Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

No ja chyba też aż tak starać się nie będę. Natomiast mam zamiar robić testy owu i mierzyć temp. To coś nowego w moim przypadku, bo do tej pory tego nie robiłam i przyznaję szczerze, ze mnie to ciekawi. Jestem ciekawa, czy uda się ustalić owu w moim przypadku i czy pomiar temp pokryje się z testami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ze ja zaczelam tez z ciekawosci i bylam zaskoczona ze wszystko tak da sie przewidziec bo wszystko bylo tak jak powinno no moze oprocz tych moich niskich temperatur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z ustaleniem owu jest większy problem bo mam strasznie nieregularne cykle. od stycznia biore metformine na uregulowanie ale jakoś nie bardzo działa bo ostatnio znowu mialam cykl czterdziestoparodniowy a wcześniej trwał 21 dni. I JAK TU WYZNACZYC OWULACJE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tylko przez obserwacje sluzu i mierzenie temperatury bo ona naprawde nie klamie przekonalam sie o tym na wlasnej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) widzę że nikt ostatnio nie wchodzi na ten wątek :P co tam u was? żyjecie jeszcze ? może któraś zaciążyła i się nie chwali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko ja tu jestem:) chwalic sie nie bede bo nawet owulacji nie mam nic sie nie dzieje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( przytulam. może nie dołujmy się już dzisiaj i pogadajmy o czymś innym niż ciaża... jak tam twoje węzły chłonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Dziś u mnie pogoda byle jaka, padł deszcz, grad, wyszło słońce i się znów zachmurzyło. Jaka pogoda takie moje samopoczucie-do bani, dosłownie, głowa mi pęka, a zżarłam już kilka tabletek. Dziś zrobiłam 1 raz test owulacyjny-wszystko ładnie wyszło tzn. kreska kontrolna i kreska testowa. Testowa widoczna, ale jaśniejsza niż kontrolna. W sumie to by się zgadzało, bo dziś mam 8 dc, czyli owulacja się zliża;). Jak kreska testowa wyjdzie taka jak kontrolna, albo ciemniejsza to bedzie oznaczało,że najlepiej bzykać się 24 h po tej kresce, ale przed upływem 48h;)Zobaczymy;) No jutro mam zamiar przy okazji kręcenia się w okolicy apteki zapytać się o ten termometr ale coś mi się wydaje,że będę musiała zamówić na allegro;) zuzzak ja nie zaciążyłam;)hih,hi A Wy Jak się dziś czujecie? i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja też już jestem:) Też zrobiłam test owu, ale u mnie nie było widać kreski testowej, tylko kontrolna, a więc jeszcze nic się nie zbliża. Staram się o tym wszystkim nie myśleć za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wzięłam barrrdzo ciepły prysznic, uprałam włoski hehe i lekko podsuszyłam i teraz leżę i czekam aż wyschną do końca. co prawda obiadek zrobiłam ale chyba ruszę pupę i wezmę małżonka na pizzę i jakieś piwko, niech sobie odpocznie po pracy ;) a wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że nie możemy się zgrać :( podnoszę żeby topic nie zginął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ja jestem:D moje wezly sie ogarnely po antybiotyku:)owu nie widac zrobilam test i nic podobno po castagnusie cykl moze sie przedluzyc zobaczymy:( mam strasznego dola od rana do poludnia wylam jak bobr maz jedzie do polski a ja nawet nie umiem sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! u mnie pogoda też beznadziejna- padał deszcz, śnieg, grad , świeciło słońce i wszystko naraz :) byłam dziś na zakupach- bo w sobotę idziemy na roczek do małych bliźniaczek :) i mąż jest chrzestnym jednej z nich- buszowałam w tych zabawkach, ciuchach itd :) super sprawa, mogłabym całymi dniami przebierać w tych maleńkich lumpkach :) jeszcze jutro i weekend , cała niedziele będę sama bo m M. na dorsza jedzie :) tzn no łowić cały dzień na morze :P a co do cyklów ciąż itd - to mam chyba płodne bo leci ze mnie na okrągło :P chyba płodny śluz : ) ale narazie jest spokój ze starankami. :) a co tam u Was ?? jest któś ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Cześć! Ja mam ostatnio mało czasu więc rzadko tu zaglądam, ale będę przynajmniej raz dziennie ;-) Moje samopoczucie dziś też jest beznadziejne, chyba przez tą pogodę. Dziś znów nie zrobiłam testu bo znowu rano nie miała czasu no i trochę sie boję, a @ nie ma nadal. Dziś to już 39dc jutro już muszę zrobić test mam nadzieję że będę miała odwagę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
