Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie, czy dwa dni po ewentualnym zapłodnieniu powinna już być podwyższona temperatura? właściwie ile po zapłodnieniu zaczyna by podwyższona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem już po HSG,jajowody drożne.Badanie bolało,ale było do wytrzymania:) Sylwia dzięki za informacje o adopcji! Monika wszystkiego najlepszego:)Nie pisałam wcześniej,bo nie miałam czasu wejść na kompa!Jak tam @?Przyszła? Sylwia tempka jest podwyższona po owulacji,a jeśli się długo utrzymuje2-3tygodni można podejżewać ciążę i wtedy można test zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam No ja jestem chora ból gardla-angina.Leżę cały czas.Temp najwyżej 37,3.Ciśnienie mam dzisiaj coś wysokie.I jak narazie nerki nieprzestają bolec często oddaje mocz.Dobrze że niedługo do szpitala.Mam nadzieję że teraz będzie wolne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Dziekuję za życzenia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Ja sie nie odzywałam bo sie nic nie działo ale teraz jestem szczesliwa bo dzwonili do mnie z osrodka adopcyjnego i zaczynaja sie juz kursy takze szansa na dzidziusia bedzie szybciej.To bedzie dla mnie zainteresowanie nie bede myslała tyle i lekarstwo na smutki.pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Co slychac u was dziewczyny tak tu cicho.Ja dzis ide do pracy na 2 zmiane taka ładna pogoda a ja musze pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie się nic nie dzieje,pogoda jest rewelacyjna,czuć wiosnę:)A tak to bez zmian niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robotki kolo domu corka wczoraj miala 3 urodziny 2 kwietnia do lece do kraju na 2 tygodnia i tak wszystko toczy sie dzien za dniem tydzien za tygodniem jakos zyje musze hehe siedze na lezaczku wygrzewam sie na sloneczku u nas bym stwierdziala za dzis to lato. serdecznie pozdrawiam i zycze mielgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Tamagoli Miło ze sie odezwałas. Ja codziennie zagladam a tu cicho postanowiłam sie modlic mowie codziennie rozaniec i kiedy mi sie zbiera na płacz to mi dodaje wiecej sił.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
czesc dziewczyny mialam dziś dotac @ nie ma:) poczekam jeszcze 2 dni i zrobie test Nie wczuwałam sie tak jak poprzedniego miesiaca bo oszalec mozna;/ Wiec dam znac nie dlugo czy sie udało. Czuje sie jak przed @ wiec nie nastawiam sie na bobika. Ale jakas nadzieja jest. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
3 dni brak @ 2 kreska wczoraj na tescie byla jasniutka. Nie nastawiam sie jeszcze bo w tamtym miesiacu tez mialam bladą. Odczekam jeszcze 2 dni i zrobie kolejny test. Ale czuje ze TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Jabłonka i jak powtarzałaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
TAK WYSZLY SOCZYSTE 2 KRESKI , ALE MOJE SZCZESCIE NEI POTRFALO ZBYT DLUGO, WCZORAJ DOSTAŁAM KRWOTOKU - PORONIŁAM NARAZIE ODPUSZCZAM STARANIA TAKIEGO BOLU NIGDY NIE PRZEZYLAM:( PODDAJE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
to serdecznie współczuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablonka1984 bardzo mi Jablonka1984rzykro wiem co czujesz, zadne slowania nie pomoga ale trzymaj sie. ja juztro lece do polski na 2 tygdonie wiec nie bede mniala jak do was zagladac ale jak tyko wroce to przeczytam i nadrobie zaleglosci. dzis pranie prasowanie i wieczorem jak mala zasnie pakowanie a jutro w rano kapiel obiadek na szybkiego i w droge corcia nie moze sie doczekac az zobaczy babcie 1 i 2 i bedzie miala sie z kim bawic bo u mojej mamy brat ma 2 dzieci wiec nie bedzie jej sie nudzic a ja jade do