Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

No widzisz Eterno, nie ma tak źle...:) Wszystko da się jakoś poukładać, a chłopcy, jak zauważyłaś nauczą się być bardziej samodzielni. Ja również witam nową Koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez witam. pojawiłam sie na chwilę ale jakoś bez większych chęci na myślenie o ciaży... wczoraj punktualnie pojawiła się @ i jak można było przewidzieć złapałam doła. nieważne. wiesiołek zaczyna wchodzić w grę i zobaczymy co będzie w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzzak nie martw sie nowy cykl nowa szansa wszystkie stajemy przed tym samym problemem ja niby po staraniach ale wiem ze nic z tego nie wyszlo:) i moze nawet lepiej w obliczu nowej pracy:D ale sie nakrecam jak mlynek do kawy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też raczej nic nie wyjdzie z tych "starań", no bo złapało mnie zapalenie pęcherza i trzeba było sobie odpuścić:( A wątpię, żeby nam się udało przed tym wstrętnym choróbskiem coś "zmajstrować":D Tak więc poczekam na @ i może w kolejnym cyklu się uda. A tak nawiasem, to chyba jakiś pech!!!! Że też musiało mnie to zapalenie złapać akurat w terminie spodziewanej owu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mowia jak nie urok to sraczka ja nie bardzo wiem co z owu wczoraj byla kreska i to taka calkiem calkiem ty mialas owu i cos innego nie poszlo dlatego odpuszczam bo sie wykoncze nie robie nic wiecej zeby zajsc nie biore wiesia ani castagnusa tylko folik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie...może trochę głupie, ale...jak już wspomniałam wcześniej nie mam doświadczenia w robieniu testów owu i moja wiedza w tym zakresie jest podstawowa. Tak więc... Z moich obserwacji śluzu wynika, że jest po owu. Dziś zrobił się mętny, białawy i widać w nim małe, białe grudki, jest też gęsty. Jeszcze wczoraj był inny. Natomiast zrobiłam dziś test owu i kreska testowa jest jak wczoraj - dość wyraźna i podobna do kontrolnej. Czy to normalne?? Z tego wynika też moje pytanie - czy po owulacji na testach owu kreska testowa powinna być widoczna? Czy raczej powinno jej w ogóle nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze u mnie jest tak samo i mysle ze to maszanse bytu jeszcze jakis czas po owu bo nie wiemy dokladnie kiedy nastapila od piku LH mowi sie o 12-36 h wiec masz prawo miec jeszcze pozytywny test moze sie myle w razie czego dziewczyny mnie sprostuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Eterno:) Jeszcze jutro wieczorem zrobię test owu z ciekawości. Zobaczę jaki wyjdzie. No to sobie poobserwowałam w tym cyklu swój organizm. Szkoda tylko, ze tak bezowocnie...:( Wątpię, żeby coś z tych "starań" wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Hej! Aluka co do śluzu to może być on takiej konsystencji przy owu, ale przed takim śluzem minimum jeden dzień musisz mieć śluz przeźroczysty. Eterno co do pracy Twojej to bym się jej podjęła wiem że masz już 2 dzieci a trzecie można troszkę przesunąć aczkolwiek nie wiem w jakim wieku jesteś? Co do mnie to ja też przestałam się przejmować bo może tej @ nie dostaję bo cały czas myślę o tym! Nie robiłam badania krwi a @ nie ma dalej :-( ale jestem przekonana że to nie ciąża - brak jakichkolwiek objawów poza brakiem @. Cycki mnie nie bolą, do wc nie latam, nie mdli mnie i nie mam zawrotów głowy. Zapisałam się do mojego gina w zeszłym tyg ale zapisał mnie na 10 maj dopiero :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes przez 2-3 dni miałam taki przeźroczysty. Teraz to mogę sobie pogdybać, bo Mąż wyjechał znowu i juz po "staraniach". Więc nawet jeśli jeszcze jestem w trakcie owu i sa jeszcze jakieś szanse zapłodnienia, to ja już nic tu sama nie dam rady zdziałać:( To może jednak idź na to badanie krwi, albo chociaz zrób ponownie test. Wiesz, jak robiłaś ten poprzedni, to może jeszcze było za wcześnie. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Nie mam co robić badania no bo przecież już bym miała jakies objawy to 44dc! Nie mam czasu nawet na to badanie bo trzeba je robić rano a ja pracuję od 7 do 18 (własna firma). Czekam na @ dalej. Brzuch mnie pobolewa czasem coś zakuje w jajnikach nie wiem co to ale pewnie torbiel :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja u siebie nie bardzo zauwazam ten sluz zawsze tak mialam. Agnes 30 w czerwcu mi sie klania!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
eterno to jeszcze masz czas na 3 :-) jak to jest praca twoich marzeń to łap okazję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak, mam taką jedną koleżankę, co myślała, że @ jej się spóźnia przez torbiel na jajniku, a jak się okazało po USG, to była w ciąży:D Tobie też życzę takiej niespodzianki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