majka ja tez uwielbiam zakupy dla maluszków. Moje siostry mają małe brzdące i jak jadę na swoje zakupy to więcej kupie dla dzieci niż dla siebie :-) Ostatnio mało nas tutaj, ale nie pozwólmy by topic wygasł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pewnie nas tak malo bo weekend za pasem od poniedzialku zawsze nas wiecej co za pogoda pod psem dwa razy zbieralam suszarke z praniem z tarasu tak wieje co ja postawilam to lezala z moim swiezym praniem:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Maja się odezwała;) Ja się wykąpałam i wybalsamowałam, ale średnio mi to pomogło bo naprawdę czuję się dziś jak staruszka;) Co do tych testów-to moja pierwotna radość lekko "usiadła na dupie" bo poczytałam sobie trochę o wynikach tych testów i wiecie co?Może tak być, że zmiany w zabarwieniu tej kreski testowej mogą być tak subtelne, że można przegapić największą płodność;)hihi. No te info zaczerpnełam na różnych forach. No ale moja ciekawość jest nadal ogromna co jutro na nich zobaczę;) Wiecie co a nie macie ochoty na jakiegoś drineczka? Bo ja bym sobie z chęcią wypiła;) Czuję,że w tym miesiącu będę miała wcześniej owulację. AGNES ZRÓB TEN TEŚCIOR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda okropna ;/ ale słuchajcie słyszałam , że w niedziele ma być piękna pogoda!! mam tylko nadzieję, że to się sprawdzi. :) no kocham normalnie takie zakupy dla maluchów, fajnie przebierać w tych malutkich rzeczach. już sobie wyobrażam jak będę miała swoje hehe ;) no cicho tu ostatnio, ale damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNES właśnie RÓB TEST!!!! ;) co do drinka to mój M. miał wczoraj urodziny i tak sobie trochę drinkowaliśmy :) wiecie co, drinki są super z sokiem z kaktusa z TYMBARKA :) rewelacja,mi to bardzo smakuje. 2010/2011 ja też się ostatnio jakoś kiepsko czuje, dziś i wczoraj na przykład przespałam całe popołudnie. to chyba ta pogoda tak na nas działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako byla barmanka polecam zoladkowa mietowa troche soku jablkowego i sprite najlepiej pol na pol limonka do tego albo zielony ogorek nic wiecej do szczescia nie trzeba:D ja jutro mam w planie 12 letnie winko czerwone wytrawne moze kolacja a moze przeloze to na sobote jeszcze nie wiem co do wodki super jest tez nowa zoladkowa z delkikatnym aromatem jablek i migdalow PYYYCHAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo :) eterno, widzę że masz jakieś przepisy na smaczne drinki :) masz coś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu widzę już :) w takim razie lecę do łóżka, zaraz mąż wraca :) idę spać, bo rano trzeba wstać. DOBRANOC!! ;) Agnes zrób test!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie ciagnie w jajnikach moze jednak owu przybedzie razem z mezem hi hi byloby milo w koncu po to jedzie:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno, ja znam inną teorię, lepiej raz na kiedy się "uwalić" niż codziennie pić po trochu. Osobiście wolę po trochu;)Właśnie piję kieliszeczek naleweczki. Ale i tak nie jest mi lepiej,mam wrażenie,że mi głowa eksploduje,ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Widzę, że wczoraj poszłam spać, a tu się Wasze posty posypały jak z rękawa:D Agnes, mam nadzieję, że zrobiłaś dziś test. Ja bym chyba z ciekawości nie wytrzymała tak długo jak Ty! Trzymam kciuki i czekam. Ja dziś zrobiłam test owu i jest delikatna kreska testowa, kontrolna mocniejsza. Czyżby to już? Troszkę bolał mnie brzuch dziś rano, ale temperatura od trzech dni niezmienna 36,3. Chyba się poddaję, bo po tym co napisała 2010/2011, to łatwo przeoczyć tą kreskę testową... Póki co jest delikatna, a mąż dziś wraca, więc zapowiada się miły weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba nie ma nikogo, więc ja tez powoli zbieram się do pracy:( Dobrze, że dziś już piątek!!!! ( weekendy mam zawsze wolne:) ) Będę dopiero wieczorem, to zajrzę tu na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja dzisiaj czuję się kiepskawo, boli mnie brzuch ale nie tam na dole tylko caaaały od żołądka, przez jelita do jajników i cholera wie jeszcze gdzie... ale humor niezły, mam przed sobą wiesiołka i szczerze mówiąc chcę żeby już była @ bo chcę zacząć brać!! jeszcze ok. 3 dni ehhhhhh weekend zapowiada się drinkowo i browarkowo :D szykują się dwa koncerty pod rząd i to niezłe :D a w sobotę będzie taaaaaaaaaka zabawa :D AGNES ZRÓB TEST!!! jesteś tak cierpliwa że to aż dziwne, ja bym chyba szału dostała na twoim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×