Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jobboj

2 miesiac i zadnych rezultatów

Polecane posty

Gość jobboj

czy ktos wie o co chodzi? od 2 miesiecy jestem na diecie, i zadnych rezultatów, mam juz dosc!!!!!!!! dzis mam kryzys i jem jak wariatka , wiem ze bede załowała, ale 2 miesiace!!!!! i nic????? co jest nie tak? ograniczyłam jedzenie maksymalnie, nie jem po 17, pije tylko wode i zielona herbate, nie jem słodyczy i fast foodow, chyba zaczne głodówke albo cos w tym stylu, to nie jest normalne ze wgaga nie chce ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie masz nadwagi
i twój organizm uwaza wage za dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotus, moja kolezanka dopiero po 2 miesiacach zaczela chudnac Zamiast ograniczac jedzenie, nie jedz smazonego, chleba, makaronu, maki, jedz duuuuzo owocow i mniej warzyw i rano na czczo szklanke wody z cytryna Ja kiedys jak przeszlam na vego to mi sie nie chcialo smazyc i jadlam same gotowane jedzenie i surowizne i schudlam w ciagu 3 - 4 tyg 10 kg (o 5 za duzo) :D A ze slodyczy nie rezygnuj, ale jedz np. raz w tygodniu typu galaretka z owocami albo owoce + odrobina lodow smietankowych nie bedziesz glodowac, powinnas schudnac i mysle ze Ci sie humor poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobboj
mam nadwage, 170cm i 69kg!!! po dzisiejszym dniu bedzie pewnie 70kg!!! energiczna, taka optymistyczna jestes, ze ho ho, ale ja sie na ten optymizm nie moge zebrac jak juz tyle czasu mineło a waga taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś musi tkwić błąd
może do tej 17-tej najzwyczajniej w świecie jesz za duużo? Chudnie sie tylko wtedy kiedy bilans energetyczny jest ujemny, może u ciebie nie jest... albo wązysz już naprawdę mało i organixzm sie broni... A ruszasz się czy raczej "na leżąco" chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś musi tkwić błąd
może do tej 17-tej najzwyczajniej w świecie jesz za duużo? Chudnie sie tylko wtedy kiedy bilans energetyczny jest ujemny, może u ciebie nie jest... albo wązysz już naprawdę mało i organixzm sie broni... A ruszasz się czy raczej "na leżąco" chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś musi tkwić błąd
może do tej 17-tej najzwyczajniej w świecie jesz za duużo? Chudnie sie tylko wtedy kiedy bilans energetyczny jest ujemny, może u ciebie nie jest... albo wązysz już naprawdę mało i organixzm sie broni... A ruszasz się czy raczej "na leżąco" chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak dolujace to potrafi byc ja jak zaczelam diete schudlam 10 kilo a potem przez kilka miesiecy nic! Mimo ze robilam wszystko jak poprzednio. Zaprzestalam diety na troche jadlam normalnie ale bez obzarstwa po miesiacu wrocilam do diety podobnej jak z przed przerwy i zaczelam chudnac od nowa. Ale jak waga stoi w miejscu to tez mysle zeby zrobic glodowke np 10dniowa ale za slaba jestem na to chyba niedlala bym rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobboj
no nie wazae mało, i nie obzeram sie, czasem i 500kal dziennie , 1000kal nie przekraczam. trzydziestka ............. chyba zakochana jestes ze tak humorem tryskasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzi
najlatwiej bedzie ci cos doradzic jak powiesz co jesz i w jakich godzinach +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzi
najlatwiej bedzie ci cos doradzic jak powiesz co jesz i w jakich godzinach +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobboj
rano kawa z mlekiem, bez cukru, potem po jakiejs godzinie sniadanie, zwyczajne, jakies kanapki czy jajecznica no bez udziwnien, potem woda, herbata, ja nie czuje głodu, nie musze duzo jesc zeby pojesc, koło 4 obiad. lekki jakis ale i smazone i pieczone, małe porcje, potem juz nic,jak mi sie zachce jesc to jakis owoc lub jogurt. nie szaleje z dietami tylko białko , tylko warzywa itp, bo znam siebie i zdaje sobie sprawy ze zawsze bede miała ochote na cos , a nie konieczne na dany jedeyny składnik. wydaje mi sie, ze powinnam zrzuci chociaz ze 4kg po 2 miwesiacach takiego jedzenia. a musze zaznaczyc ze wczesniej jadłam duzo, tzn duzo wiecej:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzi
dieta na samym bialku / samych warzywach / owocach itd bla bla to qpa... ale widze ze nie masz zbytnio samozapracia i chyba nie dopuszczasz ze dieta to masa wyrzeczen niestety... jajecznica przy diecie to slaby pomysl, po miedzy sniadaniem i obiadem (kolacja) nic nie jesz? pewnie laczysz na obiad/kolacje ziemniory / makaron / ryz z miesem pewnie smazonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobboj
jem to co reszt arodziny na obiad, ale małe porcje, i mysle ze jedzac ziemniaka , kawałek miesa, i sałatke, i rano kanapke to nie szalenstwo , wiec nie przesadzaj. nie jem słódyczy , gazowanych a ni słodkich sokow, mysle, ze nie jest zle z tym co jem, ruchu mam sporo, nie jedzac prawie3 nic tj jakies 300kal , spada mi po 2 dniach jakis 1kg, ale to chyba nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobboj
