Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

mysle ze on tez w takim domu dorastal chyba mi go zal troche kazda z nas miala na poczatku problem z ogarnieciem wszystkiego przy dziecku ale dalysmy rade to nie jest roczniak ktorego ciagle trzeba pilnowac moze ona sobie rzeczywiscie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
NICK....OSTATNIA @....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04............ .27.04/26.04 eterno........6.04..........33............22-24.04.........8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31.........6.04........... ..20.04 aluka..........13.04.....ok.30...........25-30.04........ ok.13.05 beti 28.03 28-33 10-15.04 ok.30.04 ciężko mi wyliczać termin owu przy cyklach 28-33 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
NICK....OSTATNIA @....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04............ .27.04/26.04 eterno........6.04..........33............22-24.04.........8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31.........6.04........... ..20.04 aluka..........13.04.....ok.30...........25-30.04........ ok.13.05 beti ...........28.03..... 28-33.......... 10-15.04....... ok.30.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno, ja myslalam ze on ma mniejsze dziecko. ALe sa rozne dzieci, niektore dwulatki nie zajma sie soba na 5 minut..a i sa kobiety ktore nie umieja sie zorganizowac.. Widzisz ja sie nie przejmuje i pewnie nie jestem jak na matke polke przystalo, ale jak gotuje obiad, albo prasuje to wlaczam mlodej bajki w tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak robilam nic w tym zlego. Z drugiej strony jesli on jest tak nastawiony to jak ta zona ma sobie radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja mam cyle 26-34, wiec to uśredniłam bardzo wpisując w tabelce...Wcześniej miałam tak co 28-30 dni. Tak naprawdę jak zaczęliśmy w listopadzie poważnie myśleć o dzidzi, to od tamtej pory mam takie wahania. Czasami wydaje mi się, że im więcej ktoś się stara, to tym więcej przeszkód i nic z tego nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluka ja wlasciwie moge sie starac od lutego wczesniej po odstawieniu pigulek bylo kiepsko w styczniu mialam2x@ w lutym sie spoznil dopiero w marcu bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
jest tu ktoś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
widzę że jednak została ta tabelka surfitkowa do której się wpisałam ;) super - mi wczoraj z niewyjaśnionych przyczyn modem padł, dzisiaj przyszli z toya i zrobili więc wreszcie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez jestem ..i czytam o zmianach w Krakowie podczas pogrzebu. I wychodzi na to, ze trzeba sie z domu nie ruszac od jutra...:P Bo ja w Krakowie mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu w niedzielę nie będzie gdzie kupić chleba z powodu pozamykanych sklepów [mieszkam w łodzi] ;P a jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Hello! I chyba tym razem znów rozczarowanie...:( Robiłam test i tylko jedna kreseczka... Poczekam jeszcze troszkę bo @ nadal nie mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Ja chyba zbyt mocno pragnę być znów mamą i dlatego mój organizm nie reaguje:( No nic następnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze za wcześnie na test... nie wiem... ja mam do okresu jeszcze ponad tydzień a już sobie wmawiam że nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, moze za szybko ten test? A ja mam silnego pmsa..cyce troche bole, brzuch jak balon i wogole samopoczucie bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to będę miała za kilka dni ;) ale sądząc po moim samopoczuciu psychicznym to mój pms zaczyna sie gdzieś tak zaraz po owu hehe kobitki moze poznajmy się trochę lepiej nie tylko od tej ciążowej dolnej strony ;P ja mam 21 lat [za 4 mies 22], mieszkam w łodzi z mężem z którym jestem praktycznie od 6 lat, w domu oprócz męża trzymam dwie szczurzyce :) a w ogóle to uwielbiam muzykę, wszystko co mieści się w pojęciu bluesa-rocka-metalu-funku i poezję którą również sama piszę. jestem taką troszkę artystyczną duszą, bo oprócz tego wciąga mnie rysunek, biżuteria artystyczna