Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cześć Euforia,pewnie,że Cię pamiętam:) Dzięki,może nam się uda,ale ja się wolę nie nastawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Euforia dziekuję:) zazdroszczę Ci że już te najgorsze chwile masz za sobą i teraz to już tylko radość z dzieciątka!! też już bym tak chciała!! Który to tydzień u Ciebie? Nadzieja właśnie o to chodzi, że jak zobaczyłam 2 kreski to przeogromna radość i wiara że wszystko będzie dobrze a teraz jakieś takie powątpiewanie czas mi się wlecze a następne usg dopiero za 1,5 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ile to trzeba mieć siły,żeby postarać się tym tak nie martwić i w miarę normalnie funkcjonować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 22 tydzień. Może i najgorsze chwile mam za sobą...ale czasami też mam chwile strachu bo nigdy nic nie wiadomo. Niedługo wybieram się na usg połówkowe. Lekarz będzie sprawdzał jak wykształciły się wszystkie narządy i czy z maluszkiem wszystko ok. Więc pewnie przed tym badaniem też będę drżała. Przy okazji może dowiemy się czy to chłopiec czy dziewczynka :) Uczucie faktycznie niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia29
Cześć kobitki jestem nowa - można się do was dołączyć? otóż moje cykle też były bezowulacyjne ale odkąd biorę clo i mam monitoring cyklu to niby wszystko jest ok a ciąży jak nie było tak nie ma. Staram sie już od 2 lat. I tak sobie czytam różne fora bo jak którejś się uda to ożywa nadzieja we mnie że mi też się kiedyś uda. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no euforio masz racje ruchy dziecka wspaniale uczycie. czekajaca bedzie tym razme wszystko ok zaobaczysz. umnie nadal @ brak juz 3 dni nie nastawiam sie na 2 kreski jeszcze ale maz mowi ze piersi mam powiekszone czesto siusiu robie wiec moze ale puki co nie robie testu czekam do 40 dnia cyklu a moze i dluzej ale robiac pozadki swiateczne w domu nie przemeczam sie zeby wrazie ciazy nie zaszkodzic dzieciatku robie powoli malymi kroczkami wszystko to co juz powoli trzeba zwlaszcza ze w sobote imprezka ograniczam rowniez juz palenie zeby puzniej po widoku 2 kresek odstawic calkowicie tak jak w popszedniej ciazy. wiec zobaczymy czy bede miec radosna nowine dla was i dlamnie byl by to najlepszy prezent na swieta. 16 babcia meza przylatue wiec te swieta beda super bo bedziemy miec kogos bliskiego wiec zawsze bedzie nam razniej. ja juz w pelni czuje swieta zaraz po meza urodzinach bede rozgladac sie za choinka a jesli beda drogie ubieram sztuczna zeby w pelni czuc swieta :) fajnie ze nasze forum zyje ze odzywaja sie te co ucichly ze sa 2 fasolki i wieze ze bedzie nas jeszcze wiecje ide ogladac filmy nagrane z calego dnia moje seriale i corka spac i czas na odpoczynek . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Euforia kurcze zazdroszczę Ci:) Jusia witaj,pewnie,że możesz do nas dołączyć:)Widzę,że też maszdługi czas starań za sobą!A jak długo jesteś na monitoringu po clo?Bo ja staram się ponad 3lata,ale dopiero jestem przed monitoringiem.Czekam na KRWAWĄ MERY;)W 5dc biorę clo,a ok10-12dc monitoring!A clo już kiedyś brałam,ale bez monitoringu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś w "rozmowach w tku"będzie temat o kobietach,które latami walczą o macierzyństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nadziejo ze dzis beda ciekawe rozmowy w toku nagrywac sie beda i wieczorkiem obejze bo jak leca rozmowy w toku to nigdy nie mam czasu i dlateog nagrywam superr sprawa caly dzien wszystko nagrywam a wieczorem ogladam jak corka spi i mam spokój. 4 dzien bez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Tamagoci:) Mi się humor pogorszył:(W niedzielę w kościele się dowiedzieliśmy,ze dziewczyna w moim wieku,też męzatka,która ma małe dziecko jest chora i potrzebuje przeszczepu szpiku.Teraz w niedzielę mieliśmy jechać na popbranie krwi,żeby jej pomóc i właśnie się dowiedziałam,ze już za późno!:(Zmarła w mikołajki:(Bardzo mnie poruszyła jej historia,bo jest taka młoda,miała rodzinę itp.I nie zdążyłam jej pomóc!Ale może pomogę komuś innemu.Bardzo bym chciała.To jet jak dać komuś drugie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