ginekologa porobic badania do dentysty i do dermatologa z corka. taze 2 tygodnie mam biegania i zalatwiawnia spraw ale wieczoram bedzie czas na piwko w milym towazystwie i spotkanie sie z przyjaciolka z lat techikum juz obydwie nie mozemy sie doczekac, super jest wiedziec ze sa ludzie z ktozy zawszwe pamietaja o znajomych z lat szkolnych hehe a jest co wpominac. nic ide robic golabki i jedzenie dla meza robici zrozic w zamrażalce bo nadal ma reke w lastiku i bedzie ciezko mu samemu obiadki robic wiec trzeba zadbac o jedzonko zeby wiedzial jak bardzo go KOCHAM pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widzę że dożo mnie ni ominęło, widzę też że topik umiera..... chyba tak jak nasze nadzieje... co? Jabłonko bardzo Ci współczuje, sama byłam w podobnej sytuacji i powiem Ci ze ja sie nie poddałam a jedynie odpuściłam na jakiś czas, swoją drogą poddawałam się co miesiąc a potem znów nadzieja... hehe jak sobie odpuścisz na jakiś czas to zawsze jest nadzieja... powiedzmy daj sobie kilka miesięcy na załatwienie najważniejszych spraw... jakiś cel porostu sobie obierz anie nie dzidzię, tłumaczysz sobie tym że jak będzie maluch to nie będziesz miała jak tego załatwić (tego celu). ja teraz zajęłam się uregulowaniem tego śmietnika: miałam 7 dni @ potem 11dni przerwy, 2 dni plamienia, 12dni przerwy i kolejne 11 dni okresu, od jutra biorę luteinę przez 10 dni... prowadzę też temperaturę i powiem wam ze wykres wygląda jak zapis trzęsienia ziemi....... poza tym zajmuję się moim zwierzątkiem za dwa dni mija 2 lata jak je mamy:):) odzywajcie się częściej... chyba że juz wsiąkłyście w inne topiki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam Mam dobrą nowinę.Dziewczyna mojego brata dzisiaj urodziła.Miała cesarskie cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Sylwia podwyzona temperatura zaczyna sie wraz z dniem owulacji i utrzymuje sie do okresu, gdy bedzie ona dłuzej trwala wtedy mozemy mowic o ciazy. Dziewczyny czy wy tez macie rozpulchniana twarda szyjke juz tydzien przed okresem?Moja pochwa jest taka bardziej jakas szorska :) Mezus mowi ze jest duzo ciasniej:) Nie napalam sie bo wszystko moze jak zwykle okazac sie zludne;/ Ale macie racje nadzieja jest i bedzie chyba co miesiac:) Wredota powinna przyjsc w 1 maja, pewnie znowu mnie nawiedzi. A jak u was??Zaciązyl ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
Jablonka1984 tak chyba zawsze jest :) moj mezus tez tak zawsze mowi. Ktory miesiac sie juz starasz? Ja sie staram od 2 miesiecy i nic :( trace nadzieje, ze moze jakas wybrakowana jestem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis82 bedzie 4 miesiac. W tym miesiacu dostałam tydzien wczesniej @ i ciagle bola mnie jajniki, pozatym utrzymuje mi sie temperatura podwyzszona wiec ja juz nic nie rozumiem. Testu nie robie bo nie lubie patrzec na widok jednej kreski.Moj orgaznizm wariuje. MAm nadzieje ze sie uda w koncu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
ja tez jestem jakas wybrakowana hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
hehe w koncu sie uda!! Jablonka1984 a bylas u ginekologa? Ja bylam i mi powiedziala, ze to od tabletek ( bo bralam 5 lat) mam teraz problemy :/ A jeszcze mam ten minus ze nie mieszkamy razem z chlopakiem wiec nie mam go pod reka ;p Ale dzidzia juz postanowiona. To ma byc moj pierwszy bobas wiec stresik jest ogromny. Jak widze w sklepach ubranka to mam ochote kupic wszystko co sliczne! A na te male stopki to tak rozczula... A jajniki i temperatura to moze jakas infekcja? Mi doktor powiedziala, ze czasem od nadmiaru seksu jak sie czlowiek mocno stara to bola jajniki, ze jak sie wciaga brzuch to ból