itd. wasza kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Wielkie dzięki za słowa otuchy.... Sama już nie wiem...czy nie za wcześniej ten test. A już nie mówię jak ja się czuje i wyglądam :) same symptomy ciąży i brzuch jak ogromny balon :) Mój mąż twierdzi że jak przestanę tak się nastawiać to będzie ok. Jak to faceci nie do końca rozumieją w czym rzecz. Poczekam jeszcze kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Ja mam 32 lata. Od czerwca 2009 mieszkam w Sosnowcu (bo stąd pochodzi mój mąż). A przeniosłam się ze Słupska. Mam córcie Zuzkę która w grudniu skończy 6 lat. I dopomina się rodzeństwa. Mężatką jestem niespełna rok. Po nieudanym związku z ojcem Zuzi jestem wreszcie szczęśliwa. Choć brakuje mi dopełni szczęścia maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty juz masz jedno dziecko.... jak było z pierwszą ciążą? od razu zaskoczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ten maz ma troche racji ;) No wiec ja mam skonczone 30 lat. Jestem mama 2 letniej Ninki. Teraz nie pracuje a z wyksztalcenia jestem geodeta. Kilka lat mieszkalam w USA, tam tez urodzila sie Nina. A teraz mamy dylemat co do drugiega dziecka...chcemy, ale sie boimy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Z pierwszą ciążą to była totalna wpadka... i pewnie dlatego udało się bez problemu :) Mąż traktuję Zuzię jak własną córkę ale bardzo pragniemy wspólnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty tez dzieciata :P ja szczerze mówiącna początku myslałam że to moze wina nasienia męża, bo jest parę ładnych latek starszy ode mnie ale okazało się, że jego plemniki są jak małe diabełki tasmańskie... co do mojego wykształcenia to studiuję filologię angielską, na etacie narazie nie pracuję, kilka razy w tygodniu pilnuję dzieciaków szwagra [ teraz własnie też ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32 (AnnaSz310@gmail.com)
Mój mąż raz też mi powiedział że może to jego wina. Bo on nie ma jeszcze dziecka. A ja już raz rodziłam. Uspokoiłam go że to nie tak. Zuzia to mój CUD, bo pół roku przed tym jak zaszłam w ciążę usłyszałam od lekarki że nigdy nie będę miała dzieci. Teraz znów czekam na CUD ale nie nadchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już raz zaszłaś choć nie powinnaś to jakaś szansa na pewno jest na drugą ciażę :) ja nigdy nie byłam w ciaży i się trochę boję, 6 miesięcy to w sumie dopiero początek starań ale martwię się, że to się przeciągnie na o wiele dłużej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Nie obawiaj się. Będzie dobrze. Mówią że początki zawsze najgorsze.:) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Ja mam obawy że u mnie są problemy po części zdrowotne a poza tym jednak w młodszym wieku jest trochę łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale jak wiadomo różnie bywa... mamy z mężem znajomą która ma 37 lat, a zaszła sobie tak na pstryk :D odstawiła pigułki anty, odczekala przepisowe 3 cykle stosując inną antykoncepcję i zaszła w ciażę w pierwszym cyklu w którym zrezygnowała z jakiejkolwiek antykoncepcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
No właśnie niekiedy kobiety mają szczęście. Chyba jednak coś w tym jest by nie nastawiać się że teraz i tu.:) Tylko ja tak nie umiem nie myśleć. "...a po nocy przychodzi dzień...a poburzy spokój...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ale na jakiej podstawie tak ci lekarz powiedzial? No i nie przesadzaj z tym wiekiem. Duzo kobiet po 30 dopiero zaczyna myslec o dzieciach. Ja tam nie uwazam sie za wiekowa kobiete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Mam zaburzenia hormonalne i pani doktor endokrynolog po wynikach badań które według niej były wykonane źle bo w trakcie brania Diany35 powiedziała że ja nie będę miała dzieci. Zawalił mi się wtedy świat.Jedynie mój ówczesny ginekolog wmawiał mi że się uda i udało ....mam Zuzię (i choć była to ciąża nieplanowana i ojciec małej okazał się niedojrzały jestem mu wdzięczna za moje Słoneczko) Teraz marzy mi się synek (bo u mnie w rodzinie same dziewczyny chłopaki są jak na lekarstwo) zaś u męża przewaga chłopców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×