Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Beti2905 u mnie owu strasznie bolesna ciezko jest ja przeoczyc ale testy pieknie ja pokazaly ale nie wyszlo wiec walcze dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Eterno, ja niestety prawie w ogóle nic nie czuję w czasie owu ( dlatego chciałam się wesprzeć troszkę ) za to bóle miesiączkowe tak, i to jakie, umieram co miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze eterno :) Mowisz trzeci chlopak? Mi jest obojetne, ale chyba troszke wolalabym dziewczynke. Mam cala wyprawke dziewczynkowa ;) Chociaz jak zaszlam w ciaze to do polowkowego usg kiedy dowiedzialam sie co bedzie myslaalm o dzidziu jako chlopcu . Ale jestem szczesliwa z mojej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie wiem czy wiesz, ale test owu jest pozytywny nie gdy pojawi sie druga kreska, tylko gdy ta druga jest rownie ciemna jak testowa. Mysle, ze jak jeszcze nic nie ma to daleko do owulki. Przy nieregularnych cyklach lepiej pomierzyc tempke. Bo na testy mozna fortune wydac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Surfitka wiem :-) może niezbyt logicznie się wypowiedziałam, robiłam test owu w czasie kiedy przewidywałam że owu się zbliża i faktycznie test potwierdził bardzo ładnie , a dziś w ramach sprawdzenia testu (mój M im nie dowierza) zrobiłam znowu i wyszła jedna kreseczka...przeczytałam ulotkę wzdłuż i wszerz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzednim cyklu pierwszy raz uzywalam testow owu i w sobote rano wynik byl ujemny a o 14 juz dodatni do wieczora kreska testowa byla ciemniejsza niz kontrolna ale sluchajcie gdzies widzialam temat ze test owu szybciej pokazuje ciaze niz ciazowy ale czy to prawda moze tak byc bo poziom progesteronu wzrasta ale nie wiem to chyba bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie cie nie zrozumialam ;) No to rzymam kciukaski za druga kreske ale nie takim tescie ;) Ide moja mala uspic, co nie jest prosta sprawa. Dziwnym trafem zawsze wieczor ma najwiecej do powiedzenia i zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, ale test owu pokazuje pik LH a to inny hormon niz progesteron. Po za tym badajac progesteron tez nie wykryjesz ciazy, bo poziomy tego hormonu zmieniaja sie znacznie , a najwyzsze stezenia sa w ok 8 dni po owulacji.. Najszybiej o ciazy dowiesz sie robiac Bhcg, mozna robic juz ok 10 dni po owu i juz moze potwierdzic ciaze. Ale w sumie najlepiej wstrzymac sie do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to wiem:) tylko temat mnie zadziwil nie wpadlabym na to zeby w ciazy robic sobie test LH a tak napisala autorka tematu podpierajac sie swoimi doswiadczeniami wiec puenta byla taka ze po co robic test ciazowy skoro owu jest pewniejszy i tanszy hi hi!co za laski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Witam Was, ja też z M staram się o dzidzie od 11 miesięcy. Mamy problem z ruchem plemników M bo w ruchu a jest 1%, w b jest 6% na dodatek ja jestem po operacji jajników gdyż torbiel krwotoczna mi się rozlała. Czy mogę się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano to tak..wiecie na kafe sa laski co zachodza w ciaze po wspolnej kapieli czy polknieciu spermy. Zolnierzyki niektorych meniow to takie terminatory, ze przezyja na przescieradle, przejda przez majtki albo przegryza gumke..ba i jeszcze trafia na owulke podczas brania tabletek anty. :P Na kafe jest wszystko mozliwe !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes witaj !!! Pewnie dolaczaj, bedziemy cie dzielnie wspierac w walce o wymarzone szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