wiec nikt nic konkretnego nie powie? od jutra , obcinam porecje jeszcze bardziej. a najlepiej to wode tylko i herbate zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja sięęęęęęęęęęe
wypowiem jesz za mało i czemu tylko do 17 ???!!!!!!!!!! a co to kolacja jakas gorsza jest ze pomijasz :P masz słaby metabolizm muszisz jesć wiecej napisz przykladowy jadlospis oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne odejmij od tego jakies 30% pij dużo wody jedz zdrowo a nie ubogo a zobaczysz wszystko spadnie ja 4 mc jadlam malo i bez pojecia i nic a teraz jem niecałae 2 mc z dietą z głową i już 6 kg poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzi
dokladnie... co to ma byc za dieta 300kcal..... samobojstwo;] jedz wiecej ale madrzej, nie powinno sie laczyc wegli z bialkami podczas posilkow, czyli ziemniak + cycek odpada, makaron + wol odpada (w ogole ciemne mieso srednio polecam...) jak juz to rob miche surowy z czego tylko chcesz (surowki !!! nie salatki czyli bez mjonezow itd... max jakies przyprawy + oliwa z oliwek) zapychasz sie surowka i do tego np cycek z kuraka (nie caly tylko ile tam ci potrzeba sma powinnas wiedziec jakie masz zapotrzebowanie) jedzenie tego co cala rodzina tylko mniej gubi najwiecej osob, po prostu powinnas zmienic nawyki zywieniowe i wtedy efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, co przeżywasz - ja schudłam 14 kg od stycznia, ale waga stała mi nieraz miesiąc, a że mam pracę fizyczną, wiec kalorii sporo zgubie - to zaczęłam się irytować i pozwalać sobie na jakieś grzeszki... Byłam na diecie dukana ( w zasadzie dalej jestem). Nie liczyłam kalorii, ale bardzo tęskniłam za zabroniona czekolada... autorce radzę poczytać coś na temat diet - bo te 1000 kcl to chyba za mało - organizm potrzebuje ok 600 dziennie na podstawowe funkcje - oddychanie, czuwanie. Wiec normalne jest ze przy takiej diecie czlowiek i zle sie czuje, i nie ma nastroju, brak mu witamin no i chceci na jakikolwiek sport. Pozdrawiam, i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama dieta to nie wszystko, nie można stosować diety i siedzieć z tyłkiem czekając na cud, a nawet jeśli pomoże to tylko chwilowo i potem nastąpi efekt jojo, trzeba ćwiczyć, mieć dużo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunika :)
ja miałam to samo jadłam b. mało przez jakiś dłuższy czas ale to nic nie dawało :/ tak sie wkurzyłam że zaczęłam głodówkę -piłam tylko wode mineralną niegazowaną tylko po to by zagłuszuć żołądek i... tak przez pnad tydzień... schudłam tylko ok 3kg, no ale zawsze coś :)tylko po tem pękłam i jak sie rzuciłam na jedzenie że wróciłam do poprzedniej wagi. teraz chce po świętach wrócić do głodówki bo tylko to jest chyba w moim przypadku najtrafniejszy sposób na zrzucenie kg :) ale powiem wam że niejedzenie jest o wiele łatwiejsze niż jedzenie ale mało:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunika :)
ja polecam rower i hula-hop:) nie męczą tak bardzo, a hula-hopem można kręcić przed tv oglądając ulubiony serial:) a jeszcze bardziej polecam chodzenie po sklepach z ciuchami:) chodzisz tak kilka godz. po takim centrum handlowym i spalasz kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunika ja tez mysle nad glodowka po swioetach 10dniowa bym chciala ale boje sie ze wymiekne:( wiem ze mozna nawet do 8 10 kd zrzucic ale gdybym schudla 5 tez bym byla szczesliwa i to jak. To moze zaczniemy ja razem bedzie latwiej we dwie zawsze jakies wsparcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunika :)
jestem za :) bedzie nam łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunika :)
hmm tylko ja chciałabym schudnąć jakieś 15 kg więc moja bedzie trwała dłużej i musze znaleźć jakiś sposób ana efekt jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama głodówka nic nie daje, bo poźniej następuje efekt jojo, żeby zrzucić kilogramy na stałe trzeba po prostu systematycznie cwiczyć, radze co wieczorny jogging zamiast siedzenia przed tv i oglądania seriali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunika :)
ja to wiem dlatedo kupie karnet na siłke i fitnes i myśle nad czymś jeszcze:) ale podczas głodówki czuje się lepiej, jestem pełna optymizmu i widze efekty :) to podbudowuje do działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunika :)
hmm słyszałam że organizm po obudzeniu się zaczyna spalać kalorie doiero po jakiś 30minutach czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez slyuszalam ze glodowka madrze zrobiona oczyszcza organizm i nie powoduje jojo mianowice madrze bylo opisane jakos poweidzmy 10dni glodowki plus potem 10 dni wychiodzenia z niej czyli powoli zaczynasc jesc cos niewielkie porcje kilka razy dzienie typu jablko albo jogurcik. Noi potem tez nagle sie na zarcie nie zucic tyylko jesc umiarkowanie i rozsadnie. Niunia ja tez bym chciala schudnac 15 w sumie ale nawet i piec by zawsze mnie przyblizylo do sukcesu chciala bym wazyc do lata 65 chociaz a teraz mam 79:( choc przy wczesniejszych 93 to i tak juz niezle by bylo te 65;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×