nadzieja to straszne co piszesz!!! u mnie w rodzinie jakiś czas temu też tragedia małżeństwo zginęło w wypadku samochodowym i dwójka małych dzieci sama została!! Koszmar jakiś!! Tamagoci mi jak 4 dni się @ spóźniła to już testowałam i zobaczyłam 2 kreseczki:P do kiedy czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
w ogóle to napiszę Wam zabawną rzecz pewnie pomyślicie że jestem szurnięta ale co mi tam:) jest taka strona Kosmica.pl wiecie wróżki i takie tam i jakoś w sierpniu jak już byłam lekko zdesperowana, że nie mogę tyle czasu zajść w ciążę wysłałam smsa z pytaniem kiedy będę w ciąży i piszę się tam jeszcze swoją datę urodzenia. To było w wakacje przypomnę i dostałam info że jesień- zima tego roku będę:P oczywiście więcej z tego ubawu miałam niż powagi ale teraz Wam powiem że niezły zbieg okoliczności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekająca fajnie Ci wróżka wywróżyła:) A tej dziewczyny naprawdę szkoda:(Ale nie mamy na to wpływu:( Ser zrobiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Cześć Dziewczyny.Ja tylko na chwilkę.Dzisiaj strasznie zimno mimo że jest tylko -4 plus silny wiatr,aż ręce zmarzły.Okna już wszystkie pomyte.Jeszcze przerobić spodnie i pomyć naczynia co są za szkłem.Powoli można już kupywać artykuły na święta.Jutro znów do miasta muszę jechać zawieźć mocz niewiem tylko do której godz czy tak samo jak posiew do 9:00?Później zakupy,zrobić obiad.Dzisiaj ciężko się jechało rowerem tyle śniegu napadało plus lód na drodze było ślisko. Czekająca zobaczysz szybko czas zleci. Euforiaaa już masz najgorsze za sobą a co płci najważniejsze żeby było zdrowe.Masz jakieś przeczucie co to może być?Mam koleżankę która też jest już w połowie.Na kiedy masz termin?Koleżanka ma na kwietnia. Tamagoci poczekaj jeszcze parę dni jak niebędzie @ zrób test.Może akurat będziesz miała fajny prezent na święta. Nadzieja86 Co to jest clo?I ten monitornig? Wiosną lub latem mały remoncik pokoju malowanie.Niedługo kolacja i spać.Odezwę się jak naprawią kompa.Miłego Dnia Papatki 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia29
nadzieja 86 wiesz co ja od listopada 2009r do marca 2010r miałam monitoring potem przerwa (ale naturalnie cały czas walczyłam) i teraz od października znów się zaczęło. A monitoring wygląda u mnie tak:biorę clo 2-6 d.c i mam podglądanko jak pęcherzyki rosną tydzień po miesiączce a potem lekarz mi wylicza kiedy mam przyjść na zastrzyk żeby pękły i mniej więcej wychodzi że w 14 d.c ale nie zawsze czasem bywa że pęcherzyk wolniej rośnie to muszę być jeszcze raz za kilka dni a ostatnio się zdziwiłam bo mój pęcherzyk w 14 d.c miał 30mm więc teraz lekarz zmniejszył mi dawkę leku. clo - (clostylbegyt) to wspomagacz żeby jajniki produkowały większą liczbę pęcherzyków i stymuluje ich wzrost. Natomiast zastrzyk z pregnylu ma spowodować że pęcherzyk pęknie. Zanim wybrałam się do lekarza to rok starań miałam już za sobą, wcześniej okazało się że miałam podwyższoną prolaktynę ale to już temat zamknięty brałam bromergon i jest ok. Badania hormonów też robiłam i jest dobrze mąż tez ok. Czyli co jeszcze może być jakaś blokada wewnętrzna. "Rozmowy w