cześć, zawsze jak ja jestem to nikogo nie ma już :-) Agnes nie trzymaj nas w niepewności :-) brak@ to jeden z pierwszych objawów :-) przed nudnościami czy częstym siusianiem :-) 44dc!!! Proszę szybciutko robić test i zarazić nas pozostałe :-) Nadal trzymam kciuki :-) Eterno pewnie że powinnaś przyjąć tę pracę, po tym co piszesz jak bardzo Ci na niej zależy, nie możesz zrobić inaczej :-) wszystko inne się jakoś ułoży... Do mnie @ dziś przyszła...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski, dziś koło 22 zaczął mnie smyrac jajnik. I chyba to była owulacja, bo mnie pobolewało i miałam delikatne plamienie;) Wpadłam do łazienki i zrobiłam teścik owu. I wyszła piękna ciemniejsza kreska, ładniejsza niż ta co pisałam w poprzenim poście. No ale to co ze mną się dzieje,chyba przeczy przeznaczeniu tych testów???bo test wskazuje pik LH na 24-48hprzed owulacją, a u mnie wychodzi,że już ją miałam, albo jestemw trakcie. Kurde ja już nic nie kumam. Miałam przytulanko w niedzielę i dziś z rana i co jutro też chyba by trzeba;) Nie wiem, chyba coś ze mną nie teges;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja;) Załamałam się-przejrzałam swój kalendarzyk i od 4 miesięcy staramy się w najbardziej płodne dni i ciągle nic. Zaraz się popłaczę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Cześć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
2010/2011 nie łam się i nie płacz :-) testy są raczej wiarygodne, więc jeśli przytulanki były przed owu ( którą Ty czułaś ) , to trzeba jeszcze dziś ( wg testów ) i może się uda. Trzeba byc dobrej myśli, ja np.mam @ wczoraj przyszła, ale nie martwię się, wiem,że się uda, jak nie tym razem to innym, czekam i ciesze sie tym czekaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam staraczki! wpadłam się przywitać i zobaczyć czy są już jakieś wieści co do ciąży z którejś z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti dzięki za pocieszenie;) Dziś znów mocna krecha na teście owulacyjnym, przytulanki były rano;) Nie no muszę przestać schizować, obiecałam to sobie;)Wczoraj musiałam mieć na bank owulacje, chyba,że ból i plamienie wystąpiły wcześniej niż owulacja;)Nie no przestaję myśleć na ten temat;) Wczoraj jak wracałam z pracy to sobie podśpiewywałam pod nosem. Miałam zarąbisty humor. A dziewczyny bierzecie coś typu folik? Ja brałam od około września ur. do grudnia folik, a potem przerzuciłam się na feminatal metafolin. Drogi bo około 30-40 PLN, ale zawiera przyswajalną formę folianu, witaminki i jod. Jesli chodzi o ogólny wpływ tych witamin na mój organizm to nie zauwazyłam nic szczególnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
2010/2011, od razu inaczej :-) tak trzymaj :-) nie ma co się smucić, bo to tylko na złe wyjdzie ja biorę folik, już trzeci miesiąc, magnez - bo strasznie nerwowa jestem i centrum też brałam, ale chwilowo przestałam, bo mnie jakoś ciągle głowa bolała, a teraz nie boli :-) raczej to nie od witamin, ale zrobię sobie przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek no raczej powinnaś,jak staracie się o potomstwo;) Po około 4 tygodniach brania witaminek (głównie kwas foliowy) organizm ma właściwe ich zapasy. To co ja biorę to jest przed planowaniem ciazy i do końca 12 tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zrobić mały update moje drogie [te które są już w nowym cyklu] NICK....OSTATNIA @....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU/@ zuzzak.......26.04.........27/28.........8/9.05..........22/23.05 eterno........6.04..........33..............22-24.04........ 8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31..........6.04...............20.04 aluka..........13.04.........ok.30..........25-30.04........ok.13.05 beti ...........28.03..... ...28-33..........10-15.04.......ok.30.04 agnes_85.....15.03.........33-36..........3-5.04...........o k.18.04 kasiulek85.....8.04.........27-31..........22-25.04........9-10.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym powiem wam, że czuję sie dzisiaj jakby mnie traktor przejechał, nogi mam jak z betonu, cała się czuję jakaś taka ciężka i ospała. a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się;) NICK....OSTATNIA @....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU/@ zuzzak.......26.04.........27/28.........8/9.05.......... 22/23.05 eterno........6.04..........33..............22-24.04........ 8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31..........6.04.......... .....20.04 aluka..........13.04.........ok.30..........25-30.04..... ...ok.13.05 beti ...........28.03..... ...28-33..........10-15.04.......ok.30.04 agnes_85.....15.03.........33-36..........3-5.04......... ..o k.18.04 kasiulek85.....8.04.........27-31..........22-25.04...... ..9-10.05 2010/2011....15.04.......26-28...........26-29.04......../10-12.05 Ja się szykuję do pracy, eh...nie chce mi się;)Ugotowałam obiadek mojemu mężulkowi, a sama o dziwo zjadłam śniadanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×