az przeszywajacy sie robi.. :/ pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis 83 w sumie nei mam żadnych dolegliwosci , wiec nie wiem bylam u ginekologa 2 miechy temu. Moje kolezanki teraz zachodza w ciaze az serducho sciska z zazdrosci. to ciekawe kiedy nam sie uda. Mam nadzieje ze sie pochwalisz:) rozpoczelam nowy cykl staran, powodzenia rowniez tobie. Kiedy konczysz cykl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziąchwy:) najpierw do koleżanek wyżej, dziewczyny nie ma co panikować, 2 czy 4 miesiące to nic... naprawdę nic, do lekarza zapraszam po 6 cyklu a właściwie żeby Was nie zbył to najlepiej jeśli to będzie konieczne dopiero po 12 nieudanym cyklu... ale mam nadzieje że już będziecie po porodzie:) mi w styczniu minęło 5 pełnych lat odkąd współżyjemy bez zabezpieczenia (jakiegokolwiek), w tym za 3 miesiące minie 2 lata po ślubie odkąd bardzo się staramy. Więc aby "świrować" macie jeszcze trochę cykli przed sobą... a gdzie reszta? gdzie koleżanki zaciążone? czyżby na porodówce? ja już jestem w 3 cyklu mierzenia temp. dzidzię odpuściłam teraz skupiłam się na wyregulowaniu temperatury coraz ładniejsze te moje wykresy:) mam tylko takie odchyły czasem jak 35.9 lub 35,8 a następnego dnia 36,9 hehe i tak na przemian:P no no co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dziewczyny jeśli wy jesteście wybrakowane hmmm.... to jaka ja jestem? Nie możecie tak o sobie myśleć, może brak efektu jest po stronie partnera ale nie oznacza to zaraz że to on jest wybrakowany!! ja to określam jako "odchył" od normy:) hehe powiem wam że mam znajomą która po 4 latach bardzo intensywnych starań, a przed okresem tych 4 lat też się nie pilnowali zbytnio zaszła w ciąże, rodzi we wrześniu i ciężko im było ale się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Sylwia lat 23 jak bedzie to bedzie , juz tak powoli przechodzi mania natychmiastowego zaciazenia. Wakacje sie zblizaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
Z tym wybrakowaniem to zart ;) ale czytam juz takie bzdury o zachodzeniu w ciaze, ze glowa peka.. Ostatnio czytalam nawet o pozycjach przy ktorych niby sie najlepiej zachodzi hihi. Jabłonka1984 ogolnie okrs dostalam 27 kwietnia i 2 maja mi sie skonczyl. Wiec czas start ;) Ale mam wlasnie podobne mysli.. wakacje z brzuchem to chyba nic przyjemnego. Na sloncu niemozna przebywac, opalanie odpada, w upal czlowiek sie meczy, duzo trzeba pic, a piwko wieczorem zimne kusi.. Ale gdyby trafila sie fasolka to bym odpuscila te wszystkie przyjemnosci. Snia mi sie po nocach male buciki :) Normalnie sie rozczulam jak widze male ubranka. Ale takie na mini mini mini na niemowleta a nie na wieksze dzieci. A Wy macie dziewczyny juz dzieci?? Moze w ogole glupio zabrzmie... ale pare lat temu.. bodajze w 2007 roku jadlam escapelle. Myslicie, ze to moglo miec wplyw na moj organizm? Wtedy spanikowalam, nieodpowiedni chlopak i w ogole. A to tabletka do 72h wiec zadna aborcja ani nic. Nigdy nie zrobilabym czegos takiego. Te tabletki w sumie maja reklamy nawet w klubach w toaltach i w ogole wiec ich nie demonizuje jak nie oczytani ludzie ale boje sie, ze moglam cos poprzestawiac... ajj juz chyba mam paranoje jakas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis82 co ty tabletka 72 godziny po juz na pewno nic nie zaklocila , bardzo duzo osob juz ja bralo i maja dzieci. Ja jestem przykladem mam synka juz 3 latka ma:) ktory liczy na rodzenstwo kiedys:) tez cykl rozpoczal mi sie 27 hehe wiec lecimy na tym samym:) tylko ze moje @ trwaja 2 gora 3 dni. Mi sie nic nie sni , chyba duzo myslisz skoro snia ci sie buciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×