toku" oglądałam i faktycznie to prawda co mówiła ta dziewczyna o paranoi. Jak zaczynam za bardzo fiksować to szukam sobie jakiejś odskoczni i to pomaga ale myśli o tym że może kiedyś się uda a tu latka lecą nie dają mi spokoju. A wy co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to znowu ja :P test zrobie okolo 40 dnia cyklu wiec jeszcze kilka dnie nie spiesze sie bo moze znowu sie spóźnia bo juz tak bylo a jesli jest ciaza to test pokaze 2 kreski czy zrobi jutro test czy za tydzien wiec nie ma co sie nakrecac bez potrzeby nic lece dalej pozadki robic na sobotnia imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tyle się Was zrobiła na forum, że chyba zacznę gdzieś zapisywać która co i jak i która jest w ciąży,hehehe zwłaszcza że ja nigdy nie miałam pamięci do imion i nazw więc jak przekręcę fakty lub przypisze je do innych właścicielek to sorki:) oglądałam rozmowy i później nawet mężowi opowiadałam, niesamowite po 20 latach zaszła w ciąże- i to jest właśnie wiara i optymizm, ale zamiast fiksować wzięli sobie dwie dziewczynki z domu dziecka i piękne jest to że samo w sobie otrzymali nagrodę jaką jest szczęście tych małych a potem jeszcze taka wisienkę na torcie z tą ciąża... coś pięknego!! przeraziło mnie tylko jedno że te małe obawiały się że to małżeństwo je odda, oczywiste że nie odda ale powiem wam co te małe musiały przejść i jakie musiały mieć życie że pomimo tak fajngo zakończenia jakim była adopcja nadal maja obawy że mogą być niechciane, to gorzej jak przedmiot-- naprawdę mnie to poruszyło! powiem Wam że ja jakiejś większej fiksacji jeszcze nie mam, myślę o dziecku liczę i przeliczam ale biorę pod uwagę i to bardzo dużą że istnieje szansa że sama tego mojego dziecka nie urodzę. I nie mówię to o żadnych surogatach ani kupowanych brzuchach a jedynie o adopcji. Nawet zbytnio niespieszy mi się robić tych badań, właściwie boje się je zrobić bo wiem że zaraz wyjdzie coś nie tak i dopiero się zacznie. dzisiaj 36dc normalnie powinnam mieć okres ale go nie mam i się nie zanosi. czyli powtórka z rozrywki. z ta dziewczyna, to po prostu przykro mi się zrobiło, na mikołaja.... moja młodsza siostra ta sama która jest w ciąży zapisała się na oddanie szpiku, jakieś badania tylko miała i gotowe. powiem wam że lekki dół mnie ogarną ponieważ mam zrobić prace na zaliczenie w 3 osobowej grupie ale okazało się że dziewczyny maja zwalony net i praca została na mojej głowie, a po drugie mam jutro seminarium a nie mam jeszcze nic na temat mojej pracy licencjackiej i tak strasznie nie chce mi się jej pisać że coś okropnego, nawet nie jestem pewna co do tematu. włączyła mi się dolina, z mężem zdarzyłam się już popstrykać, potem pogodzić a na końcu puścić focha. i te świerszcze mnie tak strasznie irytują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też sie wczoraj popsztykałam z moim,bo znowu mu coś nie pasowało.A nie pasowało mu to,że jak przymierzył płaszczyk,który chcieliśmy dla niego kupić,to ja się zaczęłam uśmiechać,bo mi się w nim podobał nawet,a on potem mi mówi,że już mu się odechciało płaszczyka,bo ja się tak na niego-na płaszczyk,napaliłam,że nie patrzę czy dobrze leży!Wiadomo,że patrzę na to,ale jak go zobaczyłam w tym płaszczu to mi się w nim spodobał,a 3lata go o płaszczyk"molestowałam",że się uśmiechnęłam.Czasem to już siły nie mam ciągle pretensje,upominania,"mogłaś tego nie mówić"albo"mogłaś to zrobić tak"itp.Skąd tu wziąć cierpliwość? Rozmowy w toku przegapiłam:(A nie widzę,żeby powtórka była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika clo,tak jak napisała Jusia,to są tabletki na stymulację owulacji-ja teraz jej nie mam!A monitoring to nic innego jak usg w