Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość czekająca...
Nadzieja to faktycznie jesteśmy w tyle nic nie pisałaś wiem że czasami przykro jest pisać taki rzeczy ale przecież to jeszcze nie jest coś najgorszego pewnie dostaniesz jakieś hormony i owulka wróci!! Głowa do góry!! Witam imienniczkę:P Fajnie że jest nas więcej na forum tylko szkoda że z takimi problemami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca trochę mnie to martwi,ale trochę,bo przywykłam,że się nie udaję,że są problemy,ciągle pod górkę.Nie chodzi o to,że NIE WIERZE,że się uda,bo mam nadzieję,że to jest możliwe,bo raz już się prawie udało,ale pogodziłam się chyba z tym,że to nie takie proste,że trzeba się naczekać,nacierpieć itp.Tak to chyba można ująć,że w pewnym sensie pogodziłam się z tym,że nam się nie udaje! Monika940 nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Czytałam że robicie testu owulacyjne.Czy testy owulacyjne są drogie?Czy jak się bierze hormony to można zrobić te testy czy dopiero po hormonach?Bo niewiem czy mam owulację.Narazie mam wzdęty brzuch,mdli,boli na dole to jest ból ciągnący i ciągne aż krzyża.Czytałam że jak ma się PCO to jest opóźniona owulacja lub jej wcale niema.Jak dobrze pamiętam przy hormonach nie ma owulacji chyba że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
@ nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...testy owulacyjne w aptekach są drogie,ja płaciłam za opakowanie25zł,a było tam 5testów.lepiej sobie na allegro zamówić,wychodzą o wiele taniej!Czy można je robić w czasie brania hormonów?nie wiem szczerze mówiąc:)Ja jeszcze w środę jadę na pomiar pęcherzyka,gin chce sprawdzić,czy owul.mi się czasem nie przesunęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
No właśnie patrzyłam i rzeczywiście są drogie.18 zł za 5 szt.Spytam się gina zrobić czy poczekać.Chyba że ktoś inny wie.Idę na kolację.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Mierzyłam przed chwilą tempkę pod pachą mam 37,2.Pół dnia jest mi zimno.Zrobiłam sobie sama posiew i mam bakterię.Lekarz powiedział że mogę mieć nawet gorączkę od bakterii.Brałam furagin nadal jest teraz biorę amotaks mam nadzieję że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja89 Dziękuję.Robię tosty.Może się skusisz?Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja podziękuję,bo jestem już przejedzona,a jeszcze mam pyszną wędzoną kiełbachę i kapustę kiszoną domowej roboty i mnie korci sobie skubnąć,ale jestem pełna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Cześć Dziewczyny.Jeszcze śpicie?Ja już wstałam.Niemogłam coś dzisiaj spać przez bakterię.Poszłam się wysiusiać przed spaniem i za chwilę znów.Stan podgorączkowy nawet gorączką.Ból na dole najbardziej ciągnie do tyłu do krzyża.Nieidzie wysiedzieć.Brałam furagin nic dalej bakteria jest.Na 5 dni jeszcze zostało amotaks 1g.Ginekolog kazał iść do rodzinnego po skierowanie na posiew powiedział że jak od rodzinnego dostanę skierowanie i będzie ta bakteria jeszcze będzie działał.Biorę też clotrimazolum w maści i globulkach potem maść pumicort coś takiego a na końcu ecovag.Tempkę mierzę teraz pod pachą mam 37,0.Od rana mdli na wymioty zbiera.@ nadal nie ma.Myślę czy przez PCO może być opóźnina lub przez bakterię.A bakterię mam od września enterococcus faecalis że jest ciężko do wyleczenia.Idę na śniadanko.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Przyszła przed chwilą paskudna @.Boli jak cholera.Nieidzie wysiedzieć ani iść.Wziełam w ciągu 2 godzin drugą tabletkę nospy forte i jak narazie nic.Tak poleciało że nawet nie zdążyłam dojść do toalety.Idę się położyć.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Wy juz dostałyscie @ a u mnie ani widu ani słychu po tej laparoskopi powinnam juz dostac a tu nie ma.Teraz mi całkowicie sie przestawi,ale moze i dobrze ja po operacji miałam przez cały tydzien i jak poszłam do szpitala to dopiero mi sie skończył takze bez jednego dnia leciało mi przez 2 tygodnie.Jestem ciekawa jak teraz bedzie.Pozdrawiam was mocno równiez te nowe kolezenki za was tez trzymam kciuki aby wszystko sie ułozyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
