Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fijałkowa mama

Smyk? 5,10,15??? Ubranka dla dzieci - gdzie????

Polecane posty

olkowa mam pytanie a gdzie kupujesz ubranka qq duck?bo ja dostałam parę ciuszków od teściowej i jestem zachwycona.Ubranka się fajnie układają bo ja mam dzidzię trochę pulchną, a bawełenka jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Carrefour jest taka firma TexKids i też ubranka są dobrej jakości. Poza tym C&A ma też dobre i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do H&M to jak raz zobaczyłam co oni mają na metce a co ja w rzeczywistości trzymałam w ręku to się przeraziłam.Na metce 100% bawełna a tak naprawdę to ten materiał to jakiś lateks przypominał, o cenie już nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupująca masz tu link do sklepu internetowego tej firmy http://qq-duck.eu/sklep/ . a sklepy są we Wrocławiu w pasażu grunwaldzkim i chyba w Kaliszu o ile dobrze się orientuję, ale nie jestem pewna czy gdzieś jeszcze. osobiście robiłam zakupy we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berney-Toys.pl
Są bardzo drogie,dlatego moim zdaniem warto szukać promocji i wyprzedaży w dobrych sklepach internetowych. Teraz fajne obniżki są u nas na www.Berney-Toys.pl gdzie serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas jest 9.00 i chwała Bogu
Według mnie najtaniej jest w C&A i CUBUS. Wszędzie indziej to owszem, ale na promocjach posezonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
5 10 15 polecam, Smyk dla nas za drogi (sweterek za 70 pln..dla mnie takie kupuje :p) w H&M łądne ciuszki, drogie, ale czasem mozna trafic na ciekawe przeceny np kamizelki jesienne na koszule za 30 pln. Zara - fajne, ale drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Ja kupuje w H&M,SMYK,ZARA,5-10-15 ale tylko kupuje tam przeceny bo normalnie szkoda kasy jak bez promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinn
polecam Charles Vogele - ceny przyzwoite, dobra jakość i wzornictwo nie przesłodzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karniera
Na https://www.kolorowemarzenia.pl masz mnóstwo ubranek dziecięcych. Uwielbiam dział promocje - rzucają tam czasami nowe rzeczy w cenach niższych niż w ciucholandach. Po za tym mają tam dobre marki - choćby mariquita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki lajf
W H&M kupuje tylko z promocji i czasem naprawdę tanio można cos wyszperać :) C&A tez raczej tylko promocje. W Smyku - to samo, i w przeciwieństwie do niektórych piszących tu mam akurat nie zawiodłam sie jeszcze na jakości. A ostatnio odkryłam jeszcze PEPCO - jakościowo naprawdę niezłe, no i ceny tez całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik90
ja kupuje w PEPCO i jestem zadowolona z jakosci ciuszkow ostatnio kupilam sukienke i 2x body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej!
Smyk ostatnio obniżył swoje ceny. Ale warto kupować w nim, bo ubrania są naprawdę dobrej jakości i starczają na długo(moja córka ma 13 lat i jadną bluzkę ma 2 lata). 5.10.15 jest spoko. Niezbyt drogo, a ciuchy są fajne. Endo jest dosyć drogie, ale ubranka są prześwietne! Warto czasem nie kupować 3 bluzek w 5.10.15 a kupić jedną w tym sklepie bo dziecko będzie zachwycone, a ubranka nie tracą koloru. W pepco ubrania są tanie jak nie wiem!!! A moim dzieciom bardzo się podobają. Warto także poszperać na targu/rynku bo ubrania tam są tanie, a czasem najbardziej cieszą dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta katowice
Również często trafiam na okazje w sieci i z nich korzystam. Te kolorowemarzenia najlepsze promocje mają na ciuchy marki Mariquita, którą zresztą bardzo lubię. Najbardziej podobało mi się, że np. w październiku, przed sezonem, potrafili przecenić kurtki zimowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol szydłowska
polecam smyk ,troszeczke drogie ale gatunkowo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smyk dobre gatunkowo...hmm jak dla mnie średnie, a czasem nawet kiepskie, kupuję tylko na wyprzedażach, bo mają z reguły spore przeceny, wtedy się w miare opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pepcko jest tanio a jak sa promocje to juz w ogóle :) Ostatnio małemu kupiłam pare bluzek za 5 zł jedna i dresik za 10 zł, spodnie co prawda już jak nosił oblazły...Ale z bluzek jestem zadowolona :) Pare razy uprałam i stan super :) Za to ze smyka (na szczescie dostałam a nie sama kupiłam ale jest mi strasznie szkoda bo pizamki sliczne) uprałam raz pizamke nadruk z łosiem, zeszły rogi łosia, tragediia :( Po praniu sto razy lepiej wygladaja ubranka z pepco niz ze smyka, z 5 10 15 mam ale jeszcze nie wypowiem sie bo za duze :) A tak to ja tez kupuje w limpekdach czesto z metkami za grosze i jakosc jest super wikszosc rzeczy wyglada jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej małej kupuję rzeczy na stronie allinside.pl. Kurteczkę na zimę i wiosnę również kupiłam na tej stronie, jestem bardzo zadowolona ze swych zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję aktualnie coccodrillo bo córka wyrosła już z innych producentów. Dla dzieci 0-3 polecam w szczególności ubranka Pinokio, które kupicie w sklepie http://lencia.pl Cena/jakość zdecydowanie lepsza niż Smyk i 5-10-15 gdzie wszystko jest z "bawełny" i super "tanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaxx3
Mamuśki, a ja polecam outlety! Szczególnie w necie można coś znaleźć ciekawego, dobrych firm w niskiej cenie! Nie ma się co bać, ciuszki mają metki! Ostatnio przy okazji zrobiłam zamówienie na markowy-outlet.pl i jestem bardzo zadowolona. A najważniejsze: córeczki chętnie noszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to kupiłam niedawno kilka fajnych ubranek na http://www.mituapi.pl/. Ciuszki jak najbardziej spełniają moje wymagania więc jak za taką cenę mogę śmiało polecić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smyk jest fajny... ale drogi moim zdaniem. Kupuje tam, ale tylko wtedy jak mają wyprzedaże. Na szczęście są dość często, chociaż ciężko przez to za nimi nadążyć. http://moje-zakupy.com/Smyk tu mam agregator promocji, który trochę ułatwia zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam po sieciówkach, bo wiadomo, tam taniej. Korzystam głównie z wyprzedaży i kupuję na zapas rozmiarowo. Ostatnio kupiłam pare fajnych ciuchów w Carry Kids, bo koleżanka mówiła, że mają jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię Carry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyprawke dla mojej córeczki kupiłam w sklepie internetowym PINOKIA. Maja ładniutkie i bardzo dobrej jakosci ubranka przez co są bezpieczne dla maluchów. Co najważniejsze ubranka firmy Pinokio są szyte w Polsce. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 5-10-15 moim zdaniem jest tanio. A ubrania mają super jakość. Bardzo lubię ich tiszerty, bluzki, a ostatnio kupiłam też kurtkę na wiosnę, bo niestety pogoda nas nie rozpieszcza. Kupuję online- latwe zakupy i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×