ok.10-12dc-różnie u każdej kobiety po tych tabletkach,żeby sprawdzić czy jest owulacja! Widzę,że Ty też robisz przeróbki ciuchów?A szyjesz też coś? Jusia dzięki za odpowidź,a powiedz mi ile miałaś pęcherzyków po clo na monitoringu?Mówił Ci lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka z rana ogladalam rozmowy w toku i sie popłakałam ile musza ludzie sie nacierpiec jak to pani psycholog powiedziała ze 2 ciaze zajsc latwiej gowno prawda jestem mamusia corki i wiem ile sie musze naciepiec i ile comisiecznych rozczarowan juz przeszlam co i w tym miesiacu nastapilo przyszla w nocy @ i znow mam dola bo nawet maz mowil ze sie udalo zrob test i mialam robic rano a w nocy suprice przyszla @ ehhh mam dosc juz nie wieze ze sie uda mam dosc wysiadam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci,po części Cię rozumiem,ale co mają powiedzeć pary,które nie mają ani jednego dziecka?Dziękuj bogu,że Tobie narazie chociaż raz się udało,że masz zdrową córcię,że się rozwija dobrze,że rośnie,ale przede wszystkim,ŻE JEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Sylwia ładnie to opisałas ja tez ogladałam rozmowy w toku dobrze ze dziewczyny napisałyscie ze bedo na ten temat mowic bo ja bym nie ogladała.Podziwiam ta pare co 20 lat czekała i taki cud ja to po tylu latach z jednej strony sie cieszyła a z drugiej juz taki wiek ze przykro mi by było ze tak pozno. Mnie grypa dopadła i strasznie gardło mnie boli miałam sprzatac a nie mam siły bo słaba jestem.Jutro ide do pracy na pierwsza zmiane a popołudniu mam gosci troche sie rozerwe i zrelaksuje.Mam nadzieje ze wam też miło weekend zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo kochana dziekuje Bogu codzinnie za wspaniala corke jest najlepszym co mnie spotkalo w zyciu :* a ja wszystko zrobilam na jutro na urdzinowa imprezke meza sprzatniete ugotwane teraz leze odpoczywam ale jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia29
nadzieja86 po tych lekach to moje jajniki różnie reagowały bo np. były dwa, trzy pęcherzyki lub jeden i lekarz mówił że szansę ma tylko ten wiekszy lub oba jeśli są podobnej wielkości (ciąża bliźniacza), mniejszy zawsze się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam nadzieja86 Spodnie mam do sfatrygowania,skrócenie nogawek bo są za długie i w pasie zwęzić. Od rana boli dół.Na nic nie mam ochoty nawet jeść a jeszcze dzisiaj chrzciny.Śnieg mokry sypie,zimno.Jeśli będą wolne terminy jeszcze w grudniu idę do fryzjera na pasemka.Czuję że się @ zbliża.4 tabletki zostało jeszcze triqularu później tydzień przerwy.Jak biorę triquilar cykle mam tak jak powinno być jak jeden cykl było bez tabletek już 2 dni było spóźnienia.Przy triqularze mam w ten sam dzień jak zawsze zdarzało się że było 2 dni przed @ ale się tym nie przejmuję.Zastanawiam się czy jak biorę triquilar to można brać też clostylbegyt.Myślę czy triquilar też poprawia owulację.W jakim wieku robią ten monitoring?Idę się położyć.Papatki 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia29
monika940 wiek tu nie ma żadnego znaczenia, monitoring cyklu czyli usg lekarz zaleca zawsze kiedy bierze się leki na wspomaganie owulacji z tego względu że mogło by się zdarzyć przestymulowanie jajników i wtedy mogło by się to źle skończyć. wspomagacze lekarz zaleca wtedy gdy są zaburzenia hormonalne(cykle bezowulacyjne, zbyt krótka druga faza cyklu itp.) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
jusia29 Mam PCO stwierdzone i czytałam że przy PCO jest owulacja opóźniona lub wcale jej nie ma.Narazie biorę triquilar do kwietnia a potem do szpitala na leczenie PCO.Czy ktoś miał PCO?DO jutra.Papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×