - kiedys wam pisalam ze chyba mam za niski progesteron w 2 fazie cyklu wiec jest mozliwosc ze brak wyraznego skoku w tych calych pomiarach potwierdza moja teorie;) Pozyjemy, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:D.U mnie pogoda różna.Na chwilkę wychodzi troszkę słonka,a potem znów jest pochmurno i pada.Dziś widziałam w naszym powiecie zalane pola,boisko w wodzie itp.Weszliśmy do takiego piętrowego sklepu,a w nim,na samym dole wszystko zalane i cuchnie1Przerażające są czasem takie widoki! Anamade jak monitoring? Krokiecik to super wiadomość:) Kamilsien ok,już sobie nie żartuję z tym bólem głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wszystko dobrze, jest pecherzyk, ale nie pekl! dopiero wrocilam do domku takie korki przez ta wisle, ze ja pierdziu....., ogarne sie cos zjem i bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wierze w to, tylko jakos boje sie co potem! ale bedzie dobrze, dziewczyny juz brzuchatkują, teraz nasza kolej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Hoorhe gratulacje!!! :) Nareszcie coś się zaczyna dziać!! Kamilsien wg mnie nie ważne jak wysoki jest skok, ważne że jest!To tak jak jest w przypadku dni niepłodnych: odczekuje się trzy wyższe tempki i ta trzecia ma być o conajmniej 2 kreski wyższa od nawyższej z sześciu temperatur przed skokiem...no chyba, że nie jest o tyle wyższa to czeka się na czwartą wyższą i wtedy tego dnia wieczorem już się w ciążę nie zajdzie...bo rozpoczyna się okres niepłodności...Owulacja na 100% jest przed skokiem temp...bo jak już wczesniej pisałam, jak pęcherzyk pęknie to na jego miejsce tworzy się ciałko żółte, które zaczyna produkować progesteron...a co za tym idzie zaczyna rosnąć temp.więc na to potrzeba zapewne kilka dni :) Krokieciku trzymam kciuki!!:) Anamade pęcherzyk na pewno pęknie lada dzień! :) Będzie dobrze musi być dobrze! Nadziejo jak tam się dziś czujesz? @ dalej dokucza czy dała sobie już spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj dostałam takiej migreny, że hej! :/ I pewnie gdybym nie wzieła tabletki na noc wstałabym z takim samym bólem... Ale dzisiaj była super pogoda!Aż chce się żyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Euforia,ja czuję się juz lepiej,bo wzięłam tabletkę,ale za dnia mi dawała popalić z bólem i obfitością,teraz ju jest lepiej!:)A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade jak duzy mialas pecherzyk???:)ciesze sie ze rosnie:) Mi pozostaje czekanie,kurcze znowu 2 tyg:Phe!niech ten czas leci... Cami jeszcze troszke do @:)mam nadzieje sie nie przyjdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że moja paskuda @ aż do wczoraj się ciagneła...7 dni!!! :/ myślałam, że to plamienie się już nie skończy ;) Muszę się też pochwalić, że mój wykres narazie wyglada przepięknie!!! ;) Ani jednego wiekszego zęba!!Narazie temp na stałym poziomie 36,35 a 36,40 ...oby tak dalej! :) I dziewczynki stwierdzam, że z każdym kolejnym cyklem moje wykresy wygladaja coraz lepiej...trening czyni mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Euforia,tyle tylko,że na to ile stopni pokaże termometr nie mamy większego wpływy,oczywiście mierząc tempkę i stosując się do tych kilku zasad:D.Ja dopiero na nowo zacznę,jak@sobie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane dziewczynki!!ohh jeszcze jutro i wolna niedziela czekam na to że hej!!dziś długo niebędę bo musze do męża pędzić, sie umyć i takie tam:):)będę jutro rano przed pracą troszke na kawce;;zobaczymy zobaczymy ja obstawiam czerwiec iu mnie i nic mnie ta paskudna czerwona cholera niezaskoczy heeeee:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trezele!:) Nadziejo ja teraz cały czas w to samo miejsce termometr umieszczam..a wczesniej raz z jednej strony pod jezyk raz z drugej...pewnie to ma też znaczenie...druga sprawa to zauważyłam poprawę jak zaczełam łykac magnez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż jakąś nową grę dorwał i gra...a ja mam przez to spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaraz będziemy jakiś film oglądać :) Uciekam dziewczynki! Później się pojawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam i gin i mam zdjęcie pęcherzyka-bo na zarodek to za wcześnie,umówiłam się z nim za 10 dni w szpitalu bo tam jest b.dobry sprzęt i wtedy dzidza już powinna się pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×