Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

nick--------@-----------owu------------- wynik starań eterno.....6.04........22.04...........kto wie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Beti, nagle wszystkie zaczęłyśmy sobie przypominać, kiedy przyszła ta ostatnia @, jakie my długie/krótkie cykle mamy, itp...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
jak patrze na wszystkie tabelki to myślę może będzie ok tak: NICK-----OSTATNIA @------DŁ. CYKLI-------OWU---------WYNIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, ta mi się podoba, a ponieważ zaproponowałam wyżej podobną, to się wpisuję:D nick--------@-----------owu------------- wynik starań eterno.....6.04........22.04...........kto wie aluka.......13.04......25-29.04.......zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
nie wiem czy mówilaś do mnie ale mi chodziło o wyniki starań :P to w którą się wpisujemy w końcu? bo zacznę płakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pod pojęciem owu niech się kryje wszystko, co tego dotyczy, niektóre dziewczyny robią testy, inne to czują, więc mniej więcej można to chyba określić kiedy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze, ze kombinujecie tabeleczke nowa :) Eterno, pisalam wczesniej ale mi posta zjadlo, super napisalas tym typkom egoistom !!! A ja jeszcze nie dostalam @ i mam do niej jakies 5 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuje taka: Nick...........data ost @.........dl. cyklu..................termin testu/@ i bedzie iwadomo za kogo trzymac kciukaski a jak ktos zaciazy wpiszemy ciezaroweczki pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie jeszcze taka: Nick...........data ost @.........dl. cyklu.........term. owu.........termin testu/@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O z tymi ciężaróweczkami mi się podoba i jeszcze każda dopisze termin porodu, żeby wiedzieć kiedy to nastąpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ze nie wszyscy tak mysla, bo by ludzkosc zaginela ..a moze takie typy niech nie maja dzieci niz jakby nie mieli im milosci przkazac... Tylko wiecie co jest przykre. Ja sie leczylam na nieplodnosc i wiem jak bola wieloletnie starania i mysl, ze moze nigdy sie nie uda... A taki jeden z drugim pisze takie bzdury. I najczesciej u takich jeden cykl i ciaza :o Albo u rodzin patologicznych, alkoholikow, narkomanow itd...nie chca a maja. A ci co chcia staraja sie miesiacami albo latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno ja głosuję na naszą i podoba mi się też pomysł Surfitki z tymi "ciężąróweczkami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........data ost @.........dl. cyklu.........term. owu.........termin testu/@ eterno.....6.04.......33dni.........22-24.04............9-10.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
mi się podoba tabeleczka surfitkowa :) wpisze się w nią tylko zrobię wielkie literki żeby się nie zlewało z naszymi wpisami - kto ze mną niech się dołącza :P NICK...........OSTATNIA @.........DŁ. CYKLU.........TERMIN OWU.........TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04.............27.04/26.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nasza najlepsza bo najprostsza:) surfitka one tam teraz male dzieci od kurw wyzywaja wejdz i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny dwie ostatnie są takie same, więc chyba już przy nich zostańmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakim Wy forum jesteście, ze takie ciekawostki piszą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........OSTATNIA @.........DŁ. CYKLU.........TERMIN OWU.........TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04............ .27.04/26.04 eterno........6.04..........33............22-24.04.........8/9.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........OSTATNIA @.........DŁ. CYKLU.........TERMIN OWU.........TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04............ .27.04/26.04 eterno........6.04..........33............22-24.04.........8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31.........6.04.............20.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........OSTATNIA @.........DŁ. CYKLU.........TERMIN OWU.........TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04............ .27.04/26.04 eterno........6.04..........33............22-24.04.........8 /9.05 aluka..........13.04.....ok.30...........25-30.04........ok.13.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........OSTATNIA @.........DŁ. CYKLU.........TERMIN OWU.........TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04............ .27.04/26.04 eterno........6.04..........33............22-24.04.........8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31.........6.04........... ..20.04 aluka..........13.04.....ok.30...........25-30.04........ ok.13.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre to co sie tam czyta... Ale cofajac sie nie tak dawno wstecz, to moj maz tez mial takie problemy. Nie zeby mowil, ze nieplodnosc to dar i nie chcial Niny, ale wkurzal sie gdy plakala, gdy nie zdarzylam pozmywac czy poukladac zabawek ... Ale teraz jest juz dobrze, mala podrosla i wszystko razem z corka robimy ;) w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×