:-) też czytałam o przechodzeniu przez majtki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Dzięki, ja o majtkach nie słyszałam :-), ale mi to jest obojętne w jaki sposób te plemniczki skutecznie dotrą. Będę tu zaglądać czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chyba wolała dziewczynkę...:) Chociaż czasami wydaje mi się, że chłopcy mają w życiu łatwiej... Eterno, Ty kiedyś pisałaś, że testy owulacyjne pokazują szczyt owu troszkę wcześniej, niż jest w rzeczywistości - dobrze to zrozumiałam? Daj znać, co wiesz na ten temat, bo zamierzam je kupić i zastosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, aluka. Testy owu wykazuja nie tyle owu, a pik LH ktory jest z reguly ok 36 h przed owulacja. Po tym piku nastepuje ostatnia faza dojrzewania jajeczka, pekniecie pecherzyka i uwolnienie dojrzalej komorki jajowej. Wiec jak jest ten pik to juz mozna brac sie do dziela, bo wiadomo jest ze lepeij jak plemniczki czekaja na komoreczke :) A jak chcecie sie dowiedziec w jak roznorodny sposob mozna zajsc w ciaze polecam wszystkie topiki pt Czy jestem w ciazy ? ;) Tam sie mozna wiele dowiedziec. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Dodatni wynik testu owu wskazuje,że prawdopodobnie owulacja pojawi się w ciągu 24-36 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam przez te ostatnie posty na temat "majtek". No mają niektórzy bujną wyobraźnię - też czytałam:) Czasami się zastanawiam, czy ktoś takie bzdury pisze na serio, no bo jeśli tak to współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak na teście owu pokażą się dwie kreski, to jest w sam raz na "starania" :) No bo "robaczki" żyją dłużej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nic poszukajcie tematu"chce podstepem zajsc w ciaze"o k***a mac i dajcie znac co myslicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wchodźcie przypadkiem na jakieś dotyczące problemów z zajściem w ciążę, bo ja tak zrobiłam i żałuję:( Poczytałam sobie na temat cykli bez owulacji i powiem szczerze, że teraz to już nic nie wiem i mam wrażenie, że nie znam swojego organizmu. Nie dość, że cykle nieregularne, to jeszcze nie czuję owu i nie umiem rozpoznać, czy w ogóle jest, bo śluz jest taki sobie, a przy tym zazwyczaj nic mnie nie boli. Może podpowie mi coś mierzenie tempki, bo zaczęłam i notuję starannie, no i zastosuję te testy owu. Naprawdę liczę na to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Aluka mam podobnie z owu, i też kupiłam testy, a tempkę będę mierzyć od następnego cyklu, już sobie wykresik znalazłam do wpisywania wyników :-) zobaczymy co nam to pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie sie czym martwic nie wszystkie kobiety odczuwaja owu u mnie tak jest moja siostra tez cierpi i to ona mnie uswiadomila dawno temu co sie dzieje.Uwierzcie to boli (mnie)duzo bardziej niz bole na@ nie moge chodzic okropnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Hej dziewczyny :) Wielkie dzięki za wsparcie! Co do zgagi to miałam tylko w pierwszej ciąży i później ze dwa razy. Jak tu zaglądam jest mi lepiej bo jak to mówią razem raźniej i weselej. Pozdrawiam wszystkie. Każdej z osobna POWODZENIA! Oby do weekendu i wszystko będzie jasne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
2010/2011 następnym razem uda się ! Czasem myślę że zbyt mocna pragnę i te wszystkie symptomy ciąży nasilają się bo ja tak chcę. A później rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 przykro mi:( musimy miec nadzieje ze na nas tez przyjdzie czas.Trzymaj sie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) nie było mnie kilka dni a widzę, że grono się powiększyło :P bardzo dobrze. 2010/2011 - moje przeczucia się nie sprawdziły niestety ;/ szkoda. następnym razem :) jak nie teraz to za miesiąc mówię Wam. ja mam teraz urwanie głowy. nie myślę zbytnio o staraniach ale też nie rezygnuję :D:D:D:D:D:D:D:D zobaczymy co będzie. PS. co do wieku dziewczyny, czytałam, że tam pisałyście o tym :) to ja mam 21 lat :) więc chyba tu z Was najmłodsza jestem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×