asiula0007 Jak długo jesteś po laporoskopii?Na co miałaś tą laporoskopię?Ile już czekasz na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Ale cisza.Do jutra.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Monia ja laparokopie miałam bo mam nierdożne jajowody a jeszcze lekarze mi spaskudzili bo miałam operacje przebili mi macice i te lerzenie sie wydłuzył, miałam robiana 27 pozdziernika teraz tamtego miesiaca.Powinnam juz dostac @ ale po tym co mi paskudzili to sie nie dziwie ze sie opóznia ale jestem ciekawa czy mi teraz sie unormuje bo miałam niergularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
asiula0007 Jak się czujesz po laporoskopii?Długo leżałaś po tym zabiegu?I jak się czułaś po laporoskopii?Czytałam że jak osoba ma PCO też może mieć laporoskopię.Mam PCO.Zobaczymy czy mi nie zrobią jak pojadę do szpitala.Idę robić śniadanko chociaż niewiem czy będę jadła.Nie mam apetytu.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Ja jestem teraz na chorobowym do 2 grudnia gdyby mi nie spiepszyli to bym juz pracowała a tak to wyglada jak bym była po cesarce.W szpitalu leżałam 9 dni a jak robia laparoskopie to 3 dni i do domu.Teraz jest dobrze najgorzej było z poczatku ledwie chodziłam i mi było słabo duzo musiałam lezec, teraz po mału sobie sprzatam wykorzystuje czas wolny bo pozniej tyle nie zrobie a świeta coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, widzę że u Was po staremu... same problemy... do mnie jakaś ch*lera się przypałętała... mam niesamowite upławy, coś jak kaszka albo serek wiejski, strasznie piecze i jeszcze mocniej swędzi, nie mogłam na zajęciach wysiedzieć, w ogóle nie mogę siedzieć na twardym, chodzę jak bym miała narobione w gaciach, wszystko mnie boli i obciera.... i tak od piątku... ale mam tez optymistyczną wiadomość: dostałam namiary na lekarza który leczy takie odchyły jak ja jest w lublinie, poszukam jeszcze jakiegoś na Rzeszów... będzie może bliżej:) a może mnie ta "infekcja" po tym moim 60 cyklu złapała? może tu tkwi problem? echh... do juterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja już dziś do pracy nie szłam,siedzę sobie w domku i kawkę będę piła!Coś mnie gardło boli i ropa mi idzie:( A tak poza tym,to bez zmian. Monia jak się dziś czujesz?też mam z takie bolesne @:( Asia,a Ty na laparoskopię miałaś skierowanie od prywatnego gina? Sylwia współczuję Ci tych upławów,okropne musi być te ciągłe swędzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!oglądałyście film"Nigdy nie mów nigdy"?Jeśli nie,to polecam,pokazuje,że "cuda"czasem się zdarzają i daje do myślenia!!!obejrzyjcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Nadzieja to pisz o której ten film leci i na jakim kanale.Ja miałam skierowanie od prywatnego tak.Dzis własnie sie dowiedziałam ze nawet adoptowac nie moge bo mam za mały starz małzenski bo to h.. strzelił za przeproszeniem bo trzeba miec 5 lat a te krowy co porzucaja to nie musza czekac co za polityka jestem taka zła ze nawet sobie nie wyobrazacie nie dosc ze spac w nocy nie mogłam to od poniedziałku sie takie co dowiaduje.Ja to nie mam szczescia w życiu i juz go nie bede miała teraz to moge kochac samo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Nieoglądałam tego filmu a co do samopoczucia to cały czas boli na dole ciągnie.Od dwóch dni jest problem z wypróźnianiem.Przy wypróżnianiu tak boli na dole jakby miało rozerwać tak czuję.Byłam u ginekologa i ginekologicznego nic niejest.Mówił że te bóle mogą być od tych bakterii.Antybiotyk mam do środy.A w piątek jak się skończy @ idę do chirurga bo może te bóle na dole mogą być od jelit.Piję teraz herbatkę z żurawiny może pomoże na te bakterie.Będę wieczorem.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Jak się czujecie?Mnie boli dól ale trochę już mniej.Dzisiaj pada cały czas deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×